8:5
    Josef JUHA
    (Pruner)

ACEMA Sparta Praha - FbŠ Bohemians 8:5
branky: 11. Matěj Čermák, 12. Radim Křenek, 35. Marek Zouzal, 42. Lukáš Ujhelyi, 47. Matěj Čermák, 49. Lukáš Ujhelyi, 50. Jakub Kolstrunk, 59. Josef Juha - 8. Matyáš Krebner, 16. Ivan Tomčo, 19. Matěj Pěnička, 43. Jakub Buršík, 56. Pavel Čihák; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 4:1; využití: 0:2; diváků: 410; zásahy brankářů: Martin Beneš 16 - Radovan Michajlovič 19, Tomáš Hyršl 0; po třetinách: 2:3, 1:0, 5:2
60:00 střely celkem: Sparta: 26 Bohemka: 21
60:00 Komentář trenéra hostů Martina Formana: Dneska od nezodpovědný a velmi nepovedený výkon celkově. Dvě třetiny tradičně vyrovnané bojovné utkání, ale za stavu 5:4 jsme nezvládli vlastní přesilovku a to rozhodlo. Musíme se zlepšit a jedeme dál. Děkujeme za utkání.
60:00 Komentář trenéra domácích Radka Skaličky: Dnes jsme předvedli mnohem kvalitnější výkon v defenzivě, a celkový přístup k zápasu, než v pátek. Objevují se nám věci, na kterých pracujeme v tréninku, nicméně pořád je na čem pracovat a sezóna bude ještě dlouhá. Děkujeme výborným fanouškům.
59:00 Právě probíhá poslední minuta třetí třetiny
58:05 GÓL ACEMA Sparta Praha! 8:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #10 Josef Juha, asistoval #95 Matěj Pruner (8:5)
58:05 Sparta dává svůj osmej gól do prázdné branky
57:40 Bohemka opět hraje bez golmana
57:00 Právě probíhají poslední tři minuty třetí třetiny
55:18 GÓL FbŠ Bohemians! 7:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #44 Pavel Čihák, asistoval #8 Jan Dobisík (7:5)
49:50 GÓL ACEMA Sparta Praha! 7:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #8 Jakub Kolstrunk, asistoval #89 Mikuláš Krbec (7:4)
49:50 Sparta dává svůj sedmej gól
48:09 GÓL ACEMA Sparta Praha! 6:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #12 Lukáš Ujhelyi, asistoval #89 Mikuláš Krbec (6:4)
48:09 Sparta i přesto že hraje v oslabení dává svoji šestou branku
46:55 Vyloučen hráč #21 Kristián Kozák družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za hrubost
46:55 Bohemka jde do přesilovky
46:06 GÓL ACEMA Sparta Praha! 5:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #81 Matěj Čermák, asistoval #12 Lukáš Ujhelyi (5:4)
46:06 Sparta dává svůj pátej gól a tím se dostává do vedení 5:4
45:00 Oba týmy jsou hodně vyrovnaný tenhle zápas bude ještě zajímavej
42:36 GÓL FbŠ Bohemians! 4:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #21 Jakub Buršík, asistoval #17 Viktor Kopecký (4:4)
42:36 Bohemka se bleskově oplácí a dorovnává na 4:4
41:48 GÓL ACEMA Sparta Praha! 4:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #12 Lukáš Ujhelyi, asistoval #81 Matěj Čermák (4:3)
41:48 Sparta se dostává do veden 4:3
40:33 Bohemka úspěšně drží míček na své polovině hřiště
40:01 Buly vyhrála Bohemka
40:00 Střely- Sparta:12 Bohemka:7
39:00 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny
37:20 Sparta i přes to že je v oslabení tak jde do útoku a střílí na branku Bohemky
36:00 Dneska je tu s námi 410 fantastických diváků
35:25 Vyloučen hráč #95 Matěj Pruner družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za držení
35:25 Bohemka jde do přesilovky
34:22 GÓL ACEMA Sparta Praha! 3:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #14 Marek Zouzal, asistoval #89 Mikuláš Krbec (3:3)
34:22 Sparta vyrovnává na 3:3
33:34 Sparta střílí na branku Bohemky, míček se odráží od golmana ale Sparta už nestíhá dorazit míček do branky
32:58 Sparta střílí na branku Bohemky ale míček končí až za matinely
32:34 Sparta rozehrává u poloviny hřiště
30:54 Bohemka útočí na branku Sparty ale Sparta jim v tom brání
30:00 Sparta drží míček na svojí polovině hřiště
28:08 Sparta jde s míčkem za svojí branku
26:55 Bohemka střílí na branku Sparty ale Martin Beneš opět nádherně vyráží míček pryč
26:08 Sparta rozehrává z rohu na svojí polovině hřiště
25:16 Bohemka hraje v plném počtu
24:38 Sparta střílí ale netrefují se
24:02 Sparta drží míček za brankou Bohemky
23:13 Vyloučen hráč #39 Lukáš Kuncman družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
23:13 Sparta jde do přesilovky
21:32 Bohemka střílí na branku Sparty ale Martin Beneš nádherně vyráží svojí rukou míček pryč
20:01 Buly vyhrála Bohemka
20:00 Střely- Sparta: 8 Bohemka: 9
19:00 Právě probíhá poslední minuta první třetiny
18:54 GÓL FbŠ Bohemians! 2:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #41 Matěj Pěnička, asistoval #9 Matyáš Krebner (2:3)
18:54 Bohemka jde do vedení 2:3
17:57 Vyloučen hráč #27 Michal Pažák družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za hrubost
17:57 Sparta jde do oslabení
15:40 GÓL FbŠ Bohemians! 2:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #33 Ivan Tomčo, asistoval #44 Pavel Čihák (2:2)
15:40 Bohemka vyrovnává na 2:2
11:46 Střídání brankáře. Nový brankář #30 Tomáš Hyršl družstva FbŠ Bohemians
11:46 Sparta jede trestné střílení, Bohemka na to mění golmana ale i přesto Radim Křenek proměňuje a tím dostává Spartu do vedení 2:1
11:45 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #29 Radim Křenek z trestného střílení (2:1)
10:53 Sparta zkouší střílet na branku Bohemky ale Bohemka jim pořád blokuje střely
10:06 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #81 Matěj Čermák, asistoval #28 Michal Zeman (1:1)
10:06 Sparta vyrovnává na 1:1
07:14 Sparta hraje v plném počtu
07:13 GÓL FbŠ Bohemians! 0:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #9 Matyáš Krebner, asistoval #81 Filip Forman (0:1)
07:13 Bohemka dává první gól a tím se dostávají do vedení 0:1
07:07 Sparta v oslabení střílí na branku Bohemky ale nedává gól
05:50 Bohemka střílí na branku Sparty ale Martin Beneš nádherně vyráží míček pryč
05:20 Sparta hraje v oslabení
04:35 Hráč Bohemky končí po souboji až na střídačce Sparty
03:45 Bohemka rozehrává na své polovině hřiště
02:52 Sparta střílí na branku Bohemky ale golman vyráží míček pryč
02:12 Bohemka střílí na branku Sparty ale netrefuje se
01:19 Sparta rozehrává z rohu na polovině Bohemky
00:52 Sparta drží míček na své polovině hřiště
00:01 Buly vyhrála Sparta