4:5
    Radek KRAJCIGR
    (Slaný)

FBŠ Hummel Hattrick Brno - FBC 4CLEAN Česká Lípa 4:5p
branky: 10. Luděk Ondráček, 10. Tomáš Brom, 59. Jiří Juhaňák, 60. Tomáš Brom - 21. Jaromír Ekl, 23. Jakub Černý, 27. Jaromír Ekl, 53. Jaromír Ekl, 63. Radek Krajcigr; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Ondřej Kolajta 17 - Jan Dvořák 19; po třetinách: 2:0, 0:3, 2:1, 0:1
65:00 Vyjádření hostů najdete zde.
65:00 Vyjádření domácích najdete zde.
65:00 Střely celkem: domácí - 23, hosté - 22.
65:00 Střely v prodloužení: domácí - 0, hosté - 3.
62:32 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 4:5
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #77 Radek Krajcigr, asistoval #50 Štěpán Slaný (4:5)
62:32 Krajcigr se řítil sám na Kolajtu a krásně jej prostřelil střelou na zadní tyč. Hosté tak berou dva body a domácí pouze jeden.
61:52 Domácí získali balonek a střídají, na hřišti je opět Sládeček, Ondráček a Jalový.
60:50 Kopič sám před Kolajtou trefuje jeho pupek.
60:35 Jalový se prosmýkl přes Kopiče, ten se ale dokázal vrátit.
60:01 Sládeček vyhráva úvodní buly prodloužení a domácí začnou s balonkem.
60:00 Domácím se nakonec ve třetí třetině podařilo vyrovnat, a to i poté co prohrávali po třetím gólu Ekla 2:4. V power-play se prosadil Juhaňák a Brom.
60:00 Střely ve třetí třetině: domácí - 11, hosté - 6.
59:21 Jalový posunul krosem na Broma, a ten propálil vše co mu stálo v cestě.
59:20 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 4:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #6 Tomáš Brom, asistoval #8 Lukáš Jalový (4:4)
59:05 Jalový vybojoval balonek a domácí jsou opět v šesti.
58:42 Brom trefuje pouze Novákův blok.
58:09 Vítězné buly a domácí jsou opět v šesti.
58:06 Brom posunul na Juhaňáka, a ten krásně střílel na zadní tyč Dvořákovi brány.
58:05 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 3:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #14 Jiří Juhaňák, asistoval #6 Tomáš Brom (3:4)
57:50 Černého výhoz míjí prázdnou bránu.
57:20 Jalového střela po Bromově krosu končí opět pouze na bloku.
56:35 Kolajta lapil dlouhý balonek a domácí jdou opět do šesti.
56:12 Jalový trefuje pouze blok.
55:35 Domácí jsou v šesti.
55:22 Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
55:20 Slezák naslepo našel Vlacha, ten střílel na dlouhou hokejku hodně nad.
54:55 Sládečkovu střelu vyrážel Dvořák, následnou Procházkovu dorážku už udržel.
54:11 Krajcigr zalepil dlouhý balonek, ale s Kolajtou už si neporadil.
53:52 Karlovu střelu vyráží Kolajta.
52:45 Todle už jsme dneska viděli... Krajcigr si krásně odstavil obránce a nahrávkou nachází zabíhajícího Ekla, ten už pouze zametá do prázdné.
52:44 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 2:4
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #88 Jaromír Ekl, asistoval #77 Radek Krajcigr (2:4)
52:12 Horák střílel z brankovištěm, a ač se mu to nelíbí, tak rozehrávat budou hosté.
51:12 Balonek teď propadl Kolajtovi naštěstí pro domácí mimo bránu.
50:08 Juhaňákovo kladivo minulo cíl.
49:54 Sládeček posunul k mantinelu odkud střílel Brom pouze do připraveného Dvořáka.
49:05 Novák krásně našel Krajcigra, ten trefil jen boční síťku.
48:45 Štěrbovu střelu od mantinelu vyráží Kolajta.
47:58 Dvořák sice střelu neudržel, ale okolo nebyl nikdo na dorážku.
47:01 Hosté jsou v plném počtu.
46:40 Krajcigr si sám proti Kolajtovi neporadil - skončil za bránou.
46:25 Dvořák drží svůj tým.
46:00 Ondráčkovu střelu chytá Dvořák.
45:02 Eklův dřevorubecký zákrok znamená přesilovku pro domácí.
45:01 Vyloučen hráč #88 Jaromír Ekl družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za sekání
43:31 I Bromovu střelu chytá Dvořák.
43:11 Fuchs dobrou střelou trefuje jen Dvořákovu ruku.
42:06 Fuchs našel krosem Broma, a ten střílel těsně vedle Dvořákovi brány.
41:45 I domácí již hrají na dvě lajny.
40:32 Štěrba se vytočil od mantinelu a zvonila tyč.
40:01 Třetí souboj Sládeček vs Krajcigr se nekoná, na buly nastoupil Fuchs proti Štěrbovi a i tentokrát vyhráli úvodní buly domácí.
40:00 Skončila nám druhá třetina, ve které přebrala otěže zápasů Lípa, a to zejména v první deseti minutách, kdy Hattrick totálně vypadl z role a byl ztrestán třemi góly. O ty se postarali Ekl, Černý a znovu Ekl. Domácí tak budou ve třetí třetině muset otáčet zápas, snad v tom budou úspěšnější než včera.
40:00 Střely ve druhé třetině: domácí - 2, hosté - 8.
38:10 Bromovu střelu bez větších problémů chytá Dvořák.
37:42 Nyní jsme viděly dobré brejky na obou stranách, ale v obou případech to skončilo na poslední nahrávce.
35:45 Nyní sledujeme neuspořádanou pasáž hry, ve které vidíme spíše boj než florbal.
33:09 Kadlecův bekhend vyráží Kolajta.
30:44 Vypadá to, že se nám domácí konečně osmělili, ale zatím si nedokáží vytvářet gólové šance.
29:42 Vlach zastavil nebezpečný brejk hostů.
26:35 Krajcigr zpoza brány krásně našel Ekla a hosté se ujímají vedení.
26:34 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 2:3
24:52 Schovanou Štěrbovu střelu vyráží reflexivní zákrokem Kolajta.
24:23 Hronkova střela zaplavala těsně vedle Dvořákovi brány.
22:51 Slaný nastřeloval snad z třiceti metrů a jeho střelu dokázal krásně ztečovat Jakub Černý a máme tak srovnáno.
22:50 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 2:2
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #30 Jakub Černý, asistoval #50 Štěpán Slaný (2:2)
22:13 Tomáš Novák se zjevil sám před Kolajtou, ale překonat ho nedokázal.
21:38 Hosté pokračují na dvě lajny, tak uvidíme jak dlouho jim vydrží síly.
20:48 Dvořákovi skočila přihrávka zpět a balonek si vybojoval Krajcigr, který našel přes tři domácí hráče Ekla, a ten už jen zametal do prázdné brány.
20:47 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 2:1
20:01 Sládeček vs Krajcigr a úvodní buly 2:0.
20:00 Máme za sebou první třetinu, ve které byli domácí jasně lepší týmem, což dokázali proměnit ve dva góly, o které se postrali Ondráček a Brom. Lípa se do vážnější šance dostala až v poslední minutě. Za zmínku taky stojí, že hosté hráli už od 16. minuty na dvě lajny, tak uvidíme, jak nastoupí do třetí třetiny.
20:00 Střely v první třetině: domácí - 10, hosté - 5.
19:57 Joáš Kůra nejprve trochu nečekanou nahrávkou založil hostující akci, následně ale vše zachránil výborným obraným zákrokem, když Kadlecovi ukradl gól z hole.
16:35 Kolajta chytá nához.
14:12 Brom vybojoval balonek, ale jeho následný střelecký pokus byl hodně nepřesný.
13:57 Sládeček střílel jen do mantinelu.
13:12 Po delší době si na balonek sáhl i Kolajta, ale bez problémů chytá.
12:32 Dvořákovu střelu vyráží taktéž Dvořák, akorát ten českolipský.
11:34 Sládeček málem ustřelil hlavu Procházkovi, rozehrávat tak budou hosté.
11:05 Zvoní tyčka po střele Hřebiny.
10:45 Jonáš Kůra vysunul Halamu, ten z velkého úhlu nedokázal procpat balonek za Dvořáka.
09:48 Jalový nejdříve odzbrojil Krajcigra, a poté posunul Bromovi, ten se prosadil obdobný způsobem, jako Ondráček.
09:47 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 2:0
09:30 Procházkův bekhend vyráží Dvořák.
09:15 Ondráček získal balonek, vyvezl ho přes střední pásmo a nakonec se prosadil střelou nad vzdálenější nohu Dvořáka.
09:14 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:0
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #36 Luděk Ondráček bez asistence (1:0)
08:58 Po Sladkého střele jsme viděli závar v domácím brankovišti.
08:15 Kolajta si poradil s Krajcigrovým pokusem.
07:58 Jalový trefuje pouze clonícího Procházku.
06:56 Střela Karla mířila hodně nad.
06:19 Juhaňákův nához z půlky vyrážel Dvořák nad sebe.
05:33 Fuchs se dobře uvolnil na středu a posunul na Procházku, ten bekhendem trefil spojnici hostující brány.
03:41 Slezák dobře hledal Hronka, ale jeho přihrávka nebyla ideální.
02:39 Nejprve Krajcigrova střela jen do Sládečka a poté na druhé straně Dvořák chytal střelu Procházky.
02:00 Procházkova teč míří vedle Dvořákovi brány.
01:14 Po prvé po roce vidíme na hřišti navrátivšího Jonáše Kůru, což stálo místo v sestavě jeho mladšího bratra Matyáše.
00:20 První zákrok si po Bromově střele připisuje Dvořák.
00:01 Úvodní buly Sládeček versus Krajcigr vyhrává Sládeček a domácí tak začnou na balonku.
00:00 Oba týmy hráli včera své zápasy, konkrétně Lípa porazila v domácí prostředí Otrokovice 7:3, zatímco Hattrick doma podlehl Black Angels po dobře rozehrané první třetině 3:5 a dnes tak má co napravovat.
00:00 Dobrý den, vítejte u textového online přenesu 13. kola, ve kterém se utká domácí FBŠ Hummel Hattrick Brno s hostujícím týmem z České Lípy. Oba dva týmy dělí v tabulce tři body a Hattrick se může v případě výhry přeskočit dnešního soupeře.