58
  • 58 57:22
    Otrokovice

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - FBC 4CLEAN Česká Lípa 4:5
branky: 5. Petr Koláčný, 14. František Vykopal, 45. Matěj Hronek, 46. Michal Nagy - 9. Ondřej Kopič, 11. Tomáš Kadlec, 18. Radek Krajcigr, 33. Marek Dzierža, 43. Jan Hřebřina; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 2:3; využití: 2:0; diváků: 128; zásahy brankářů: Kevin Majrich 17 - Jan Dvořák 27; po třetinách: 2:3, 0:1, 2:1
45:45 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 4:5
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #56 Michal Nagy, asistoval #13 David Medek (4:5)
45:45 Nagy propálil vše co mu stálo v cestě, domácí snižují a hosté vedou pouze o gól
44:09 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 3:5
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #70 Matěj Hronek, asistoval #12 Martin Grlický (3:5)
44:09 Ránu Grlického dokázal Dvořák zkrotit, ovšem na dorážku Hronka byl krátký.
42:30 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 2:5
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #26 Jan Hřebřina, asistoval #27 Jakub Karel (2:5)
42:30 Hřebina ze vzduchu překonal domácího Majricha
40:01 Úvodní buly pro domácí
40:00 Střely ve 2. třetině 10:8
39:32 Vykopal zkoušel z půlky, hostující Dvořák předvádí neskutečný výkon
38:13 Vyloučen hráč #77 Radek Krajcigr družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za blokování florbalky
38:13 Přesilová hra pro tým domácích
37:09 Situace 2 na 1, kombinace Vykopal - Gál gólem neskončila
35:14 Vykopal měl polo odkrytou bránu, míček ale bohužel netrefil
34:05 Koláčný těsně minul
32:42 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 2:4
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #9 Marek Dzierža, asistoval #27 Jakub Karel (2:4)
32:42 Nedáš, dostaneš. Dzierža umístil pod břevno a hosté se dostávají do dvoubrankového náskoku
30:40 Petřík zaváhal, Krajcigr domácího Majricha překonat nedokázal
29:25 Kadlec prověřil Majricha, ten maskou vyráží
28:35 Chybná rozehrávka hostů, Nehila nabídku od Szwedy neproměnil
26:44 Domácí v plném počtu
24:44 Vyloučen hráč #88 František Vykopal družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hrubost
24:44 Vykopal se provinil nedovoleným zákrokem a Lípa si zahraje přesilovou hru
24:16 Hrabal právě naznačil, aby si hostující Slaný koupil zástěru, brankovou konstrukci poté minul
24:06 Hosté v situaci 3 na 2, střelecký pokus pouze do Koláčného
23:35 Další skvělý zákrok Dvořáka, na brankové čáře zalehl míček.
21:43 Opatrná hra hostů se málem nevyplatila, Petřík vystihl přihrávku a v situaci 2 na 1 jsme mohli vidět ,,Monster save' od Dvořáka
21:24 Hosté na míčku, hra je velice opatrná
20:01 Úvodní buly pro tým hostů
20:00 Úvodní buly pro tým hostů
20:00 Střely v 1. třetině 8:10
17:52 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 2:3
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #77 Radek Krajcigr, asistoval #66 Daniel Štěrba (2:3)
17:52 Štěrba se v situaci 3 na 2 zastavil na polovině a vystřelil na Majricha. U odraženého balónu byl první Krajcigr a hosté se dostávají do vedení 2:3
17:19 Krásná kombinace hostů, Krajcigr minul
16:06 Domácí v plném počtu
15:07 Majrich se z kombinace hostů posadil, Jirsa netrefil.
14:06 Vyloučen hráč #25 Petr Koláčný družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání
14:06 První přesilová hra pro tým hostů. Nedovoleným zákrokem se provinil Koláčný
13:51 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 2:2
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #88 František Vykopal, asistoval #33 Ladislav Gál (2:2)
13:51 Vyrovnáno, Laco našel krásný cross, Vykopal byl neomylný a poloprázdnou bránu trefil perfektně
12:49 Kvapil v šanci... bohužel vedle
11:58 Vyloučen hráč #20 Antonín Stárek družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za sekání
11:58 Další nedovolený zákrok hostujícího týmu. Domácí mají další početní výhodu a šanci srovnat skoré
10:08 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 1:2
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #23 Tomáš Kadlec, asistoval #50 Štěpán Slaný (1:2)
10:08 Hosté otáčí zápas a dostávají se do vedení
09:33 Hostující Vlček se snažil dostat se mezi 2 obránce, Koláčný si připisuje úspěšný obranný zákrok
08:18 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 1:1
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #29 Ondřej Kopič, asistoval #77 Radek Krajcigr (1:1)
08:18 Vyrovnáno. Krajcigr našel v před brankovém prostoru volného Kropiče a překonal domácího Majricha.
07:42 Slaný vyslal krásnou nahrávku před bránu, Krajcigr ale minul
07:10 Domácímu Nehilovi se střela nepovedla, ale i tak vznikla šance domácích. Dvořák byl připraven
06:28 Domácí Hrabal se jednou rukou dostal do před brankového prostoru, hostujícího gólmana ale nepřekonal
05:38 Domácí pod tlakem
04:59 Stárek právě zabránil brejku domácích
04:02 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 1:0
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #25 Petr Koláčný, asistoval #74 Lukáš Kvapil (1:0)
04:02 Domácí využili první přesilovku, přesnou střelou se prosadil domácí Koláčný
02:54 Česká lípa pod tlakem
02:41 Dvořák paží vykryl střelu Kvapila
02:06 Vyloučen hráč #9 Marek Dzierža družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře
02:06 Přichází první vyloučení tohoto zápasu. Domácí dostávají první šanci v podobě přesilové hry
00:44 První šance pro tým hostů, Stárek netrefil míček
00:01 Úvodní buly pro tým hostů
00:00 Zdravím z Otrokovic všechny fanoušky kvalitního florbalu. V dnešním utkání 6. kola, domácí šelmy vyzvou Českou Lípu.