5:4
    Tomáš BROM
    (Juhaňák)

ACEMA Sparta Praha - FBŠ Hummel Hattrick Brno 5:4
branky: 14. Lukáš Ujhelyi, 22. Dominik Beneš, 24. Mikuláš Krbec, 33. Lukáš Ujhelyi, 37. Josef Juha - 40. René Slezák, 54. David Coufal, 59. René Slezák, 60. Tomáš Brom; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: Martin Beneš 16 - Ondřej Kolajta 10; po třetinách: 1:0, 4:1, 0:3
60:00 Střely celkem: Sparta- 15, Brno- 20
60:00 Střely po třetí třetině: Sparta-3, Brno- 6 Odkaz na rozhovory po utkání ZDE.
59:29 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 5:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #6 Tomáš Brom, asistoval #14 Jiří Juhaňák (5:4)
59:11 Brno hraje v šesti.
58:45 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 5:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #21 René Slezák, asistoval #6 Tomáš Brom (5:3)
58:44 Brněnští využili přesilovky.
58:33 Vyloučen hráč #30 Martin Beneš družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za hrubost
58:33 Poslední minuty jsou velmi agresivní.
58:10 Nahrávku křížem sparťanští nestihli zpracovat.
57:46 Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
57:00 Právě probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
56:36 Útočnou akci domácích zastavuje brněnský golman.
55:22 Dlouhou a vysokou nahrávku domácích, naneštěstí Sparty, zpracovává brněnská obrana.
53:15 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 5:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #13 David Coufal, asistoval #14 Jiří Juhaňák (5:2)
53:14 Míček, ve vzduchu skákající, odráží Coufal backhandem do sítě.
51:40 Touha po výhře způsobuje veliké množství rozehrávek obou týmů.
48:53 Střela Brna (31) z otočky končí za mantinelem.
47:47 Sparta se vyobojovala na útočnou polovinu, ale střelu odráží obrana svou nohou.
46:04 Brněnští zavřeli spartu na jejich polovině a nahrávají si okolo nich.
44:55 I v poslední třetině je vidět aktivní hra obou týmů.
43:02 Hra se přelévá ze strany na stranu, jako přesýpací hodiny.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vahrálo Brno.
40:00 Střely po druhé třetině: Sparta- 7, Brno- 6
39:56 Hra je velmi napjatá.
39:23 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 5:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #21 René Slezák, asistoval #14 Jiří Juhaňák (5:1)
39:22 Útok Brna získává míček a zakočuje do branky.
39:00 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:40 Domácí si drží míček a hledají možnost útoku.
36:16 GÓL ACEMA Sparta Praha! 5:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #10 Josef Juha, asistoval #93 Ondřej Hurt (5:0)
36:15 Míček se ze souboje pomau kutálí do branky hostů a přidává spartě další gól.
35:26 Oba týmy hrají v plném počtu.
33:26 Vyloučen hráč #82 Adam Hemerka družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hra rukou
32:39 Vyloučen hráč #21 Kristián Kozák družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za držení
32:22 GÓL ACEMA Sparta Praha! 4:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #12 Lukáš Ujhelyi, asistoval #89 Mikuláš Krbec (4:0)
32:21 Domácí využívají přesilovky a zvyšují na 3:0
32:03 Vyloučen hráč #65 Jiří Halama družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za špatné střídání
32:02 Bude se vylučovat, brněnští hrají v 6.
31:00 Útočná akce brněnských je zakončena míčkem letícím těsně mimo branku.
29:26 I v druhé třetině je vidět veliká aktivnost obou týmů v podobě častých soubojů.
26:34 Brněnský hráč (45) bojuje o míček před bránou, ale místo zakončení končí na golmanově hlavě.
24:25 Nepovedenou rozehrávkou se Sparta nenechala rozhodit a přesouvá se do aktivní obrany.
23:17 GÓL ACEMA Sparta Praha! 3:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #89 Mikuláš Krbec, asistoval #8 Jakub Kolstrunk (3:0)
23:16 Po dvou zaznění tyčky barnky hostů konečně Sparta zakončuje.
21:04 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #16 Dominik Beneš, asistoval #89 Mikuláš Krbec (2:0)
21:03 Po nahrávce na střed Beneš střílí a zakončuje druhým gólem pro Spartu.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrálo Brno.
20:00 Střely po první třetině: Sparta- 5, Brno- 8
19:00 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
18:43 Svižná střela Sparty se pouze odráží od golmanova těla.
17:49 Nahrávku Sparty přímo před branku odráží obrana Brna pryč.
16:41 Střelu hostů odráží Beneš nohou pryč od branky.
15:43 Od obou týmů je vidět veliká dichtivost po míčku.
14:17 Nahrávku letící vzduchem nestihli domácí včas zpracovat, a tak míček končí v rukou golmana hostů.
13:00 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #12 Lukáš Ujhelyi bez asistence (1:0)
12:59 Ujhelyi získává míček a backhandem zakončuje do branky.
12:54 Po dlouhém aktivním bránění hostů na jejich polovině, míček skáče za mantinel.
09:19 Domácí (15) střílí od mantinelu, ale brankář Brna odráží míček svým tělem.
08:25 Hosté se dostávají na míček a klidní velmi aktivní hru.
05:10 Další nebezpečný souboj před brankou domácích končí pro Brno bez úspěchu.
03:31 Míček nebezpečně skákající řed brankou sparty vybojovali domácí a klidní hru.
01:41 První útočná akce ze strany hostů. Míček se, naštěstí po spartu, odrazil zpět do hry.
01:03 Sparta získála míček a drží si ho na své polovině.
00:01 Úvodní buly vyhráli hosté.