3:9
    Jan ŠEBESTA
    (Souček)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - 1. SC TEMPISH Vítkovice  3:9
branky: 5. Michal Podhráský, 24. Daniel Maxa, 39. Daniel Eremiáš - 5. Marek Matejčík, 32. Jiří Besta, 40. Matyáš Šindler, 46. Marek Bräuer, 48. Rostislav Gattnar, 51. Rostislav Gattnar, 54. Marek Bräuer, 55. Daniels Janis Anis, 59. Jan Šebesta; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 80; zásahy brankářů: Michal Rebro 30 - Lukáš Souček 29; po třetinách: 1:1, 2:2, 0:6
60:00 Komentáře trenérů a nejlepších hráčů najdete ZDE
60:00 Střely po 3. třetině Chodov: 8 Vítkovice: 18 Střely celkem:Chodov 32: Vítkovice 38
58:18 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 3:9
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #17 Jan Šebesta, asistoval #29 Lukáš Souček (3:9)
58:18 Take golman Lukáš Souček si dnes připisuje bod, poté co nahrál Janu Šebestovi a ten neměl větší problém s tím trefit prázdnou bránu
57:33 Anis se pokoušel backhendem z půlky trefit odkrytou bránu. Balonek letěl mimo.
55:37 Chodov to zkouší v 6.
54:57 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 3:8
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #6 Daniels Janis Anis, asistoval #86 Marek Matejčík (3:8)
54:57 Anis si take připisuje premiérovou trefu za Vítkovice když v 15. minutě po asistenci Matejčíka dokázal prostřelit Rebra.
53:52 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 3:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #53 Marek Bräuer, asistoval #44 Lukáš Hájek (3:7)
53:52 Bräuer se dokázal prosadit proti Rebrovi a navyšuje tak stav na 7:3
50:36 Matejčík sám proti Rebrovi. Tentokrát Rebro bezchybný.
50:17 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 3:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #13 Rostislav Gattnar, asistoval #72 Adam Delong (3:6)
50:17 Rostislav Gattnar překonal Rebra a zapsal si tak druhý zásah v dnešním utkání.
48:37 Obrovská šance pro hosty, která skončila nad brankovou konstrukcí domácího muže v masce.
47:56 Vávra selhal když netrefil balonek po přihrávce Ondruška.
47:37 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 3:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #13 Rostislav Gattnar, asistoval #17 Jan Šebesta (3:5)
47:37 Gattnar využívá přesilovou hru hostujícího celku a posílá tak žlutomodré do dvoubrankového vedení.
46:43 Vyloučen hráč #65 Jiří Bauer družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
46:43 Bauer dosti nevybíravým zákrokem sekl do hole soupeře a Chodov se tak musí bránit přesilové hře Vítkovic.
45:06 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 3:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #53 Marek Bräuer, asistoval #18 Ondřej Sidunov (3:4)
45:06 Vítkovitští se prosazují z dobré souhry pro ose Sidunov-Bräuer, který se nemýlil a prostřelil Rebra.
44:23 Vítkovice zatlačili Chodov, gól z toho ovšem nepadl.
42:57 Chodov nevyužil obrovskou příležitost.
42:26 Rebro vytáhl střelu Bräuera nohou.
40:59 Sladký výborně sklepával backhendem ze vzduchu do předbrankového prostoru. kde se ovšem nenacházel žádný z jeho spoluhráčů.
40:01 Chodov znovu vyhrává první buly třetiny.
40:00 Střely po druhé třetině Chodov: 15 Vítkovice: 11
39:15 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 3:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #25 Matyáš Šindler, asistoval #72 Adam Delong (3:3)
39:15 První ligový gól za Vítkovice si připisuje po střele zápěstím Matyáš Šindler. Nahrával mu Adam Delong.
38:03 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #77 Daniel Eremiáš, asistoval #27 Martin Řezáč (3:2)
38:03 Daniel Eremiáš se z rohu malého brankoviště prosazuje po přihrávce Řezáče. Chodov se dostává do vedení.
37:50 Řezáč pouze do boční síťky.
36:31 Sýkora střílí a trefuje prvního v bloku.
34:12 Rebro zakročil proti střele jednoho z útočících.
33:09 Mikeš úplně sám před Součkem. Ten dnes chytá co může.
32:24 Voštovi se zamotal míček pod nohama.
31:42 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 2:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #88 Jiří Besta, asistoval #25 Matyáš Šindler (2:2)
31:42 Besta se dnes take zapíše mezi střelce, když z dorážky dokázal prostřelit Rebra.
30:54 Ondrušek pouze trefil Součkovu nohu.
30:25 Závar před domácím strážcem svatyně. Chodovští tlak přežili bez úhony.
29:30 Matejčík teď prošel obranou soupeře, ale zakončit nedokázal.
28:38 Zajímavé šance na obou stranách. Ani jedna nepřinesla další branku.
27:19 Vávra se neprosadil.
26:35 Eremiáš napoprvé sám před brankářem netrefil balonek a podruhé netrefil zařízení. Stav zůstává nezměněn.
25:54 Chodovská přesilovka bez většího úspěchu.
23:54 Vyloučen hráč #11 Tomáš Sladký družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
23:54 A toto už arbitři dnešního utkání tolerovat nebudou! Sladký sekl Rebra a vysloužil si tím 2 minuty na trestné lavici.
23:46 Tomáš Sladký sejmul Rebra a poté se dostal do sporu s Koutným. Vše prozatím bez vyloučení.
23:21 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #4 Daniel Maxa, asistoval #9 Ondřej Mikeš (2:1)
23:21 Ve velkém brankovišti se nejlépe zorientoval Daniel Maxa a zametl pod zmateného Součka. Asistenci si připisuje Ondřej Mikeš.
22:31 Žlutomodří v tlaku, velmi rozporuplná situace před bránou, sudí píská postavení útočícího hráče v brankovišti.
21:59 Vítkovice v první větší šanci v druhé třetině.
20:01 Buly znovu pro Chodov.
20:00 Střely po první třetině Chodov: 9 Vítkovice: 9
19:54 Vítkovice nevyužili poslední standartní situaci a jde se do šaten za vyrovnaného stavu.
19:11 Dnes je tu k vidění opravdu hodně seker a nenápadných faulů.
18:45 Ztečovaná střela Koutného.
17:13 Výborným zákrokem se vyznamenal i Rebro, který vychytal mladičkého Gattnara
16:13 Řezáč spálil další šanci.
15:20 Tutová šance nejdříve Řezáče a poté jeho spoluhráče z lajny, Vošty. Souček neomylný.
14:45 Bauer další zásah za modrobílé prozatím nepřidá.
13:46 Besta netrefil zařízení.
11:55 Řezáč pouze do nohy hostujícího gólmana.
11:30 Nebezpečná střela Koutného, Souček chytá.
09:25 Ondrušek vybojoval volný úder na levém mantinelu. Balonek ovšem mezi třemi tyčemi znovu neskončil.
08:47 Eremiáš ani na potřetí nepřekonal hostujícího Součka.
08:05 Matejčíkova další nebezpečná střela.
07:42 Tlak Vítkovic končí za bránou.
05:12 Dvě nebezpečné šance Chodova. Nejdříve Mikešův backhand a poté Ondruškova střela. Bohužel pro celek z Jižního Města stav zůstává nezměněn.
04:30 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #95 Michal Podhráský, asistoval #14 Ondřej Vošta (1:1)
04:30 Michal Podhráský okamžitě odpovídá a srovnává na 1:1
04:17 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 0:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #86 Marek Matejčík, asistoval #11 Tomáš Sladký (0:1)
04:17 Za Vítkovice se poprvé v tomto zápase prosazuje posila Marek Matejčík a posílá svůj tým do vedení
02:20 Vítkovice na balonku a jejich snaha vyústila v první zajímavou akci tohoto utkání
01:26 Pohledná rozehra Vítkovic, která končí v rohu.
00:10 První buly pro domácí celek.