• 60 59:27
    2
    Štěpán SLANÝ

FbŠ Bohemians - FBC 4CLEAN Česká Lípa 15:6
branky: 8. Ivan Tomčo, 9. Matěj Pěnička, 9. Mikuláš Forman, 13. Mikuláš Forman, 17. Patrik Šebek, 22. Jakub Buršík, 33. Filip Forman, 36. Matěj Pěnička, 39. Filip Forman, 44. Mikuláš Forman, 49. Jakub Šárka, 54. Viktor Kopecký, 54. Matěj Pěnička, 54. Matyáš Krebner, 57. Matěj Pěnička - 4. Radek Krajcigr, 13. Oldřich Jireček, 40. Radek Krajcigr, 40. Václav Vavruška, 44. Oldřich Jireček, 57. Oldřich Jireček; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Radovan Michajlovič 14 - Jan Dvořák 25, Lukáš Chyna 2; po třetinách: 5:2, 4:2, 6:2
60:00 Střely ve třetí třetině: 17:8
59:27 Vyloučen hráč #81 Filip Forman družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za hrubost
59:27 Vyloučen hráč #50 Štěpán Slaný družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře
59:27 Slaný fauluje Michajloviče při výhozu. Po vzájemné potyčce vyloučen také Filip Forman za hrubost.
57:37 Po zásahu rozhodčího je hra přerušena. Následuje vhazování v rohu hřiště a Bohemka vrací míček.
56:58 Dva rychlé góly a skóre je 15:6.
56:54 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 15:6
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #8 Oldřich Jireček, asistoval #84 Jiří Vlček (15:6)
56:34 GÓL FbŠ Bohemians! 15:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #41 Matěj Pěnička, asistoval #7 Patrik Šebek (15:5)
54:52 Bohemka útočí a Lípa už nestíhá. Nutno říci, že Bohemka dnes nekompromisně zakončuje svoje šance.
53:44 GÓL FbŠ Bohemians! 14:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #9 Matyáš Krebner, asistoval #44 Pavel Čihák (14:5)
53:35 Pěnička po přihrávce Formana.
53:30 Timeout FBC 4CLEAN Česká Lípa
53:30 GÓL FbŠ Bohemians! 13:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #41 Matěj Pěnička, asistoval #81 Filip Forman (13:5)
53:30 Střídání brankáře. Nový brankář #97 Lukáš Chyna družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa
53:05 GÓL FbŠ Bohemians! 12:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #17 Viktor Kopecký, asistoval #12 Mikuláš Forman (12:5)
50:22 Malič s Pěničkou v situaci 2v1. Malič střílí a Dvořák vyráží.
49:12 Kraicigr minul odkrytou branku domácích.
48:21 GÓL FbŠ Bohemians! 11:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #91 Jakub Šárka, asistoval #81 Filip Forman (11:5)
48:21 Chytré zakončení a Šárka se trefuje na zadní tyčku.
46:49 Vyloučen hráč #77 Radek Krajcigr družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře
46:36 Bohemka na míčku a bude se vylučovat.
44:00 Hattrick a Mikuláš Forman po přihrávce Tomča. Třetí lajna hraje velmi dobrý zápas.
43:59 GÓL FbŠ Bohemians! 10:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #12 Mikuláš Forman, asistoval #33 Ivan Tomčo (10:5)
43:36 Jireček svým druhým gólem snižuje. Uvidíme ještě drama?
43:26 Ve třetí lajně domácích vidíme poprvé také Viktora Kopeckého.
43:19 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 9:5
42:13 Kombinace mezi Buršíkem a Krebnerem. Buršíka vychytal skvělý Dvořák.
41:15 Pěnička podržel míček a Bohemka střídá. Na hřišti se poprvé v zápase objevuje Růžek.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny pro Formana a hned gólová šance.
40:00 Střely ve druhé třetině: 13:3
39:34 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 9:4
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #60 Václav Vavruška, asistoval #55 Jakub Jirsa (9:4)
39:34 Další branka hostí. Závěrečná minuta se domácím nepovedla.
39:27 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 9:3
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #77 Radek Krajcigr, asistoval #88 Jaromír Ekl (9:3)
39:27 Krajcigr po přihrávce Ekla jednoručně přehodil Michajloviče.
38:43 GÓL FbŠ Bohemians! 9:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #81 Filip Forman, asistoval #7 Patrik Šebek (9:2)
38:43 Tak to byla paráda, Forman se kličkou dostal do středu a zápěstím nekompromisně k tyči.
37:44 Přesilovka zatím bez šancí, Bohemka dobře brání.
36:26 První vyloučení v zápase. Odpočinout si jde Matyáš Krebner.
36:12 Vyloučen hráč #9 Matyáš Krebner družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře
35:29 Skvělou přihrávku Maliče proměňuje Pěnička.
35:23 GÓL FbŠ Bohemians! 8:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #41 Matěj Pěnička, asistoval #38 Jan Malič (8:2)
34:30 Bohemka teď velmi nepřesně. Vojtíšek dobrým blokem zasahuje.
32:41 Forman ze středu nekompromisně po přihrávce Matěje Pěničky.
32:40 GÓL FbŠ Bohemians! 7:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #81 Filip Forman, asistoval #41 Matěj Pěnička (7:2)
32:20 Slaného ostrý zákrok na Krebnera, hra přerušena.
30:50 Hra je nyní klidnější. Zezulka faulován v rohu.
29:08 Situace 3 na 1 a Tomčovu střelu z první chytá Dvořák.
27:25 Jirsa pěkným krosem hledal Kadlece. Michajlovič byl na svém místě a pokus zlikvidoval.
25:26 Třetí lajna Bohemky dnes hraje velmi dobře a vytvořila si další šance.
23:40 Pěnička několikrát v dobré příležitosti, ale tentokrát zklamal.
22:36 Lípa po propadnutí Bohemky v pressu opět nepřesně v samostatném úniku.
21:45 Po přihrávce Krebnera se prosazuje Kuba Buršík nekompromisní ranou do šibenice.
21:43 GÓL FbŠ Bohemians! 6:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #21 Jakub Buršík, asistoval #9 Matyáš Krebner (6:2)
20:19 Úvodní vhazování pro Bohemku a ta hned hrozí, bohužel Maliče zklamalo zpracování.
20:00 Střely v první třetině: 12:9
20:00 První třetina nabídla kvalitní florbal, spousta střel i soubojů. Bohemka zatím těží především z větší produktivity a uvidíme co přinese druhá třetina.
19:15 Lípa po chybě domácích ve velké šanci, ale již poněkolikáté netrefují branku.
17:58 Bohemka dlouho na míčku, Lípa v bloku a akce končí faulem v rohu hřiště na Buršíka.
16:58 Krásná kombinace Bohemky a ze středu Šebek z první po krosu od Formana.
16:44 GÓL FbŠ Bohemians! 5:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #7 Patrik Šebek, asistoval #81 Filip Forman (5:2)
14:30 Čihák z první přestřeluje. Střelba zatím zápasu rozhodně nechybí.
12:49 GÓL FbŠ Bohemians! 4:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #12 Mikuláš Forman bez asistence (4:2)
12:49 Po gólu na každé straně. Obě střely nechytatelné a skóre je 4:2.
12:40 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 3:2
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #8 Oldřich Jireček, asistoval #26 Jan Hřebřina (3:2)
12:11 Kadlec ze středu nepřesně, ale velmi pohledná kombinace Lípy.
10:35 Tempo hry se nyní uklidnilo, Lípa pomalu rozehrává. Střelu Štěrby pokryl Michajlovič.
08:56 GÓL FbŠ Bohemians! 3:1
08:56 Na hřišti je momentálně jen jeden tým. Mikuláš Forman zvyšuje na 3:1.
08:08 GÓL FbŠ Bohemians! 2:1
08:08 Švédská kombinace Forman - Pěnička a domácí otáčejí skóre.
07:52 Slovenská raketa Ivan Tomčo pěknou střelou vyrovnává na 1:1.
07:37 GÓL FbŠ Bohemians! 1:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #33 Ivan Tomčo, asistoval #12 Mikuláš Forman (1:1)
07:12 Šebek ztrácí a Lípa si připisuje další šanci.
06:01 Tomčo dobře v útoku a domácí mohou vystřídat na míčku. Pěničku vychytal brankář hostí.
04:45 Plno soubojů, zatím jen hokejkami a Lípa opět zlobí z brejku. Štěrba těsně nad.
03:08 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 0:1
03:08 První lajna domácích propadla v napadání a Kraicigr kličkou nedal Michajlovičovi šanci.
02:15 Michajlovič skvěle proti brejku Lípy.
02:13 Domácí aktivně napadají. Lípa rozehrává rychle a zatím i přesně.
00:48 První střela zápasu. Forman z první mimo.
00:15 Úvodní buly pro mezi Formanem a Kraicigrem, úspěšnější Forman a domácí jsou v útoku
00:00 Rozcvička končí a hráči se odebírají do šaten a vše je připraveno a zápas může pomalu začít.
00:00 Dobrý den všem divákům u online přenosu. Za několik minutek se v rámci 8. kola Livesport Superligy utkají domácí FbŠ Bohemians a hosté z České Lípy. Favoritem jsou domácí a zápas můžete sledovat online i s komentářem trenérem mládeže Tondou Palatínusem.