8:3
    Milan GARČAR
    (Juha)

ACEMA Sparta Praha - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE 8:3
branky: 13. Marek Zouzal, 16. Lukáš Ujhelyi, 17. Mikuláš Krbec, 31. Matěj Čermák, 38. Michal Zeman, 52. Dominik Beneš, 55. Dominik Beneš, 60. Milan Garčar - 34. František Vykopal, 51. Petr Koláčný, 56. Martin Szweda; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 2:0; využití: 0:2; zásahy brankářů: Patrik Zítka 14 - Kevin Majrich 23; po třetinách: 3:0, 2:1, 3:2
60:00 Střely celkem: Hu-Fa Panthers Otrokovice- 17, ACEMA Sparta Praha- 31.
60:00 Střely po třetí třetině: Panthers- 7, Sparta- 8. Odkaz na rozhovory po utkání: ZDE
59:56 Sparta získává míček a vzduchem ho posílá na opačnou sttanu hřiště.
59:47 GÓL ACEMA Sparta Praha! 8:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #17 Milan Garčar, asistoval #10 Josef Juha (8:3)
59:37 Juha nedává možnost dorážky a získává míček.
59:08 Panthers vyjíždí, ale obrana Sparty si míček vybojovala.
58:21 Střelu z první Majer pohotově ve skoku chytá.
57:30 Panthers útočí na polovině domácích, ale vystřelený míček odráží zítka nohou pryč od brány.
57:00 Právě probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
56:43 Sparta tvrdě brání na své polovině.
55:25 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 7:3
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #23 Martin Szweda, asistoval #25 Petr Koláčný (7:3)
55:16 Panthers zavírají Spartu a hledají možnost střely.
54:40 Timeout Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
54:40 GÓL ACEMA Sparta Praha! 7:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #16 Dominik Beneš, asistoval #8 Jakub Kolstrunk (7:2)
54:23 Sparta se dostává na míček a hraje se na polovině hsotů.
54:16 Vyloučen hráč #10 Josef Juha družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za blokování florbalky
54:03 Bude se vylučovat ve prospěch Panthers.
52:57 Zouzal posílá míček mezi nohami protihráče svému spoluhráči, který však do brány nezakončil.
52:35 Další střela Panthers končí za mantinelem.
51:49 GÓL ACEMA Sparta Praha! 6:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #16 Dominik Beneš, asistoval #28 Michal Zeman (6:2)
50:49 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 5:2
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #25 Petr Koláčný, asistoval #70 Valters Lapinš (5:2)
50:48 Střela hostů z poloviny mířící přímo do volného horního rohu branky rozhýbala sítí.
48:32 Zítka si nenechá míček vzít,  tak si na něj lehá a brání ho svým tělem.
47:48 Dorážka Panthers se naráží pouze do mantinelu.
47:04 Konečná střela letí za mantinel.
47:02 Ujhelyimu sjíždí míček z čepele a Panthers běží do útoku.
46:16 Hra se přelévá ze strany na stranu, jako přesýpací hodiny.
43:58 Sparta útočí ale do brány míček neposílá.
41:55 Dorážku domácích golman chytil.
40:01 Úvdoní buly třetí třetiny vahrála Sparta.
40:00 Střely po druhé třetině: Panthers- 7, Sparta- 7.
39:36 Sparta si vyjíždí a získává míček.
39:17 Na míčku se drží Panthers a nahrávkami na své polovině vyčkávají konce.
39:00 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:59 GÓL ACEMA Sparta Praha! 5:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #28 Michal Zeman, asistoval #8 Jakub Kolstrunk (5:1)
37:58 Rychlí útok a souhra spoluhráčů dává Spartě pátou.
37:20 Hra je lehce zmatená.
35:18 Rozehrávka Panthers, nacházející se nebezpečně blízko domácí brány, byla pokažena nahrávkou na spoluhráče opodál.
33:38 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 4:1
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #88 František Vykopal, asistoval #6 Vlastimil Červenka (4:1)
33:37 Nahrávka a střela z první rozhýbala domácí sítí.
32:55 Panthers si zavírají Sprtu na jejich polovině a nahrávkami hledají možnost střely.
32:11 Vyloučen hráč #89 Mikuláš Krbec družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za blokování florbalky
30:26 GÓL ACEMA Sparta Praha! 4:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #81 Matěj Čermák, asistoval #12 Lukáš Ujhelyi (4:0)
30:15 Majrich dostává přes prsty.
30:14 Díky nepovedené nahrávce hostů před útočnou bránou se dostávají na míček zpět Sparťané.
29:25 Hrtúsova střela těsně míjí boční tyč brány.
28:11 Po souboji o míč na středu hřiště získávájí míek Panthers, ale konečnou střelu Zítka odráží.
26:11 Nepovedenou nahrávku a mantinel sbírá Sparta.
24:33 Zítka skákajíce odráží míček pryč od brány.
24:26 Zpětnou nahrávku Sparty na střed získávají hosté a běží do útoku.
23:25 Dlouho se bojuje u brány domácích, ale gól nepadá.
21:32 Majrich se s postřehem přesouvá z jedné strany brány na druhou a odráží střely domácích.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhráli Panthers.
20:00 Střely po první třetině: Panthers- 3, Sparta- 16.
19:49 Sparta se v posledních vteřinách pokusila o útok, ale bez úspěchu.
19:00 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
18:25 Panthers se rychle dostávají na útočnou polovinu, ale tam jim je míček sebrán.
16:13 GÓL ACEMA Sparta Praha! 3:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #89 Mikuláš Krbec, asistoval #29 Radim Křenek (3:0)
16:12 Míček z Krbcovi střely pomaluje ale jistě a bez povšimnutí skáče do brány hostů.
15:02 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #12 Lukáš Ujhelyi, asistoval #27 Michal Pažák (2:0)
15:01 Ujhelyi napravuje nepovedenou střelu ze středu hřiště a zvyšuje na 2:0.
12:59 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #14 Marek Zouzal, asistoval #6 Dominik Bartoš (1:0)
12:58 Rychlý útok a střela do šibenice končí prvním gólem dnešního utkání.
12:03 Sparta získává míček, ale útočnou akci kazí nahrávka na nepřítomného hráče.
11:15 Sparta na chvíli klidní hru a hledá možnost k útočné akci.
10:09 Veliká aktivnost hráčů se odráží na rychlosti hry.
09:34 Zítka s postřehem odráží míček loktem pryč.
08:36 Střel hostů se odráží od bránícího hráče a míček skokem letí zpět na hrací polovinu hostů.
07:26 Sparta si zavírá Panthers u jejich brány.
06:12 Panthers jsou v útoku velmi aktivní.
05:25 Střela domácích rozhýbala pouze vnější boční síť.
04:58 Golman hostů se stíhá přesunout proti Garčarově dorážce a míček opět končí mimo hrací pole.
04:31 Po krátkém souboji u domácí brány končí míček za mantinelem.
03:19 Panthers z pokažené nahrávky domácích střílí, ale obrana Sparty míček nenechává projít.
01:04 Marvánkova střela, z rozehrávy před bránou, se odráží od golmana.
00:01 Úvodní buly prní třetiny vyhráli Panthers, ale míček vmžiku získává Sparta.