• 44 43:18
    7:4
    (Kugel)

BK REAL ROUDNICE n/L - Florbal Teplice 7:4
branky: 2. Bilguun Ariunbuyan, 19. Kryštof Bártek, 24. Matyáš Korous, 36. Filip Bártek, 38. David Karpíšek, 42. Jakub Vosyka, 43. Jan Hubka - 26. Denis Masopust, 29. Ondřej Knapík, 30. Ondřej Duben, 44. Denis Masopust; rozhodčí: Josef Heřmánek - Lukáš Mucha; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Joshua Marinus Whitehead ? - Zdeněk Pošík ?; po třetinách: 1:0, 2:3, 4:1
44:33 Pošík tváří v tvář ale útočnik neproměnil.
43:18 GÓL Florbal Teplice! 7:4
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil #32 Denis Masopust, asistoval #27 Lukáš Kugel (7:4)
43:18 Masopust se štěstím!
42:10 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 7:3
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #33 Jan Hubka, asistoval #21 Bilguun Ariunbuyan (7:3)
42:10 Tuto akci bych pojmenoval slovem 'Nazdar' . Klasika do prázdné brány
41:25 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 6:3
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #46 Jakub Vosyka, asistoval #21 Bilguun Ariunbuyan (6:3)
41:25 Jednoduchá rozehrávka a gol. Tak to má být
37:03 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 5:3
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #65 David Karpíšek, asistoval #6 Kryštof Bártek (5:3)
37:03 Karpíškova střela padá do branky.Tento kluk slavil gol s nosánkem nahoru, ale nebyla to bůh ví jaká střela.
36:05 Pošík chytá střelu roudnice.
35:21 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 4:3
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #88 Filip Bártek, asistoval #21 Bilguun Ariunbuyan (4:3)
35:21 Bártek posílá roudnici do vedení!
34:00 Za Pošíkem zvoní tyč!
33:15 Přišla střela Teplic ale golman Roudnice se nad touto střelou ani nepozastavil
32:01 Trenéři Teplic stojí na střídačce jako kdyby jim to tu patřilo. Myslím že mají plán jak tento zápas jednoznačně vyhrát.
31:14 Situace před Pošíkovo bránou ale Pošík výborně kryje
30:00 Za chvíli pokračujeme.
29:09 GÓL Florbal Teplice! 3:3
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil #13 Ondřej Duben, asistoval #99 Samuel Olexa (3:3)
29:09 A máme vyrovnáno. Teplice jsou jako na koni!
28:19 GÓL Florbal Teplice! 3:2
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil #61 Ondřej Knapík, asistoval #71 Stepan Pronin (3:2)
28:19 Krásná akce a skvělý gol pro Teplice
26:21 Vyloučen hráč #6 Kryštof Bártek družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za bránění ve hře
26:21 Tato situace by mohla přinést Teplicím ovoce!
25:12 GÓL Florbal Teplice! 3:1
25:12 Zvrátí tato branka průběh zápasu?
23:44 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 3:0
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #16 Matyáš Korous, asistoval #88 Filip Bártek (3:0)
23:44 A Roudnice se dostává o brankový rozdíl tří golu
21:53 Teď je hra hrozně emotivní a nestíhám komentovat. Omlouvám se
19:22 Vyloučen hráč #98 Vojtěch Bratschaedl družstva Florbal Teplice na 2 minuty za sekání
19:22 Bratschadel zase neudržel nervy a oslabil svůj team. To se stávat nemá
18:49 Vyloučen hráč #6 Kryštof Bártek družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za sekání
18:27 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 2:0
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #6 Kryštof Bártek, asistoval #21 Bilguun Ariunbuyan (2:0)
18:27 Protiútok a gol
16:34 Kugel a jeho špatná rozehrávka
15:00 První třetina končí ve stavu 1:0 pro Roudnici
12:30 Bratschadel uklouzl po hokejce a vzteká se. Myslím že sudí se ani neohlédli.
10:15 Bratschadel střílí a zase do bloku!
09:49 Výborný zákrok Pošíka!
09:01 Roudnice hraje jen na protiútoky které jim někdy i vychází.
07:36 Teplice vůbec nepustili k míčku soupeře ani na chviličku.
06:14 Teplice dřou aby chytili kontaktní gol
03:56 Krásná rozehrávka Teplic ale zvoní tyč!
03:33 Kugel a jeho střela do bloku. To se nemá stávat.
02:19 Skvělá střela Olexy ale golman kryje
01:05 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 1:0
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #21 Bilguun Ariunbuyan, asistoval #24 Marek Rýdl (1:0)
01:05 Krásně zameteno do brány.
00:50 Teplice výborně na míčku
00:01 Úvodní buly vyhrává team Teplic
00:00 Dobrý den Vážené obecenstvo. Dnešní florbalový den zahajují Florbal Teplice proti BK Real Roudnice. Já jsem Ondřej Brabec a rád bych Vás provedl dnešním utkáním