9:7
    Ondřej CVEKL
    ()

BK REAL ROUDNICE n/L - Florbal Teplice B 9:7
branky: 2. Jaroslav Gabriel, 11. Jiří Šolta, 21. Jiří Hádek, 29. Štěpán Šára, 31. Marcel Holíček, 31. Štěpán Šára, 36. Jiří Šolta, 42. Jiří Hádek, 45. Ondřej Cvekl - 3. Ondřej Kus, 5. Dan Becher, 8. Ondřej Kus, 18. Miroslav Vodráško, 20. Tomáš Langer, 24. Adam Betka, 26. Tomáš Weiss; rozhodčí: Tomáš Chleborád - Erich Kellermann; vyloučení: 1 + Jaroslav Gabriel TT + 5:2 + Tomáš Langer TT + 5 + Ondřej Stránský 5; využití: 2:0; diváků: 18; zásahy brankářů: Matěj Fišer 7 - Martin Hoffmann 9; po třetinách: 2:3, 2:4, 5:0
44:44 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 9:7
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #23 Ondřej Cvekl bez asistence (9:7)
42:29 Vyloučen hráč #17 Ondřej Stránský družstva Florbal Teplice B na 5 minuty za hrubost
42:29 Vyloučen hráč #8 Tomáš Langer družstva Florbal Teplice B na 5 minuty za hrubost
42:29 Vyloučen hráč #8 Tomáš Langer družstva Florbal Teplice B do konce utkání - technický trest
42:29 Vyloučen hráč #77 Jaroslav Gabriel družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 5 minuty za hrubost
42:29 Vyloučen hráč #77 Jaroslav Gabriel družstva BK REAL ROUDNICE n/L do konce utkání - technický trest
41:48 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 8:7
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #29 Jiří Hádek bez asistence (8:7)
40:53 Vyloučen hráč #8 Štěpán Šára družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za hra na zemi
35:32 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 7:7
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #25 Jiří Šolta, asistoval #29 Jiří Hádek (7:7)
33:50 Vyloučen hráč #17 Ondřej Stránský družstva Florbal Teplice B na 2 minuty za blokování florbalky
30:51 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 6:7
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #8 Štěpán Šára, asistoval #29 Jiří Hádek (6:7)
30:15 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 5:7
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #40 Marcel Holíček, asistoval #25 Jiří Šolta (5:7)
28:58 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 4:7
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #8 Štěpán Šára, asistoval #25 Jiří Šolta (4:7)
25:41 GÓL Florbal Teplice B! 3:7
Branku družstva Florbal Teplice B vstřelil #11 Tomáš Weiss, asistoval #64 Ondřej Kus (3:7)
23:34 GÓL Florbal Teplice B! 3:6
Branku družstva Florbal Teplice B vstřelil #73 Adam Betka, asistoval #17 Ondřej Stránský (3:6)
21:07 Vyloučen hráč #73 Adam Betka družstva Florbal Teplice B na 2 minuty za bránění ve hře
20:00 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 3:5
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #29 Jiří Hádek, asistoval #8 Štěpán Šára (3:5)
19:46 GÓL Florbal Teplice B! 2:5
Branku družstva Florbal Teplice B vstřelil #8 Tomáš Langer, asistoval #43 Petr Janáček (2:5)
17:06 GÓL Florbal Teplice B! 2:4
Branku družstva Florbal Teplice B vstřelil #2 Miroslav Vodráško, asistoval #64 Ondřej Kus (2:4)
10:18 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 2:3
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #25 Jiří Šolta, asistoval #27 Matěj Slaba (2:3)
07:35 GÓL Florbal Teplice B! 1:3
Branku družstva Florbal Teplice B vstřelil #64 Ondřej Kus, asistoval #43 Petr Janáček (1:3)
04:45 GÓL Florbal Teplice B! 1:2
Branku družstva Florbal Teplice B vstřelil #69 Dan Becher, asistoval #64 Ondřej Kus (1:2)
02:48 GÓL Florbal Teplice B! 1:1
01:46 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 1:0
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #77 Jaroslav Gabriel, asistoval #29 Jiří Hádek (1:0)