1:7
    Jan NATOV
    (Krzyžanek)

FbŠ Bohemians - Předvýběr.CZ Florbal MB 1:7
branky: 55. Ivan Tomčo - 6. Milan Tomašík, 14. Jakub Bína, 20. Jakub Bína, 53. Milan Tomašík, 60. Jan Natov, 60. Jakub Bína, 60. Jan Natov; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Radovan Michajlovič 16 - Lukáš Bauer 19; po třetinách: 0:3, 0:0, 1:4
60:00 Boleslav si dnes připisuje zasloužené vítězství a poráží Bohemku podruhé v tomto týdnu. Velký rozdíl byl především v efektivitě střelby, ale také v blocích. Další utkání sehrají domácí už ve středu od 20:00 proti SKV.
60:00 Střely ve třetí třetině: 10:9
59:58 Natov ze středu opět přesně a Boleslav vítězí.
59:54 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:7
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #88 Jan Natov, asistoval #70 Petr Krzyžanek (1:7)
59:13 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:6
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #17 Jakub Bína z trestného střílení (1:6)
59:13 Bína kompletuje hattrick z nájezdu za faul Punčocháře.
59:04 Natov přes celé hřiště přidává pátou branku hostí.
59:02 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:5
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #88 Jan Natov bez asistence (1:5)
57:48 Šebka teď dvakrát skvěle vychytal Bauer.
56:01 Bohemka v šesti.
54:29 GÓL FbŠ Bohemians! 1:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #33 Ivan Tomčo, asistoval #44 Pavel Čihák (1:4)
54:29 Čihák skvěle vytáhl míček a Tomčo snižuje.
53:45 Po faulu Krebnera rozehrávají hosté.
52:57 Nádherná kombinace hostí a Tomašík zvyšuje na 4:0.
52:53 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:4
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #7 Milan Tomašík, asistoval #3 Daniel Šebek (0:4)
52:05 Curney při napadání fauluje Zezulku. Následně Šárka na Šebka a ten jen do Bauera.
50:24 Pěnička z dobré šance přestřeluje.
48:33 Domácí jednoduchou rozehrávkou nahazují míček do brankoviště, kde se snažil Buršík zakončit.
46:23 Boleslav nyní dobře kombinuje. Domácí se snaží presovat, ale hosté mají míček pod kontrolou.
44:06 Michajlovič skvěle proti Tomáši Chroustovi, který se ocitl sám na velkém brankovišti.
43:11 Krebner posílá těžkou přihrávku na Zezulku, který přestřeluje.
42:29 Bína dobře napadá, ale jeho střelu blokuje Krbec.
40:01 Začíná třetí třetina, domácí musí přidat jestli chtějí se zápasem ještě něco udělat.
40:00 Druhá třetina skončila. Šance na obou stranách, ale rozdíl je stále stejný jako po první třetině. Třetí třetina začne přibližně v 15:18.
40:00 Střely ve druhé třetině: 4:6
38:59 Natov na středu jen promáchl, následně pěkný souboj Tomašíka a Buršíka
37:10 První přesilovku si vyzkouší i hosté. Tomčo propadl v napadání a následně fauluje.
37:09 Vyloučen hráč #33 Ivan Tomčo družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
35:38 Pěnička je dobře bráněný a zatím střílí jen do bloků.
34:01 Několikátý podobný zákrok Suchánka na Formana. Nyní už rozhodčí vylučují a Bohemka hraje další přesilovku.
34:00 Vyloučen hráč #12 Patrik Suchánek družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za nedovolené vrážení
31:44 Michajlovič skvěle proti Tomašíkovi. Boleslav stále vede o tři branky.
29:48 Šebek dobře odzbrojil Natova, ale poté míří jen mimo branku.
28:24 Tomčo i Tomáš Chroust namířili svě střely mimo branku.
26:32 Malič zůstává ležet po zákroku Suchánka.
25:17 Souboj třetích formací. Velký boj na hřišti.
22:31 Růžek v šanci, ale Bauer opět pozorný.
21:59 Gruber z otočky mimo.
20:09 Druhá třetina zahájena, na míčku Boleslav a Zakonov vyváží míček.
20:00 První třetina nabídla spíše opatrnější florbal z obou stran. Boleslav dokázala využít své šance a zaslouženě vede. Druhá třetina začíná přibližně 14:42.
20:00 Střely v první třetině: 6:7
19:31 Bohemka v několika šancích. Po špatném střídání, ale Bína skóruje ve vlastním oslabení.
19:30 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:3
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #17 Jakub Bína, asistoval #40 Jiří Curney (0:3)
17:48 Bohemka má druhou přesilovou hru. Po zákroku na Šebka si jde odpočinout Jan Natov
17:47 Vyloučen hráč #88 Jan Natov družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za nedovolené vrážení
17:10 Natov fauluje Šebka a oba týmy střídají.
15:15 Šárka v šanci na brankovišti. Bauer připravený a Boleslav rozehrává.
14:00 Curney hned po návratu na hřiště na Bínu, který zvyšuje na 2:0.
13:49 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:2
13:40 Boleslav pozorně brání a hrají už v plném počtu.
11:40 První vyloučení zápasu. Curney si jde odpočinout za nedovolenou vzdálenost.
11:39 Vyloučen hráč #40 Jiří Curney družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
10:32 Dobré střídání Čiháka. Nejprve vypresoval míček a poté střílel na bližší tyčku, kde byl Bauer připravený.
08:53 Buršík ze středu. Bauer na místě.
07:10 Boleslav je nyní aktivnější. Zoufalý těsně mimo.
05:27 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #7 Milan Tomašík, asistoval #20 Martin Tokoš (0:1)
05:27 Hrubá chyba Vojtíška a Tomašík lehce překonává Michajloviče.
05:02 Čihák ze středu nepřesně, Bauer nemusel zasahovat.
04:11 Oba týmy pozorně brání a nechtějí udělat zbytečnou chybu.
02:12 První střelu na branku si připisuje Tadeáš Chroust. MIchajlovič připraven.
00:01 První buly zápasu mezi Tomašíkem a Formanem. Úspěšnější Tomašík.
00:00 Soupisky obou družstev jsou beze změny a v brance se tedy můžeme těšit na Radovana Michajloviče a Lukáše Bauera. Oba týmy se budou opírat výkon svých elitních formací, ale v dnešním zápase bude důležitý výkon všech tří formací.
00:00 Hezké nedělní odpoledne, vítejte u online přenosu z 15. kola Livesport Superligy mezi domácími FbŠ Bohemians a hosty z Mladé Boleslavi. Minulé utkání, které se hrálo vyhráli hosté a domácí mají o motivaci navíc.