Natálie BARTOŠOVÁ
  • 60 59:51
    Bohemians

K1 Florbal Židenice - FbŠ Bohemians 5:4
branky: 24. Eva Nečasová, 26. Barbora Sedláčková, 53. Barbora Sedláčková, 54. Eva Urbášková, 57. Eva Nečasová - 27. Veronika Bímová, 27. Veronika Štajnerová, 44. Veronika Štajnerová, 49. Adéla Bočanová; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 1:2 + Hana Poláková + 5; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lenka Remešová 17 - Karolína Červová 19; po třetinách: 0:0, 2:2, 3:2
60:01 Pozápasové rozhovory hosté Pozápasové rozhovory domácí
60:00 Střely celkem: Domácí - 24, Hosté - 21
60:00 Počet střel za třetinu: Domácí - 7, Hosté - 5
59:51 Timeout FbŠ Bohemians
59:51 Bohemians se pokusí v posledních 9 vteřinách bez brankářky vyrovnat
59:09 Hosté sice hrají v oslabení, snaží se získat balón a něco se zápasem ještě udělat.
59:08 Vyloučen hráč #23 Natálie Bartošová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
57:54 Urbášková se prokličkovala mezi dvěma hráčky, zakončení se jí však tolik nepovedlo.
56:17 Nečasová šla sama na hostují brankářku, vystřelila mezi nohy a dostává Židenice do vedení 5:4
56:16 GÓL K1 Florbal Židenice! 5:4
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #37 Eva Nečasová bez asistence (5:4)
53:59 Máme vyrovnáno!!
53:58 GÓL K1 Florbal Židenice! 4:4
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #24 Eva Urbášková, asistoval #17 Lucie Krýslová (4:4)
52:55 Domácí přece jenom snižují... Sedláčková dorazila skákající míček za záda hostující brankářky.
52:54 GÓL K1 Florbal Židenice! 3:4
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #22 Barbora Sedláčková, asistoval #17 Lucie Krýslová (3:4)
52:23 Domácím se nedáří snížit aktulní stav utkání
51:00 Židenice nechcou půjčit balón hráčkám hostujícího týmu
49:01 Urbášková se vytočila z rohu do střely, brankářka hostí kryje.
48:16 Bočanová nehlídaná na malém brankovišti zvyšuje na 2:4
48:15 GÓL FbŠ Bohemians! 2:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #94 Adéla Bočanová, asistoval #24 Veronika Štajnerová (2:4)
47:21 Smutná zblokovala střelu, poté se nebála projít sama do útoku a vystřelit.
46:44 Domácí se snaží udržet v útočném pásmu, zatím bez ohrožení brány.
43:01 Štajnerová posílá Bohemians do vedení 2:3
43:00 GÓL FbŠ Bohemians! 2:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #24 Veronika Štajnerová bez asistence (2:3)
40:00 Počet střel za třetinu: Domácí - 8, Hosté - 10
38:11 Židenicím chybělo trochu štestí, balón poskakoval u brankové čáry, hosté situaci vyřešili.
36:43 Obě družstva střídají, rozehrávat budou domácí na utočné polovině.
33:58 Romančáková vytřelila z mezikruží, stav zůstává stejný.
31:59 Štajnerová se objevila ve výhodné pozici, a však trefila pouze boční síť.
29:50 Momentálně můžeme vidět velkou pasáž nepřesností.
27:00 Rychlá změna skóre, vyrovnáný stav 2:2
26:59 GÓL FbŠ Bohemians! 2:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #24 Veronika Štajnerová, asistoval #94 Adéla Bočanová (2:2)
26:12 Bímová dostala přihrávku od Mandíkové a ta do prázdné branky snižuje na 2:1
26:11 GÓL FbŠ Bohemians! 2:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #84 Veronika Bímová, asistoval #7 Veronika Mandíková (2:1)
25:07 Barča Sedláčková byla tváří v tvář brankářce Bohemians a byla úspěšná... 2:0
25:06 GÓL K1 Florbal Židenice! 2:0
23:06 Nečasová se v chumlu ocitla u levé tyče brankářky hostí a posílá tak Židenice do vedení 1:0
23:05 GÓL K1 Florbal Židenice! 1:0
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #37 Eva Nečasová, asistoval #11 Eva Smutná (1:0)
21:22 Bartošová se vytočila do střely, ta se ale mezi tyče nevešla.
20:25 Hosté do druhé třetiny vstupují aktivně.
20:00 Počet střel za třetinu: Domácí - 9, Hosté - 6
19:58 Třetinu dohrál domácí tým na balónku.
19:01 Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:11 Romančáková s Bočanovou předvedly hezký souboj o balón.
16:22 Remešová opět předvedla pěkný zákrok.
15:40 Zatím se nedá říct, že bychom viděli větší brankové příležitosti.
13:51 Domácím se nepodařilo vstřelit v pětiminutové výhodě branku.
10:40 Domací se v přesilovce zatím nedokážou prosadit.
08:50 Vyloučen hráč #17 Hana Poláková družstva FbŠ Bohemians na 5 minuty za nesportovní chování
08:50 Vyloučen hráč #17 Hana Poláková družstva FbŠ Bohemians do konce utkání
08:33 Poláková teď sama před Remešovou, ale brněnská brankářka drží svůj tým.
06:44 Romančáková trefuje tyč.
06:14 Uvidíme hru ve čtyřech.
06:13 Vyloučen hráč #94 Adéla Bočanová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře
05:13 Vyloučen hráč #24 Eva Urbášková družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání
02:12 Klára Jahodová dobře prověřila brankářku Bohemians, ale stav se nemění.
01:30 Hostující tým se usadil v obranném pásmu Židenic.
00:01 Úvodní vhazováni pro Židenice.