• 60 59:49
    2
    Přemek PAKOSTA

ACEMA Sparta Praha - SOKOLI Pardubice 6:7
branky: 9. Matyáš Velc, 22. Michal Zeman, 24. Ondřej Hurt, 26. Jakub Kolstrunk, 44. Dominik Bartoš, 52. Mikuláš Krbec - 9. Lukáš Prix, 12. Jan Savický, 18. Lukáš Kučera, 32. Jan Savický, 55. Petr Černý, 58. Jan Savický, 60. Marcel Lehký; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 203; zásahy brankářů: Martin Beneš 19 - Martin Haleš 29; po třetinách: 1:3, 3:1, 2:3
60:00 Komentář trenéra domácích pana Kašpárka: 'Do zápasu jsme vstoupili nepřipravení, což Pardubice zúročily 3 góly. Ve druhé třetině jsme zahráli parádní tříminutovku, ve které jsme skóre srovnali, ale následně jsme zase téměř přestali hrát. Šancí jsme si vytvořili mnoho, ale bohužel jsme jich mnoho neproměnili.'
60:00 Komentář trenéra Pardubic pana Zozuláka k utkání: 'Snad jsme dnes ukázali, že se s námi alespoň trochu musí počítat. Díky!'
60:00 Nejlepší hráč Sparty je Dominik Bartoš a Pardubic Jan Savický
59:49 Vyloučen hráč #37 Přemek Pakosta družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání
59:47 Sparta jde do přesilovky
59:43 Timeout ACEMA Sparta Praha
59:43 GÓL SOKOLI Pardubice! 6:7
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #78 Marcel Lehký, asistoval #98 Radek Formánek (6:7)
59:43 Pardubice dávají sedmý gól a to je dostává do vedení
58:46 Sparta střílí na branku Pardubic ale golman opět vyráží míček pryč
57:26 GÓL SOKOLI Pardubice! 6:6
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #58 Jan Savický, asistoval #47 Adam Šmíd (6:6)
57:26 Pardubice vyrovnávají skóre na 6:6
55:55 Pardubice střílí z půlky na branku Sparty ale golman Martin Beneš chytil míček do rukou
54:31 GÓL SOKOLI Pardubice! 6:5
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #93 Petr Černý, asistoval #48 Lukáš Prix (6:5)
54:31 Pardubice dávají svůj pátý gól ale i přesto prohrávají nad Spartou 6:5
53:52 Pardubice blokují střeli Sparty
52:55 Sparta střílí na branku Pardubic ale golman zase za čaroval a vyrazil míček pryč
51:18 GÓL ACEMA Sparta Praha! 6:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #89 Mikuláš Krbec, asistoval #14 Marek Zouzal (6:4)
51:11 Dnešní utkání sleduje neuvěřitelných 203 diváků
50:44 Sparta hraje v plném počtu
48:44 Vyloučen hráč #6 Dominik Bartoš družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za držení
48:44 Pardubice hrají přesilovku
48:26 Oba týmy hrají v plném počtu
46:26 Vyloučen hráč #4 Václav Oubrecht družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za nesportovní chování
46:26 Vyloučen hráč #95 Matěj Pruner družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení
46:26 Sparta I Pardubice hraji ve 4
46:15 Sparta šla du útoku ale Pardubice jim berou míček
45:03 Sparta střílí na branku Pardubic ale golman opět vyráží míček ven
43:23 GÓL ACEMA Sparta Praha! 5:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #6 Dominik Bartoš, asistoval #14 Marek Zouzal (5:4)
39:00 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny
37:55 Sparta střílí na branku Pardubic ale netrefuje se a míček končí za mantinely
33:18 Sparta jede sama na branku Pardubic ale golman Haleš dnes chytá jako čaroděj
31:44 GÓL SOKOLI Pardubice! 4:4
31:44 Pardubice vyrovnávají stav na 4:4
30:51 Sparta přestřeluje branku Pardubic
29:21 Sparta si úspěšně drží míček na středu hřiště
28:50 Sparta doráží na branku Pardubic
28:05 Pardubice střílí na branku Sparty ze vzduchu ale Martin Beneš chytá míček mezi nohy
25:05 GÓL ACEMA Sparta Praha! 4:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #8 Jakub Kolstrunk, asistoval #15 Matyáš Velc (4:3)
25:05 Sparta se dostává do vedení nad Sokoli 4:3
24:56 Pardubice mají rozehrávku před brankou Sparty ale netrefují se
23:57 GÓL ACEMA Sparta Praha! 3:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #93 Ondřej Hurt, asistoval #82 Martin Dolejš (3:3)
23:57 Sparta vyrovnává na 3:3
23:37 Sparta střílí na branku Pardubic ale nedává
23:00 Sparta hraje na půlce Pardubic
21:07 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #28 Michal Zeman, asistoval #81 Matěj Čermák (2:3)
17:08 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #18 Lukáš Kučera, asistoval #21 Ivo Teichman (1:3)
17:08 Pardubice vedou už nad Spartou o dva góly
16:26 Pardubice střílí na branku Sparty ale Martin Beneš nádherně vykopnul míček z čáry
15:44 Marti Haleš zatím v bráně Pardubic čaruje.
14:41 Sparta rozehrává na půlce Sokolu
12:49 Sparta střílí z blízkosti na branku Sokolu ale golman svoji nohou míček vyráží až na půlku Sparty
11:11 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:2
11:11 Sokol se dostává o jeden gól do vedení
10:29 Sokol střílí na branku Sparty ale netrefuje se.
08:30 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #15 Matyáš Velc, asistoval #10 Josef Juha (1:1)
08:30 Sparta bleskově vyrovnává na 1:1
08:17 GÓL SOKOLI Pardubice! 0:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #48 Lukáš Prix, asistoval #83 David Žáček (0:1)
08:17 Sokol dává první gól Spartě.
06:33 Sokol nechce pustit Spartu na svoji polovinu hřiště
04:30 Sokol střílí na branku Sparty ale brankář vyráží míček.
03:40 Sparta střílí na branku Sokolu ale trefila bok branky
01:42 Sparta rozehrává z rohu.
01:10 Tým Sokol rozehrává z rohu.
00:01 Buly vyhrála Sparta