44
  • 44 43:32
    Č. Dub

SC Podještědí Český Dub - FBC Bílí bagři Liberec C 7:8
branky: 2. Martin Tvrzník, 8. Petr Bartoň, 10. David Rechcígl, 14. Vlastimil Tvrzník, 16. David Rechcígl, 22. Tomáš Rejmont, 28. David Rechcígl - 9. Jan Krupička, 13. Jan Krupička, 18. Jan Čihák, 26. Tomáš Braun, 26. Jan Čihák, 29. Ondřej Kutílek, 35. Jan Šusta, 40. Jan Šusta; rozhodčí: Jakub Mauer - Marek Pohunek; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Vladimír Glaser ? - František Kremlička ?; po třetinách: 4:2, 3:4, 0:2
43:32 Timeout SC Podještědí Český Dub
42:40 Smrkovský v šanci po přihrávce od Rechcígla, pálí nad.
39:44 GÓL FBC Bílí bagři Liberec C! 7:8
Branku družstva FBC Bílí bagři Liberec C vstřelil #6 Jan Šusta, asistoval #9 Lukáš Kysela (7:8)
39:42 Vyloučen hráč #58 Petr Smrkovský družstva SC Podještědí Český Dub na 2 minuty za hra rukou
39:42 Vyloučen hráč #58 Petr Smrkovský družstva SC Podještědí Český Dub na 2 minuty za nesportovní chování
34:19 GÓL FBC Bílí bagři Liberec C! 7:7
Branku družstva FBC Bílí bagři Liberec C vstřelil #6 Jan Šusta, asistoval #4 Jan Krupička (7:7)
34:12 Braun předvedl obětavý blok.
28:48 GÓL FBC Bílí bagři Liberec C! 7:6
Branku družstva FBC Bílí bagři Liberec C vstřelil #21 Ondřej Kutílek bez asistence (7:6)
27:57 GÓL SC Podještědí Český Dub! 7:5
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil #92 David Rechcígl, asistoval #17 Petr Bartoň (7:5)
25:59 GÓL FBC Bílí bagři Liberec C! 6:5
Branku družstva FBC Bílí bagři Liberec C vstřelil #11 Jan Čihák, asistoval #88 Jan Kudláček (6:5)
25:14 GÓL FBC Bílí bagři Liberec C! 6:4
Branku družstva FBC Bílí bagři Liberec C vstřelil #23 Tomáš Braun, asistoval #88 Jan Kudláček (6:4)
24:38 Bolina zkoušel dvakrát stejnou akci, ale gólman hostí si jej vždy pohlídal.
21:55 GÓL SC Podještědí Český Dub! 6:3
Vlastní branku družstva FBC Bílí bagři Liberec C vstřelil #14 Tomáš Rejmont (6:3)
17:26 GÓL FBC Bílí bagři Liberec C! 5:3
Branku družstva FBC Bílí bagři Liberec C vstřelil #11 Jan Čihák, asistoval #21 Ondřej Kutílek (5:3)
15:41 GÓL SC Podještědí Český Dub! 5:2
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil #92 David Rechcígl, asistoval #58 Petr Smrkovský (5:2)
13:16 GÓL SC Podještědí Český Dub! 4:2
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil #6 Vlastimil Tvrzník, asistoval #17 Petr Bartoň (4:2)
12:30 GÓL FBC Bílí bagři Liberec C! 3:2
Branku družstva FBC Bílí bagři Liberec C vstřelil #4 Jan Krupička, asistoval #6 Jan Šusta (3:2)
09:19 GÓL SC Podještědí Český Dub! 3:1
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil #92 David Rechcígl bez asistence (3:1)
08:00 GÓL FBC Bílí bagři Liberec C! 2:1
Branku družstva FBC Bílí bagři Liberec C vstřelil #4 Jan Krupička, asistoval #23 Tomáš Braun (2:1)
07:46 GÓL SC Podještědí Český Dub! 2:0
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil #17 Petr Bartoň, asistoval #23 Martin Tvrzník (2:0)
03:51 V dobré šanci Čihák s Kudláčkem, domácí gólman byl ale úspěšnější.
01:52 GÓL SC Podještědí Český Dub! 1:0
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil #23 Martin Tvrzník, asistoval #15 Dinh Phuc Le (1:0)
00:00 V 11:10 byla zahájena základní čekací doba z důvodu opožděného příjezdu týmu SC Podještědí Český Dub.