• 60 59:59
    6:8
    ()

SOKOLI Pardubice - ACEMA Sparta Praha 6:8
branky: 1. Adam Šmíd, 7. Lukáš Kučera, 10. Jan Savický, 18. Adam Šmíd, 27. Lukáš Kučera, 53. Petr Černý - 4. Mikuláš Krbec, 8. Marek Zouzal, 12. Radim Křenek, 17. Dominik Beneš, 26. Marek Zouzal, 29. Jakub Kolstrunk, 42. Michal Pažák, 60. Dominik Beneš; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Martin Haleš 19 - Martin Beneš 19; po třetinách: 4:4, 1:2, 1:2
59:59 GÓL ACEMA Sparta Praha! 6:8
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #16 Dominik Beneš bez asistence (6:8)
59:59 Děkujeme že jste byli u velmi záživného zápasu. Děkujeme soupeřům za účast, dnes smutný večer pro Sokoli.
59:59 Střely 2:7 pro Spartu. Nejlepšími hráči Krbec, Kučera. Konec utkání vítězstvím pro pražskou Spartu 8:6.
59:50 Nepopsatelné emoce. Rozhodčí hledají chyby.
59:05 Dramatický konec. Sokoli bez brankáře.
59:01 Timeout SOKOLI Pardubice
58:07 Vyloučen hráč #83 David Žáček družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře
57:44 Obrovská šance zahozena Teichmanem.
57:14 Haleš si připisuje další zákrok.
55:00 Sokoli ženou hru do vyšších otáček, Sparta má místy problémy se čtením jejich myšlenek a hra končí často v brankovišti.
52:20 GÓL SOKOLI Pardubice! 6:7
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #93 Petr Černý bez asistence (6:7)
51:20 Petržela příliš důrazný v rohu.
49:40 Roztěkaná hra nepřináší ovoce v podobě gólů, které jsou teď tolik důležité.
48:35 Sparta neproměňuje další výbornou akci.
47:20 Kolstrunk neproměňuje tutovku z velkého brankoviště.
46:50 Bartoš do bloku.
45:40 Petržela zastavuje kombinaci hostí.
43:00 Žáček se nedostal k zakončení. Následující pokusy o gól též neúspěšné.
41:44 GÓL ACEMA Sparta Praha! 5:7
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #27 Michal Pažák, asistoval #9 Matyáš Bachmaier (5:7)
39:59 Střely ve druhé třetině 11:7 pro domácí.
38:30 Další šance pro Sokoli dorovnat skóre.
38:03 Vyloučen hráč #6 Dominik Bartoš družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za nesportovní chování
37:40 Haleš vychytává i kros.
37:20 Hra polovinu střídání na obranné polovině Sparty.
36:15 Teichman zachytil nepřesnou nahrávku Sparty a prověřil pozornost Beneše.
35:40 Sparta bude rozehrávat na útočné polovině.
35:10 Bachmaier rychlý v nohách, jeho kros ale nikoho nenašel.
30:50 Šmíd pobízí Pakostu k rychlé rozehře. Akce nakonec končí v rohu.
29:20 Slabý střílí z půlící čáry.
28:42 GÓL ACEMA Sparta Praha! 5:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #8 Jakub Kolstrunk, asistoval #89 Mikuláš Krbec (5:6)
26:48 GÓL SOKOLI Pardubice! 5:5
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #18 Lukáš Kučera, asistoval #17 Jiří Kohoutek (5:5)
26:45 Sparta hraje vytažená, což dává prostor Sokolům v útocích.
25:41 GÓL ACEMA Sparta Praha! 4:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #14 Marek Zouzal bez asistence (4:5)
25:20 Žáček nahrál na tutovku, parádní zákrok Beneše.
24:20 Krásná souhra Pardubic, chyba u posledního hráče.
23:00 Druhá třetina mnohem klidnější. Hráči jsou rozvážní a snaží se vyvarovat faulů.
20:35 Adam Šmídl zapadl na trestnou lavici, ani nechtěl.
19:59 Po první třetině nerozhodně 4:4. Střely Sparta 13:12 Sokoli.
17:18 GÓL SOKOLI Pardubice! 4:4
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #47 Adam Šmíd, asistoval #58 Jan Savický (4:4)
17:18 Šmíd ukázal, že s míčkem na hokejce umí a svým freestylem došel k parádnímu gólu.
16:14 Zozulák rozmlouvá s rozhodčím.
16:00 GÓL ACEMA Sparta Praha! 3:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #16 Dominik Beneš, asistoval #89 Mikuláš Krbec (3:4)
15:30 Jsme svědky několika rychlých brejků v jednom střídání.
14:06 Ujhelyi osloven krosovou nahrávkou, Haleš pozorný.
13:01 První střela přesilovky Sparty zblokována.
12:05 Vyloučen hráč #35 Lukáš Slabý družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za hrubost
11:52 GÓL ACEMA Sparta Praha! 3:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #29 Radim Křenek bez asistence (3:3)
11:48 Výborný blok Křenka.
11:30 Žáčkova nahrávka krosem zastavena, brejk z toho naštěstí pro Pardubice nevznikl.
09:53 GÓL SOKOLI Pardubice! 3:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #58 Jan Savický, asistoval #37 Přemek Pakosta (3:2)
08:49 Vyloučen hráč #95 Matěj Pruner družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za bránění ve hře
08:35 Petržela vybojoval rozehrávku z rohu Sparty
07:48 Křemek zkusil metelici z poloviny
07:10 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #14 Marek Zouzal, asistoval #87 Michal Kareš (2:2)
06:46 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #18 Lukáš Kučera, asistoval #21 Ivo Teichman (2:1)
06:46 Jen tak tak míček doskákal za brankovou čáru.
06:07 Domácí celek velmi aktivní na útočné polovině.
05:40 Velc nedosáhl na nahrávku
03:27 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #89 Mikuláš Krbec bez asistence (1:1)
03:27 Krbec se rychle zorientoval a z otočky vypálil parádní střelu, 1:1
03:08 Beneš střílí do bloku.
01:54 V úvodu Pardubice aktivnější a vytěžili z toho první branku utkání.
00:48 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:0
00:00 Vítejte v hale na Dašické, dnes domácí SOKOLI hostí Spartu. Kdo si odnese tři body?