60
  • 60 59:46
    2

1. SC TEMPISH Vítkovice - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE 12:10
branky: 5. Marek Bräuer, 6. Matyáš Šindler, 12. Jan Šebesta, 20. Marek Matejčík, 21. Šimon Kuczera, 25. Rostislav Gattnar, 33. Rostislav Gattnar, 34. Daniels Janis Anis, 40. Tomáš Sladký, 42. Matyáš Šindler, 44. Marek Bräuer, 54. Marek Matejčík - 8. Michal Nagy, 9. Filip Hrabal, 21. Michal Nagy, 24. Filip Hrabal, 32. Matěj Hronek, 36. Vlastimil Červenka, 42. Ladislav Gál, 58. Lukáš Petřík, 58. Filip Hrabal, 59. František Vykopal; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Denis Jasiok 14 - Kevin Majrich 17; po třetinách: 4:2, 5:4, 3:4
60:00 Vyjádření trenéra hostí, Michala Kvapila: Ohlasy po utkání
60:00 Vyjádření trenéra domácích, Pavla Bruse: Ohlasy po utkání
60:00 Nejlepší hráči: Vítkovice - 86 Matejčík, Otrokovice - 22 Hrabal
60:00 Střely ve 3. třetině 10:8, celkem 29:24
59:46 Vyloučen hráč #33 Ladislav Gál družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za vysoká florbalka
58:30 Timeout Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
58:28 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 12:10
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #88 František Vykopal, asistoval #23 Martin Szweda (12:10)
58:28 Tenhle psychopatický zápas dostává další zápletku..
57:57 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 12:9
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #22 Filip Hrabal, asistoval #6 Vlastimil Červenka (12:9)
57:57 Jakoby si to aktéři chtěli užít a protáhnout tento zápas bez obran..
57:36 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 12:8
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #91 Lukáš Petřík, asistoval #88 František Vykopal (12:8)
57:36 Petřík prostřeluje Jasioka
56:18 Otrokovice to teď trochu překombinovaly
56:03 Vyloučen hráč #11 Tomáš Sladký družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
55:02 Šeba pohotově hasí situaci na brankovišti.
53:52 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 12:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #86 Marek Matejčík, asistoval #53 Marek Bräuer (12:7)
52:08 Hatala blokuje Nehilu a na hřišti se objevuje Vojáček. Asi to spolu teda nesouvisí ale stalo se to téměř ve stejný čas.
50:41 Aktivní Nehila se opět dostal do šance a opět nezamířil přesně.
48:12 Choma zkoušel ze vzduchu usměrnit Šebův centr ale nad
45:16 Gattar nechal vyniknout Majricha
43:32 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 11:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #53 Marek Bräuer, asistoval #25 Matyáš Šindler (11:7)
43:32 Ízy pízy.. jednoduchá a účelná souhra Vítkovic a pohodový gól Bräuera
41:54 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 10:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #25 Matyáš Šindler, asistoval #18 Ondřej Sidunov (10:7)
41:54 A jako obvykle po snížení hostí ihned odpovídá první lajna domácích
41:26 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 9:7
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #33 Ladislav Gál, asistoval #56 Michal Nagy (9:7)
41:26 Beci zapomněli na Laca Gála a ten asi natřikrát překonal Jasioka
40:39 A proti další Koláčného střele zasahuje Deli fotbalovým skluzem.
40:11 Jasiok hned musel zasahovat proti Koláčnému.
40:00 Střely ve 2. třetině 12:10.
39:40 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 9:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #11 Tomáš Sladký, asistoval #6 Daniels Janis Anis (9:6)
39:40 Choma s Anisem vybojovali pozici pro Sladkého a ten nekompromisně zvyšuje
37:50 Několik tyček na obou stranách
35:30 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 8:6
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #6 Vlastimil Červenka, asistoval #22 Filip Hrabal (8:6)
35:30 Volný Červenka doráží bekhendem přesně.
35:00 Dnešnímu utkání přihlíží delegát, fotograf a dva ze čtyř podavačů míčků (ostatní čumí do telefonu). Děkujeme!!!
34:58 Laco Gál napálil spojnici
33:49 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 8:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #6 Daniels Janis Anis, asistoval #7 Šimon Kuczera (8:5)
33:49 Anis měl po Kuczisově příhře lehkou práci zavěsit.
32:05 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 7:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #13 Rostislav Gattnar, asistoval #72 Adam Delong (7:5)
32:05 Fakt se už moc nebrání. Oba poslední slepené góly byly produktem nedůrazu v obraně, nebo se tomu v odborné terminologii taky říká 'o..b'..
31:45 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 6:5
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #70 Matěj Hronek, asistoval #6 Vlastimil Červenka (6:5)
30:12 Chomič svou zblokovanou střelou přinutil Majricha vstát.
27:00 Přeska domácích jakože fajn ale né zas tak moc, no..
24:52 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 6:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #13 Rostislav Gattnar, asistoval #25 Matyáš Šindler (6:4)
24:52 Vyloučen hráč #56 Michal Nagy družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nesportovní chování
24:52 Dneska je tu 'obrana' asi sprosté slovo..
23:24 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 5:4
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #22 Filip Hrabal, asistoval #13 David Medek (5:4)
23:24 Hrabal opět v zakončení a opět úspěšný.
22:16 Vykopal z dálky jen do spojnice
20:51 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 5:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #7 Šimon Kuczera, asistoval #86 Marek Matejčík (5:3)
20:51 Krosovku Matejčíka po chvilce dopravil do branky Kuczera.
20:33 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 4:3
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #56 Michal Nagy, asistoval #88 František Vykopal (4:3)
20:33 Zato Nagy propálil vše, co mu stálo v cestě a snižuje
20:15 Šindler ani Delong z první akce ve 2. třetině nezvyšují.
20:00 Střely na kasu v 1. třetině 7:6
19:55 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 4:2
19:55 Domácí hrají v nějaké nouzově namíchané sestavě ale i tak Matejčík po souhře s Bräuerem zvyšuje.
19:06 Koláčný vytvořil dobrou pozici pro Nehilu ale ten opět neproměňuje
16:44 Nehila netrefil přesně, na druhé straně Gattnar totéž..
15:30 Anis na Chomiče ale míček končí v rohu..
14:22 Nehy nepříjemně dopadl na rozpojený manťák, snad bude ok..
13:57 Szweda pronikal dopředu ale byl poslán Kuczerou mezi reklamy
11:51 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 3:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #17 Jan Šebesta, asistoval #86 Marek Matejčík (3:2)
11:51 Mára Matejčík našel volného Šebu a domácí zase vedou
10:42 Jasiok zasahuje proti Nehilovi
08:03 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 2:2
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #22 Filip Hrabal, asistoval #70 Matěj Hronek (2:2)
08:03 A Hraboš vzápětí po pěkné nabídce Hronka zblízka ze vzduchu vyrovnává
07:58 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 2:1
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #56 Michal Nagy, asistoval #12 Martin Grlický (2:1)
07:58 Nagy z dálky snižuje
06:54 Standardka hostí a Gál vyprášil štulpny Sladkého
05:20 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 2:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #25 Matyáš Šindler, asistoval #7 Šimon Kuczera (2:0)
05:20 První lajna domácích hraje stále ve velké pohodě a potvrzuje to druhým gólem v podání Matyho Šindlera
04:10 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 1:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #53 Marek Bräuer, asistoval #23 Martin Nehera (1:0)
04:10 Broja kousek za půlkou vypálil a trefil přesně na zadní tyč
02:32 Hosté vůbec nezačínají špatně a zasahovat musí Jasiok
00:00 Dobrý den. Dnes se v Covid Livesport Superlize potkávají první Vítkovice s posledními Otrokovicemi. Škoda, že si na tento atraktivní duel nenašel cestu ani jeden divák..