Lukáš LHOTA
  • 58 57:45
    Liberec

FBC Liberec - FBŠ Hummel Hattrick Brno 4:5
branky: 11. Jan Baudisch, 15. Jan Bitman, 18. Jakub Kopecký, 23. Radek Valeš - 42. Tomáš Brom, 45. Tomáš Brom, 48. Jiří Juhaňák, 52. Tomáš Brom, 56. Luděk Ondráček; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Daniel Műck 24 - Filip Kuhn 30; po třetinách: 3:0, 1:0, 0:5
60:00 Vyjádření trenéra FBC Liberec Zdeňka Skružného a nejlepšího hráče Martina Čermáka: Odkaz Vyjádření trenéra FBŠ Hummel Hattrick Brno Marka Fialy a nejlepšího hráče Tomáše Broma: Odkaz
60:00 Střely ve třetí třetině: Liberec: 10, Brno: 10. Střely celkem: Liberec: 34, Brno: 29.
59:50 Jalový v dobré šanci mohl proměnit do prázdné brány, ale přestřelil.
58:01 Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:45 Timeout FBC Liberec
57:45 Vyloučen hráč #29 Lukáš Lhota družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
57:02 Brno hraje v plném počtu.
57:00 Kopecký dostal dobrou přihrávku od Čermáka, ale přestřelil bránu.
55:28 Liberci se dnes přesilovky vůbec nedaří, dostávají tak druhý gol.
55:21 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 4:5
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #36 Luděk Ondráček, asistoval #26 Matěj Kostka (4:5)
55:02 Vyloučen hráč #8 Lukáš Jalový družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání
54:55 Sládeček z pravé stany střílel z otočky, ale pouze vedle brány.
54:30 Kárník na míčku běžel přes celé hřiště a dostal se i ke střele, ale přestřelil.
53:10 Čermák prudkou střelou ze středu hřiště prověřil hostujícího golmana.
51:46 Liberci se přesilovka vůbec nepovedla a nakonec dostávají gol.
51:45 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 4:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #6 Tomáš Brom, asistoval #8 Lukáš Jalový (4:4)
50:00 Vyloučen hráč #88 Šimon Hronek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání
49:59 Valeš střílel prudkou střelu, ale trefuje pouze tyčku.
49:40 Čermák běžel sám na golmana hostů, ale střelu mu zablokoval dobíhající hostující hráč.
48:10 Světlík střílel z otočky z poloviny hřiště, ale hostující golman střelu viděl a chytá.
47:50 Brno začalo hrát velmi aktivně a snaží se vyrovnat zápas.
47:05 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 4:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #14 Jiří Juhaňák, asistoval #45 David Sládeček (4:3)
46:50 Jalový střílel z levé strany z otočky, ale domácí golman vyráží.
46:10 Procházka dostal přihrávku a běžel přes polovinu hřiště sám na domácího golmana, ale ten chytá.
45:10 Kopecký střílel z poloviny hřiště z otočky, ale bránu přestřelil.
44:22 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 4:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #6 Tomáš Brom, asistoval #14 Jiří Juhaňák (4:2)
44:05 Kopecký se ještě snažil dorazit po odkopnutí hostujícího golmana.
44:00 Valeš střílel ze středu hřiště z první, ale trefuje nohu golmana, který vykopává.
41:51 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 4:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #6 Tomáš Brom, asistoval #45 David Sládeček (4:1)
41:51 Sládeček s Bromem střílí gol v přečíslení, dva na jednoho.
41:30 Kostka využil špatné přihrávky domácího Lhoty a otočil hru, ale trefuje pouze tělo domácího golmana.
40:01 Úvodní buly pro Brno.
40:00 Střely na branku v druhé třetině: Liberec: 12, Brno: 7.
39:40 V poslední minutě se hraje velmi aktivně a z jedné strany na druhou.
39:01 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:10 Hosté v dobré pozici trefují pouze boční síť branky.
37:50 Wiener střílel od mantinelu z první, ale hostující golman viděl střelu a chytá.
36:45 Sládeček v běhu střílel velmi tvrdou střelou na domácího golmana, ale ten vyráží.
36:20 Šoltys střílel z otočky, ale pouze do těla hostujícího golmana.
34:37 Trestné střílení družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno neproměnil #36 Luděk Ondráček.
34:37 Čermák vrazil hostujícího hráče do domácího golmana a rozhodčí nařídili trestné střílení.
33:30 Jalový skvěle napadl domácí přihrávku a přihrávakl na spoluhráče, ale ne přesně.
32:30 Liberec aktivní.
30:45 Světlík střílel z první po přihrávce od Kárníka, ale přestřelil bránu.
30:10 Dlesk na Balatku, který stál před hostujícím golmanem, ale ten nezpracoval.
29:35 Stránský byl sám před hostujícím golmanem, ale míček špatně zpracoval a střela se mu nepovedla a trefil pouze tělo golmana hostů.
29:00 Hra je rychlá, přesouvá se z jedné strany na druhou.
26:55 Šoltys běžel sám na golmana, ale trefuje ho pouze do těla, ten vyráží a Balatka se snažil dorazit, ale nepovedlo se.
25:45 Vlach střílel z pravé strany, ale trefuje pouze ddomácího hráče.
24:30 Valeš na Lhotu, který byl sám před hostujícím golmanem, ale ten připraven.
22:22 GÓL FBC Liberec! 4:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #9 Radek Valeš, asistoval #23 Martin Čermák (4:0)
22:00 Wiener po přihrávce střílel z první, ale hostující golman připraven.
21:40 Brno se brání dobře a dokonce se dostává do šancí.
20:32 Vyloučen hráč #92 Jonáš Kůra družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za vysoká florbalka
20:01 Úvodní buly pro Liberec.
20:00 Střely v první třetině: Liberec: 12, Brno: 12.
19:30 Hronek střílel z pravé strany hřiště, ale domácí golman připraven.
18:00 Liberec v této části třetiny je aktivní.
17:32 GÓL FBC Liberec! 3:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #5 Jakub Kopecký, asistoval #29 Lukáš Lhota (3:0)
17:00 Slezák prověřil domácího golmana z levé strany.
16:05 Šoltys se snažil dorážkou překonat hostujícího golmana, ale to se mu nepovedlo.
14:13 GÓL FBC Liberec! 2:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #8 Jan Bitman, asistoval #23 Martin Čermák (2:0)
14:13 Bitman vystřelil z poloviny hřiště a vymetl pavučinu v rohu branky.
13:20 Dlesk střílel z otočky, ale trefil pouze nohu hostujícího hráče.
12:48 Procházka napadl přihrávku domácích a běžel sám na domácího golmana, ale ten vyráží mimo hřiště.
12:10 Světlík střílel z pravé strany hřiště, ale hostující golman vykopává nohou střelu.
11:30 Horák střílel z první z poloviny hříště, ale trefuje pouze tělo domácího golmana.
10:48 GÓL FBC Liberec! 1:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #48 Jan Baudisch, asistoval #86 Adam Balatka (1:0)
10:40 Dlesk dobře napadá rozehrávku Brna.
10:00 Po dohodě s rozhodčími, změna čísla hráče Leška z 18 na číslo 19.
09:30 Leško po chybě domácích byl sám před golmanem, ale ten vyráží nohou.
08:15 Chyba Baudische ve středu hřiště využil Vlach, ale domácí golman chytá.
07:30 Sládeček dostal dobrou přihrávku a ocitl se sám před domácím golmanem, ale ten vyráží.
06:02 Kološ střílel z první, ale trefuje pouze hostujícího hráče.
05:10 Čermák střílel z prava, ale trefuje pouze hostujícího golmana.
04:10 Brno je na úvod zápasu aktivnější.
03:00 Leško střílel z pravé strany, ale neproměnil.
01:30 Juhaňák nečekanou střelou z poloviny hřiště, trefuje domácího golmana, ten nepřipraven, ale vyráží před sebe.
00:10 Stránský hned na úvod prověřuje hostujícího golmana.
00:01 Úvodní buly pro Liberec.