12:3
    Ondřej VOŠTA
    (Koutný)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE 12:3
branky: 8. Martin Koutný, 9. Tom Ondrušek, 14. Petr Majer, 24. Tomáš Sýkora, 29. Petr Majer, 34. Tomáš Vávra, 42. Jiří Bauer, 48. Jiří Koutný, 49. Radim Slunečko, 53. Petr Majer, 55. Petr Majer, 58. Ondřej Vošta - 1. František Vykopal, 10. Ladislav Gál, 31. Petr Koláčný; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 1:2; využití: 2:0; zásahy brankářů: Karel Hodík 15 - Jan Vorálek 11, Kevin Majrich 2; po třetinách: 3:2, 3:1, 6:0
60:00 Komentář nejlepšího hráče hostů Martina Szwedy: "V první třetině jsme byli Chodovu vyrovnaným soupěřem, poté jsme neproměnili nějaké šance a následně jsme naopak inkasovali. Tohle nás vlastně trápí po celou sezónu."
60:00 Komentář trenéra hostů Karla Ťopka: "Za svau 5:3 jsme měli přesilovku, kterou jsme nevyužili a následně jsme inkasovali a tam se zápas asi zlomil. Pak už nám chyběla síla i kvalita se zápasem něco udělat."
60:00 Komentář nejlepšího hráče domácích Petra Majera: "Myslím, že jsme zápas zlomili ve 2. třetině, kterou jsme odehráli velmi dobře a v té 3. jsme na to zodpovědným výkonem navázali a nedali soupeři šanci se do utkání vrátit."
60:00 Komentář trenéra domácích Davida Podhráského: "Jsem rád, že jsme utkání celkem v klidu zvládli, ale ještě větší radost mám z toho, že se o víkendu v naší hře objevovaly věci, které trénujeme a víme, že je budeme v play off potřebovat."
60:00 Omlouváme se, kvůli technickým potížím se nepovedlo natočit pozápasové rozhovory s aktéry utkání.
60:00 Střely na branku ve 3.třetině: Chodov - 9; Otrokovice - 4.
59:59 Chodov vyhrává s přehledem dnešní zápas proti poslednímu týmu tabulky!
59:32 Josefovič si připisuje prvních pár střídání v Superlize v obranné dvojici s Jiřím Bauerem.
57:35 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 12:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #14 Ondřej Vošta, asistoval #32 Martin Koutný (12:3)
57:35 Vošta si také za dnešní výkon zasloužil gól a toto již zavání debaklem - 12:3!
56:29 Chodov výrazně dominuje dnešnímu utkání.
54:17 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 11:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #84 Petr Majer, asistoval #26 Tomáš Sýkora (11:3)
54:17 Střídání brankáře. Nový brankář #29 Kevin Majrich družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
54:17 Sýkora dnes předvádí famózní výkon! Nyní našel volného Majera a ten skóruje - 11:3!
53:03 Vyloučen hráč #97 Filip Hrabal družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za bránění ve hře
52:27 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 10:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #84 Petr Majer, asistoval #65 Jiří Bauer (10:3)
52:27 Majer po Bauerově přihrávce "do kapsy" čepuje desítku v síti Otrokovic - 10:3!
51:41 Vykopal v úniku, Hodík opět pozorný.
48:55 Timeout Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
48:55 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 9:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #19 Radim Slunečko, asistoval #26 Tomáš Sýkora (9:3)
48:55 Sýkora si počkal na nabíhajícího Slunečka, který backhandem posílá míček pod horní tyčku - 9:3!
47:55 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 8:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #87 Jiří Koutný, asistoval #27 Martin Řezáč (8:3)
47:55 Koutný od mantinelu vymetá pravý horní roh branky Otrokovic.
46:06 Szweda a jeho pokus, Hodík pozorný.
45:04 Vošta pro krosovce nevrací Řezáčovi, ale raději střílí, Vorálek ale neměl zakrytý výhled a s přehledem chytá.
41:39 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #65 Jiří Bauer, asistoval #77 Daniel Eremiáš (7:3)
41:39 Bauer skóruje svou dobře známou střelou zpoza těla - 7:3!
40:19 Horký ve vyložené šanci přestřeluje branku!
40:00 Posloucháte podcasty? Na začátku každého týdne najdete ve všech podcastových aplikacích nový díl ze série Bari & Dejv. Odkazy naleznete ZDE
40:00 Střely na branku ve 2.třetině: Chodov - 9; Otrokovice - 6.
39:00 Poslední minuta druhé části hry a Chodov v tlaku v útočném pásmu.
37:02 Červenka míjí prázdnou branku!
36:23 Majer v dobré práci na útočné polovině nachází Eremiáše, ten střílí ale jen do bloku.
33:52 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #15 Tomáš Vávra, asistoval #21 Marek Vávra (6:3)
33:52 Bratrská spolupráce vol. 2, tentokrát v podání Vávrů. Marek našel Tomáše v životním náběhu a Chodov vede opět o tři branky - 6:3!
32:47 Bauer drží míček za brankou hostů a Chodov je zpět v plném počtu.
31:42 Mikeš se vydal na výlet v oslabení, dostal se až k bráně hostů a ušetřil cenné vteřinky.
30:47 Vyloučen hráč #15 Tomáš Vávra družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře
30:14 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 5:3
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #25 Petr Koláčný, asistoval #99 Peter Nehila (5:3)
30:14 Koláčný po Nehilově přihrávce snižuje - 5:3!
28:27 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #84 Petr Majer, asistoval #21 Marek Vávra (5:2)
28:27 Osvědčená spolupráce Marka Vávry s Majerem a je tu další gól Chodova - 5:2!
28:13 Majer na Eremiáše, ten svou střelou nepřekvapil brankáře Otrokovic.
26:58 Nehila si dnes nepřijde na Hodíka, Chodovský golman vyráží jeho ránu nohou.
23:40 Nehila v úniku, ale Hodík se nenechal rozhodit a skvěle chytá!
23:26 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #26 Tomáš Sýkora, asistoval #84 Petr Majer (4:2)
23:26 Sýkora zpoza branky krásným trikem využívá přesilovku - 4:2!
23:15 Vyloučen hráč #55 Jan Hrtús družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za zvedání florbalky
23:15 Hrtús fauluje Koutného hokejkou a Chodov bude mít přesilovku.
21:51 Nagy pálí, ale Hodík si poradil i s dorážkou a drží míček pevně v rukou.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny pro domácí a Chodov jde hned do tlaku.
20:00 Střely na branku v 1.třetině: Chodov - 7; Otrokovice - 8.
19:00 Poslední minuta pestré první třetiny.
16:54 Hezká kombinace Chodovské třetí formace, na jejím konci Koutný M. pálí těsně vedle branky.
13:36 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:2
13:36 Majer doklepává míček za Vorálka a Chodov se ujímá vedení - 3:2!
11:36 Gál pálí projektil, Hodík vyráží.
11:21 Majer hledal volného Vávru M., ale ten nestihl doběhnout jeho přihrávku.
09:11 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 2:2
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #33 Ladislav Gál, asistoval #91 Lukáš Petřík (2:2)
09:11 Petřík obdobně našel volného Gála a je opět srovnáno - 2:2!
08:01 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Tom Ondrušek, asistoval #26 Tomáš Sýkora (2:1)
08:01 V zápětí Chodov otáčí skóre na svojí stranu! Sýkora našel volného Ondruška na brankovišti, a ten s přehledem uklízí míček k tyči - 2:1!
07:36 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #32 Martin Koutný, asistoval #27 Martin Řezáč (1:1)
07:36 Spolupráce bratří Koutných, Martin z výběhu střelou na vzdálenější tyčku srovnává stav - 1:1!
05:52 Koláčný pálí, Hodík zasahuje.
05:06 M. Koutný našel v náběhu Strnada, ten ze vzduchu trefuje míček, ale opět vedle.
04:00 Dobrá rána od M. Vávry z výběhu, ale minula branku Vorálka.
03:09 Horká teď dostal míček do branky, ale stalo se tak až po odpískání útočného faulu domácích. U míčku tedy Otrokovice.
00:33 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 0:1
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #88 František Vykopal, asistoval #99 Peter Nehila (0:1)
00:33 Vykopal z prvního brejku hned otevírá skóre a hosté vedou - 0:1!
00:01 První buly pro Chodov a zápas může začít.
00:00 Dobrý den všem fanouškům Superligového florbalu! Vítám Vás u sledování online přenosu z dohrávky 11.kola mezi Chodovem a Otrokovicemi. Utkání můžete sledovat také na platformě TV COM s komentářem Jana Pudicha a Michala Podhráského! Přeji příjemnou zábavu.