• 56 55:25
    4:10
    (Langer)

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - Tatran Teka Střešovice 4:10
branky: 5. Lukáš Petřík, 16. Marek Zapletal, 26. Martin Szweda, 33. Filip Hrabal - 3. Pavel Sládeček, 6. Filip Langer, 6. Milan Meliš, 17. Petr Brautferger, 25. Petr Brautferger, 31. Filip Langer, 38. Bohumil Piskáček, 43. Petr Brautferger, 54. Matěj Havlas, 56. Matěj Havlas; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Kevin Majrich 16 - Martin Frühbauer 12; po třetinách: 2:4, 2:3, 0:3
60:00 Střely ve třetí 7:8. Celkově 16:26.
59:58 Situací v rohu je utkání u konce.
57:44 Hronek podruhé v zápase sám a ani tentokrát se mu zakončení vůbec nepovedlo.
55:52 Nehilův pokus sražen pryč.
55:25 GÓL Tatran Teka Střešovice! 4:10
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #37 Matěj Havlas, asistoval #29 Filip Langer (4:10)
55:25 4:10.
54:54 Hosté mohli jít do dalšího přečíslení, tentokrát se však domácí ubránili.
53:49 GÓL Tatran Teka Střešovice! 4:9
53:49 Jednoduchý gól ze situace dva na nikoho.
52:10 Hosté drží balon v oslabení.
50:36 Vyloučen hráč #5 Adam Tlapák družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za držení
49:37 Krásná akce Šinděláře, Majricha u tyče ale nepřekvapil.
48:55 Akce na jeden dotek, Majrich pozorný.
45:19 Vykopal v šanci, Frühbauer vyrazil.
42:42 GÓL Tatran Teka Střešovice! 4:8
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #99 Petr Brautferger, asistoval #37 Matěj Havlas (4:8)
42:42 Brautferger opět trefuje k tyči.
41:58 Pánek narazil do branky, která za Majrichem spadla.
40:00 Střely ve druhé 6:6.
39:51 Vyloučen hráč #29 Filip Langer družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za sekání
39:51 Na závěr třetiny tu máme první trest.
38:42 Langer hledal Havlase, nahrávka ale neprošla.
37:37 GÓL Tatran Teka Střešovice! 4:7
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #18 Bohumil Piskáček, asistoval #70 Milan Meliš (4:7)
37:37 Piskáček přidává další gól hostí.
34:27 Medek se velmi dobře udržel na míčku.
32:35 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 4:6
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #97 Filip Hrabal, asistoval #6 Vlastimil Červenka (4:6)
32:35 Dnes od Otrokovic vidíme to, co jsme snad celou sezónu neviděli - produktivitu a je to zas jen o dva góly.
32:22 Pánkův backhand jen do mantinelu.
30:38 GÓL Tatran Teka Střešovice! 3:6
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #29 Filip Langer, asistoval #37 Matěj Havlas (3:6)
30:38 Nekompromisně zahraná situace a Langer přidává další gól.
30:03 Langer vyzkoušel Majricha.
29:20 Střešovice jsou většinu času na míčku.
27:14 Koláčného rameno teď pocítil jeden z hostujících hráčů.
25:12 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 3:5
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #23 Martin Szweda, asistoval #22 Marek Zapletal (3:5)
25:12 Nádherný gól Szwedy.
24:10 GÓL Tatran Teka Střešovice! 2:5
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #99 Petr Brautferger, asistoval #71 Ondřej Němeček (2:5)
24:10 Brautferger ze střední vzdálenosti zvyšuje.
20:00 Střely v první 3:12.
19:18 Majrichův zákrok nohou.
16:02 GÓL Tatran Teka Střešovice! 2:4
15:37 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 2:3
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #22 Marek Zapletal, asistoval #7 Tomáš Sovják (2:3)
15:37 Panteři se znovu dostávají na dostřel.
15:25 Sádlo zůstal sám na středu, ale přestřelil.
12:22 Kvapil stál v cestě Pánkovu pokusu.
10:57 Dalekonosná nahrávka prošla až na Hronka, ale Frühbauer byl u míčku rychleji.
05:48 Hronek z otočky vedle.
05:31 GÓL Tatran Teka Střešovice! 1:3
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #70 Milan Meliš, asistoval #88 Martin Šindelář (1:3)
05:22 GÓL Tatran Teka Střešovice! 1:2
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #29 Filip Langer, asistoval #71 Ondřej Němeček (1:2)
05:22 Střešovice znovu ve vedení po rychlé akci
04:03 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 1:1
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #91 Lukáš Petřík, asistoval #88 František Vykopal (1:1)
04:03 Je vyrovnáno.
03:32 Koláčný těsně minul z levé strany.
02:14 GÓL Tatran Teka Střešovice! 0:1
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #25 Pavel Sládeček, asistoval #37 Matěj Havlas (0:1)
02:14 0:1.
02:05 Pánkův pokus z dálky.
00:40 Do šance se po chybě dostal Langer, jehož střelu ztečoval jeden z domácích.
00:00 Vítám Vás u dnešního klání 15. kola, v rámci kterého do Otrokovic přicestovaly Střešovice.