13:1
    Jiří BESTA
    (Delong)

1. SC TEMPISH Vítkovice - FBŠ Hummel Hattrick Brno 13:1
branky: 5. Rostislav Gattnar, 21. Rostislav Gattnar, 22. Lukáš Hájek, 23. Adam Delong, 28. Adam Delong, 36. Lukáš Hájek, 42. Lukáš Hájek, 49. Jan Šebesta, 50. Adam Choma, 56. Šimon Kuczera, 57. Rostislav Gattnar, 58. Jakub Hubálek, 59. Jiří Besta - 55. René Slezák; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Lukáš Souček 13 - Filip Létal 22; po třetinách: 1:0, 5:0, 7:1
60:00 Video komentář k utkání za hostující celek ke shlédnutí zde
60:00 Video komentář k utkání za domácí celek ke shlédnutí zde
60:00 Nejlepší hráči: Vítkovice: 44 Hájek, Hattrick - 21 Slezák
60:00 Střely ve 3. třetině 17:7, celkem 35:14
59:12 Leško to zkouší, ovšem mimo..
58:50 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 13:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #88 Jiří Besta, asistoval #72 Adam Delong (13:1)
57:13 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 12:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #55 Jakub Hubálek, asistoval #86 Marek Matejčík (12:1)
56:48 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 11:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #13 Rostislav Gattnar, asistoval #25 Matyáš Šindler (11:1)
56:48 Kdyby to nešlo tak rychle po sobě, tak bych to popsal lépe. Ale prostě nejdříve padl jeden gól Vítkovic, pak druhý a hned nato třetí a všechny byly celkem hezké.
55:46 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 10:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #7 Šimon Kuczera, asistoval #47 Šimon Hatala (10:1)
54:19 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 9:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #21 René Slezák, asistoval #80 Filip Létal (9:1)
54:19 Během asi čtyř vteřin nebezbečné situace na obou stranách a je z toho čestný úspěch Hattricku
52:11 Čonka-Skyba pálí, Létal kryje.
49:22 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 9:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #10 Adam Choma, asistoval #7 Šimon Kuczera (9:0)
49:22 Tak to bylo dobré jak sviň.. Kuczis se parádně vytočil a Chomič věšel.
48:22 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 8:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #17 Jan Šebesta, asistoval #25 Matyáš Šindler (8:0)
48:22 Šeba celkem pohodlně ze své pozice před kasou zvyšuje
46:56 Vyloučen hráč #25 Dominik Dvořák družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře
46:56 Menší masakr v podání Dvořáka a přeska pro Vítky
45:25 Slezák pálí z první. Souča vyráží.
44:12 Bestič vyrazil do nebezpečného brejku ale míček nechal za a nad sebou
42:52 Hatala se Švajňochem rozjíždějí další akci domácích
41:58 Pěkné jednoruč zakončení Fuchse a dobrý Sočův sejv!
41:13 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 7:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #44 Lukáš Hájek, asistoval #55 Jakub Hubálek (7:0)
41:13 Hájek střílí třetí gól a ujímá se vedení v tabulce střelců dnešního zápasu
40:00 Střely ve 2. třetině 9:4
39:59 Z pohledu Hattricku výsledkově nepříliš povedená třetina..
38:09 Nebezpečná akce domácích ale Létal situaci zvládá
35:56 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 6:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #44 Lukáš Hájek, asistoval #86 Marek Matejčík (6:0)
35:56 Mára Matejčík našel volného Hajuše před brankou a co se asi tak stalo, že??
34:04 Teď se celkem nic nedělo, akorát pár hokejkových šermovaček na středu hřiště.
29:45 Hattrick se teď odhodlal k několika útočným akcím ale zatím bez gólového efektu
29:12 Souča moc zákroků nemá ale teď na něj šel sám Coufal a jeho bekhendový blafák zvládl
27:58 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 5:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #72 Adam Delong, asistoval #23 Martin Nehera (5:0)
27:58 Nehy našel na středu Deliho, ten z otočky větrá
25:07 Pěkná kombinace Hattricku ale ležící Souča se nechal zkušeně trefit
24:35 Huby je z nějakého důvodu na trestné ale domácí zatím v pohodě.
23:40 Vyloučen hráč #55 Jakub Hubálek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nesportovní chování
22:32 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 4:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #72 Adam Delong, asistoval #25 Matyáš Šindler (4:0)
22:32 Začátek 2. třetiny domácím celkem vyšel..
22:12 Nebezpečná střela Čonkyho a dobrý zákrok Létala
21:05 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 3:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #44 Lukáš Hájek, asistoval #18 Ondřej Sidunov (3:0)
20:13 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 2:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #13 Rostislav Gattnar bez asistence (2:0)
20:13 Rosťa Gattnar hned ze startu druhé třetiny skóruje a kolegové z lajny jsou zajisté rádi, protože už po třinácti vteřinách můžou jít střídat.
20:00 Střely v 1. třetině 9:3
19:00 Bestič prý po Delongově střele fauloval a rozehrává Hattrick
17:58 Fuchs pálí z relativně dobré pozice mimo
16:12 Dobrý pres Vítek nekončí ohrožením branky Hattricku
14:11 Hatala, Kuczera, Choma ale nakonec má míček Létal
12:23 Vlach obral Hubyho o míček ale podle mě to bylo čisté asi jako voda v Bečvě
10:23 Nehy solidně vystřelil! To je jedna z nejlepších věcí, co se v tomhle roce stala..
09:04 Bestič se v rohu mlátí s Juhaňákem a vyhrál tak 53:47 na body.
08:12 Souča likviduje střelu Vlacha
06:42 Šeba nejprve pálí do bloku a následně se včas vrací při náznaku akce soupeře.
04:00 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 1:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #13 Rostislav Gattnar, asistoval #88 Jiří Besta (1:0)
04:00 První lajně to stále lepí a to je pro Vítky dobře.
02:11 Nebezpečné střely Matejčíka a Sidunova
00:41 První lajna domácích to na útočné půlce roztočila a pak šla střídat
00:01 Možná jste se chtěli přijít podívat ale je Vám to prd Blatný..
00:00 Dobrý den! Dnes hrají Vítkovice s Hattrickem.