3:5
    Jan HRUŠKA
    (Dytrt)

DDM Dynamo Teplice B - BK REAL ROUDNICE n/L B 3:5
branky: 3. Petr Vandrovec, 3. Filip Jahodář, 42. Jan Hruška - 2. Mikoláš Malý, 6. Mikoláš Malý, 22. Michal Rott, 22. Ondřej Hrubý, 39. Mikoláš Malý; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - Josef Kubát; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 13; zásahy brankářů: Ladislav Pavlištík 27 - Dominik Petrus Whitehead 33; po třetinách: 2:2, 0:2, 1:1
41:44 GÓL DDM Dynamo Teplice B! 3:5
Branku družstva DDM Dynamo Teplice B vstřelil #23 Jan Hruška, asistoval #19 Tomáš Dytrt (3:5)
38:20 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L B! 2:5
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L B vstřelil #2 Mikoláš Malý, asistoval #9 Ondřej Kavalír (2:5)
38:19 Legenda týmu domácích hráč číslo 2 MIKOLÁŠ MALÝ právě střelil HATTRICK.....
34:42 Timeout DDM Dynamo Teplice B
34:42 Vyloučen hráč #2 Mikoláš Malý družstva BK REAL ROUDNICE n/L B na 2 minuty za nedovolené vrážení
29:37 Trestné střílení družstva DDM Dynamo Teplice B neproměnil #19 Tomáš Dytrt.
29:37 Vyloučen hráč #41 Zdeněk Hájek družstva BK REAL ROUDNICE n/L B na 2 minuty za nesportovní chování
22:31 Vyloučen hráč #22 Lukáš Kešner družstva BK REAL ROUDNICE n/L B na 2 minuty za nesportovní chování
22:31 Vyloučen hráč #26 Ondřej Hrubý družstva DDM Dynamo Teplice B na 2 minuty za nesportovní chování
21:55 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L B! 2:4
Vlastní branku družstva DDM Dynamo Teplice B vstřelil #26 Ondřej Hrubý (2:4)
21:39 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L B! 2:3
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L B vstřelil #98 Michal Rott, asistoval #9 Ondřej Kavalír (2:3)
05:29 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L B! 2:2
02:41 GÓL DDM Dynamo Teplice B! 2:1
Branku družstva DDM Dynamo Teplice B vstřelil #29 Filip Jahodář bez asistence (2:1)
02:21 GÓL DDM Dynamo Teplice B! 1:1
Branku družstva DDM Dynamo Teplice B vstřelil #66 Petr Vandrovec, asistoval #29 Filip Jahodář (1:1)
01:06 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L B! 0:1
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L B vstřelil #2 Mikoláš Malý, asistoval #26 Ondřej Kára (0:1)