5:1
    Veronika ŠTAJNEROVÁ
    (Hrabánková)

Tatran Střešovice - FbŠ Bohemians 5:1
branky: 28. Karolína Judová, 29. Veronika Kopecká, 34. Veronika Kopecká, 42. Kateřina Vachudová, 43. Michaela Mechlová - 58. Veronika Štajnerová; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Markéta Antalová 12 - Karolína Červová 22, Anna Urbanová 4; po třetinách: 0:0, 3:0, 2:1
65:00 Komentář trenérky domácích
65:00 Komentář nejlepší hráčky domácích
65:00 Komentář nejlepší hráčky hostí
65:00 Komentář trenérky hostí
60:01 Děkuji vám za pozornost a budu se těšit někdy příště opět napočtenou.
60:00 Celkový počet střel: Tatran 31 - Bohemians 13
60:00 Počet střel ve třetí třetině: Tatran 9 - Bohemians 4
59:59 To je pro dnešek vše. Tatran si odnáší tři body, Bohemians se vzdálila šance o postup do nejlepší osmičky zajišťující play-off.
59:52 Jedovkou štípla Býčková do dlaní Urbanovou.
58:19 Nádeníkové odlétla florbalka, čímž posléze chyběla v přečíslení Bohemky. Zbylé hráčky Tatranu si však se situací poradily a po nedovoleném zákroku mají možnost rozehrát.
57:19 GÓL FbŠ Bohemians! 5:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #24 Veronika Štajnerová, asistoval #66 Nikola Hrabánková (5:1)
57:19 Se štěstím na poněkolikáté se míček dostává za zavěšenou síť v brance Antalové. Hosté tak domácí brankářce překazili čistý štít.
56:33 Divišová ukončila souboj pádem u mantinelu, po chvíli se otřesená zvedla.
55:02 Antalová lapá míček a zklidňuje hru.
54:46 Faltusová vymetá pavučiny v rohu Stodoly.
54:30 Štajnerová prověřila pozornost Antalové, která zavřela bližší tyčku.
52:58 Batíková ztrpčuje život rozehrávajícímu Tatranu.
52:02 Střela Tatranu vysokým obloučkem přeletěla branku i mantinel hřiště.
51:43 Urbanová likviduje střelu Judové.
51:10 Po souboji před Urbanovou skončila ve velkém brankovišti na zemi Prontekerová. Musela zasahovat zdravotnice, ale hráčka se po chvíli sama zvedla a za potlesku došla na střídačku.
50:30 Další míček se odporoučel do balonkového nebe.
50:10 Štajnerová skončila na zádech, míček pro hosty.
48:44 Prontekerová ukázala lokty, u střídačky hostů pak dostala trochu naloženo. Rozhodčí si s ní ještě potřebovali něco vyjasnit, ale vše se obešlo bez trestu.
46:52 Trestné střílení družstva Tatran Střešovice neproměnil #10 Kateřina Seemannová.
46:52 Střídání brankáře. Nový brankář #91 Anna Urbanová družstva FbŠ Bohemians
46:52 Bohemka zatáhla za záchrannou brzdu, rozhodčí zkřížili ruce nad hlavami. Seemannové střela nesedla, hosté poté vystřídali brankářku. Uvidíme, zda Urbanová vnese do hry zelenobílých jistotu.
46:31 Divišová nedokázala plně využít poskytnutou výhodu.
45:46 Hernandezová těsně minula nataženou nohu Antalové.
44:46 Bartošové se povedlo vypíchnout míček a získat ho pro svůj tým.
44:06 Kellovská využila výškový rozdíl a nenechala se rozhodit nedovoleným zákrokem.
43:50 Střelu Beránkové vykopává Červová botou.
43:30 Břešťálová pohrdla nabídnutou šancí zavěsit do prázdné branky.
42:53 Kvasková míjí branku.
42:32 GÓL Tatran Střešovice! 5:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #94 Michaela Mechlová, asistoval #29 Lucie Želízková (5:0)
42:32 Po rozehraném signálu Mechlová střílí pátý gól Tatranu.
42:02 Štajnerová chtěla vymést horní růžek branky Antalové, ale střela šla jen těsně nad břevnem a skončila mimo hřiště.
41:18 GÓL Tatran Střešovice! 4:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #22 Kateřina Vachudová bez asistence (4:0)
41:18 Vachudová se prohnala přes celé hřiště a nepříliš tvrdou střelou překonává Červovou. Svou sólo akcí tak dopřává Tatranu vcelku luxusní náskok 4:0
41:01 Tatran zvládl oslabení bez obdrženého gólu.
40:51 Střela Loudové skončila v náručí Antalové.
40:35 Na druhé straně také zasahuje Červová.
40:25 Antalová krotí neposedný poskakující míček.
40:01 Poslední buly vstupu do třetiny regulérní hrací doby získaly hráčky Bohemians.
40:00 Počet střel ve druhé třetině: Tatran 15 - Bohemians 5
39:59 Tatran vstoupí do poslední třetiny v oslabení, naopak hosté by měli popřemýšlet, jak poskytnutou výhodu využít. Zatím totiž ztrácí už tři branky na svého soupeře.
39:35 Tatran se i přes oslabení opět dostává na polovinu soupeře a čile ohrožuje branku Červové. Domácí střídačka bouřlivě oslavuje všechny zablokované míčky.
39:01 Vyloučen hráč #29 Lucie Želízková družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře
39:01 Želízková zbourala unikající hráčku Bohemians u mantinelu, za což si vysloužila dvě minuty na trestné.
38:28 Miklíková téměř hokejovým krosčekem poslala Judovou do mantinelu.
37:25 Bohemians také zvládly své oslabení bez ztráty kytičky.
37:01 Loudová skoro zbořila mantinel.
36:49 Míček od Želízkové přeskočil mantinel.
35:46 Tatran načíná svou zkrácenou přesilovku.
35:25 Vyloučen hráč #68 Lucie Veselá družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
35:25 Veselá sekerou zatáhla za záchrannou brzdu, a ještě než Antalová stihla přeskočit mantinel při odloženém vyloučení, Tatran ztratil míček. Chvíli tak budeme hrát ve čtyřech na obou stranách, než skončí trest Hermannové.
34:40 Při vlastním oslabení se do úniku na polovinu hostů dostala Želízková, střela ale byla spíše propagačního charakteru.
33:46 Vyloučen hráč #2 Nikola Hermannová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře
33:46 Hermannová si počínala nedovoleně, čímž poskytuje Bohemce možnost zahrát si dvě minuty přesilovou hru.
33:27 GÓL Tatran Střešovice! 3:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #23 Veronika Kopecká, asistoval #29 Lucie Želízková (3:0)
33:27 Na chlup totožné aktérky předchozího gólu Tatranu se podílely na dalším skórování, tentokrát na stav už 3:0.
33:20 Beránková to zkusila z poloviny hřiště, míček o několik desítek centimetrů minul branku.
32:18 Pisárová obklíčená z obou stran hráčkami Bohemians vybojovala balonek po nedovoleném zákroku na svoji osobu.
31:10 Judová skončila v parakotoulu, po úniku na polovinu Tatranu se hostům také povedla nastřelit síť za hřištěm.
30:36 Faltusová trefuje síť za hřištěm.
30:08 Domácí hráčky presují Bohemku, chvíli to vypadalo, jako by hrály přesilovku.
29:21 Mandíková nedokázala využít přečíslení 2 na 1.
28:00 GÓL Tatran Střešovice! 2:0
28:00 Teď trochu se štěstím se balonek dostal za brankovou čáru za Červovou. Tatran v krátkém čase odskakuje soupeři na rozdíl už dvou gólů.
27:34 GÓL Tatran Střešovice! 1:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #48 Karolína Judová, asistoval #8 Markéta Prontekerová (1:0)
27:34 Šikovným přenesením hry a střelou z úhlu se prosazuje Judová, čímž otevírá gólový účet dnešního zápasu. 1:0 pro Tatran.
26:54 Střela Štajnerové zamířila na lavičku Tatranu.
26:25 Tatran buší na vrata branky Bohemians, ale ta zůstávají zavřená.
26:02 Bímová nastřelila boční síť branky Antalové.
25:41 Mechlová pálí do připravených rukou Červové.
23:55 Také Červová teď předvedla skvělé zákroky v náročných situacích.
23:30 Pravděpodobně Červová zabránila gólu, ani neví jak.
23:06 Míček po volném úderu zaplul do boční sítě branky Tatranu.
22:36 Antalová ve složité situaci drží Tatran bez obdrženého gólu.
22:00 Rychlou rozehrávku Tatranu přerušují rozhodčí kvůli nějaké nesrovnalosti. Beránková se tak raduje marně.
21:31 Prontekerová těsně mimo.
21:11 Faltusová trefila blok od Havlové.
20:31 Červová připravená a pozorná chytá nízko letící střelu.
20:01 Druhé buly na úvod třetiny ve znamení Tatranu.
20:00 Počet střel v první třetině: Tatran 7 - Bohemians 4
19:59 Ještě v poslední vteřině třetiny zahrozila Bočanová, Antalová ji však skvělým zákrokem znemožnila poslat "gól do šatny". Třetinu tak končíme bezgólově.
19:14 Kopecká s Mechlovou si úplně nerozuměly, naštěstí pro domácí mohou po autu pokračovat ve hře s míčkem na čepelích.
18:00 Bočanová byla kousek od gólu. Co chybělo?
16:56 Obě brankářky teď ukázaly své umění.
16:25 Vaníčková o pár centimetrů míjí zařízení.
15:53 Antalová si málem skopla míček do vlastní branky. Naštěstí pro Tatran se však míček odkutálel kolem tyčky směrem do rohu hřiště.
15:08 Spíše propagační střelu Seemannové po zákroku třímá v rukách Červová.
14:36 Nahozený míček od Vaníčkové nenašel nikoho v zelenobílých dresech před Antalovou.
12:20 Souboj "dvaadvacítek" na dresech skončil hůře pro hráčku Bohemians, když skončila na zemi. Na druhou stranu však svému týmu přinesla výhodu rozehrávky.
11:28 Bartošová nestihla doběhnout míček.
09:45 Nahození z poloviny hřiště od Faltusové chytá jednoruč Červová.
08:34 Želízková pálí do bloku.
07:50 Červová hasí doklepávanou od Judové.
07:02 Císařová zabránila gólu.
06:33 Střela Hermannové byla cestou tečována a jen těsně minula tyčku branky Červové.
05:58 Antalová si poprvé sáhla na míček.
05:10 Prontekerová nevynuceně zahrála míček do autu.
04:30 Bartošová byla v zajímavé pozici pro ohrožení branky Tatranu, ale nedokázala si zpracovat míček.
03:59 Hru přerušuje prošlápnutý míček.
02:48 Želízková vyzkoušela pozornost Červové, brankářka hostů bez problémů chytá.
02:19 Císařová vybojovala míček pro Bohemians.
01:10 Býčková mezi nohy Červové.
00:30 Beránková dlouhým náhozem na polovinu soupeře našla jen fotbalově zasahující Loudovou.
00:01 Úvodní buly utkání vyhrávají domácí.
00:00 Tatran čeká náročný závěr sezóny, kdy kvůli koronaviru musel tým přerušit zápasové tempo. Domácí se po 17 odehraných zápasech nachází na čtvrtém místě se 39 body. Hosté z FBŠ Bohemians jsou naopak těsně před posledními turnaji základní části, po 20 zápasech jsou mimo pozice pro play-off na devátém místě se 17 body. Pokud chtějí pomýšlet na osmičku, nesmí ztratit body a zároveň doufat v zaváhání FATPIPE Tigers Startu98 Kunratice.
00:00 Krásný večer ze střešovické STODOLA Arény, kde se již za pár okamžiků odehraje 7. kolo Extraligy žen mezi týmy Tatran Střešovice a FBŠ Bohemians. Čeká nás tak pražské derby.