• 58 57:01
    17:1
    (Vítovec)

Tatran Teka Střešovice - SOKOLI Pardubice 17:1
branky: 19. Martin Šindelář, 19. Jonáš Kreysa, 25. Milan Meliš, 27. Filip Langer, 29. Matěj Havlas, 33. Ondřej Sádlo, 40. Dalibor Švéda, 43. Pavel Sládeček, 45. Milan Meliš, 47. Martin Šindelář, 49. Petr Brautferger, 51. Ondřej Vítovec, 53. Ondřej Vítovec, 54. Ondřej Vítovec, 54. Vojtěch Kaluža, 55. Jonáš Kreysa, 58. Jonáš Kreysa - 39. Adam Šmíd; rozhodčí: Martin Valenta - Michal Žďárský; vyloučení: 2:1 + David Žáček 5; využití: 4:1; zásahy brankářů: Martin Frühbauer 15 - Martin Haleš 10, Karel Aubus 14; po třetinách: 2:0, 5:1, 10:0
60:01 Děkuji za pozornost a těším se příště zase napočtenou.
60:00 Komentář trenéra a nejlepšího hráče domácích
60:00 Konemtář trenéra a nejlepšího hráče hostů
60:00 Celkový počet střel: Tatran 41 - Pardubice 16
60:00 Počet střel ve třetí třetině: Tatran 23 - Pardubice 4
59:59 Zápas je u konce! Střelnici zavíráme za stavu 17:1.
58:45 Mühlfait orazítkoval míčkem tvář Savického.
58:16 Hosté i přes hrozivý stav stále hrají naplno, což je sympatické.
57:01 GÓL Tatran Teka Střešovice! 17:1
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #8 Jonáš Kreysa, asistoval #77 Ondřej Vítovec (17:1)
57:01 Kreysa, tentokrát sólově, zavěšuje už na 17:1.
56:41 Frühbauer tygřím skokem šel po míčku, který lapil jako kočka myš.
55:42 Šindelář málem padl nazad, když se snažil fotbalově odkopnout míček.
54:27 GÓL Tatran Teka Střešovice! 16:1
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #8 Jonáš Kreysa, asistoval #87 Dalibor Švéda (16:1)
54:27 Kreysa zvyšuje na 16:1.
54:15 Frühbauer uchránil míček zřejmě těsně na brankové čáře.
53:17 GÓL Tatran Teka Střešovice! 15:1
Vlastní branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #6 Vojtěch Kaluža (15:1)
53:17 Zmar hostů korunuje Kaluža vlastňákem.
53:00 GÓL Tatran Teka Střešovice! 14:1
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #77 Ondřej Vítovec, asistoval #70 Milan Meliš (14:1)
53:00 Ne, přesilovkový hattrick Vítovce není chyba. Tentokrát si tedy vyměnil asistujícího hráče, ale i tak si hosty hrající ve čtyřech namazal na chleba. 14:1.
52:22 GÓL Tatran Teka Střešovice! 13:1
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #77 Ondřej Vítovec, asistoval #29 Filip Langer (13:1)
52:22 Úplně totožní hráči jako v předchozí situaci se starají o další přesilovkový gól Tatranu.
51:14 Aubus chytá míček.
50:16 GÓL Tatran Teka Střešovice! 12:1
50:16 Vítovec se prosazuje v prodloužené přesilovce. Gól následně oslavují i "diváci" alias podavači v rozích hřiště.
49:54 Melišovi nesedla střela, hosté pak mohli vystřídat.
48:50 Vyloučen hráč #83 David Žáček družstva SOKOLI Pardubice na 5 minuty za hrubost
48:50 Žáčkovi ruply nervy a za obzvláště tvrdou hru v rohu Tatranu svůj tým oslabí na celých pět minut.
48:31 GÓL Tatran Teka Střešovice! 11:1
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #99 Petr Brautferger, asistoval #37 Matěj Havlas (11:1)
48:31 Tatran je při chuti, na "celojedničkové skóre" 11:1 zvýšil Brautferger.
48:04 Tlapák pár centimetrů minul vzdálenější tyčku branky.
46:59 GÓL Tatran Teka Střešovice! 10:1
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #88 Martin Šindelář, asistoval #70 Milan Meliš (10:1)
46:59 Oním "šťastlivcem" navyšujícím fond kabiny Tatranu je Šindelář. 10:1.
45:37 Frühbauer uchránil míček před dotírajícím Kleinem. Oba hráči si ještě situaci vyříkávají.
44:25 GÓL Tatran Teka Střešovice! 9:1
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #70 Milan Meliš, asistoval #16 Martin Mühlfait (9:1)
44:25 Meliš "fotbalově patičkou" doklepnul míček do branky. Blížíme se k příspěvku do kasičky Tatranu za desátý gól, zatím tedy 9:1.
43:04 Aubus chytá střelu a posílá spoluhráče na zteč.
42:43 GÓL Tatran Teka Střešovice! 8:1
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #25 Pavel Sládeček, asistoval #5 Adam Tlapák (8:1)
42:43 Sládeček po přihrávce Tlapáka zvyšuje na 8:1.
42:31 Odvážně aktivně Aubus zasáhl proti míčku.
41:46 Přestože na zápas stále nemohou diváci, halou se nesou pokřiky od podavačů. Krásná podpora pro domácí!
40:50 Havlas v úniku sám proti brankáři neskóroval.
40:01 Poslední buly základní hrací doby získává Tatran, respektive jejich brankář.
40:00 Počet střel ve druhé třetině: Tatran 9 - Pardubice 4
39:59 Do konce třetiny se ještě hosté snažili zatopit domácí obraně, ale dál už se nestalo nic. Gólově bohatá třetina se zastavila na stavu 7:1. Nechme se překvapit, zda hosté dokáží zápas ještě zdramatizovat, nebo si domácí náskok pohlídají.
39:11 GÓL Tatran Teka Střešovice! 7:1
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #87 Dalibor Švéda, asistoval #5 Adam Tlapák (7:1)
39:11 Domácí si ale nenechali nic líbit a na gól Pardubic odpovídají stejnou mincí. Švéda navyšuje na 7:1.
38:17 GÓL SOKOLI Pardubice! 6:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #47 Adam Šmíd, asistoval #4 Václav Oubrecht (6:1)
38:17 Hosté svoji přesilovku tentokrát zhodnocují. Premiérovou trefu v zápase si připisuje Šmíd a skóre pro Pardubice už nemá nulu.
37:35 Vyloučen hráč #29 Filip Langer družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za sekání
37:35 Tatran se dostal k míčku, čímž se z odloženého vyloučení stává standardní. Langer za sekeru stráví dvě minuty na trestné.
37:30 Odložené vyloučení pro Tatran.
35:44 Střídání brankáře. Nový brankář #70 Karel Aubus družstva SOKOLI Pardubice
35:44 Hosté střídají brankáře, Aubus naskakuje do hry.
35:44 Haleš vynuloval Šindeláře i další dorážku Tatranu.
35:00 Hosté přeřadili na vyšší rychlostní i zápalový stupeň. Obrana s brankářem domácích zatím pevně drží.
33:25 Švéda při souboji nedokázal udržet florbalku. O pár vteřin později ji navíc zlomil.
32:33 GÓL Tatran Teka Střešovice! 6:0
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #26 Ondřej Sádlo, asistoval #28 Jakub Kolísko (6:0)
32:33 Kuba Kolísko přihrál Sádlovi, který se nemýlil a trefil se k tyčce Haleše. 6:0.
31:42 Oba brankáři si zvyšují sebevědomí povedenými zákroky.
31:00 Kreysa v přečíslení trefil nastaveného Haleše.
30:12 Tlapák nadvakrát trefuje aut.
28:56 Timeout SOKOLI Pardubice
28:56 GÓL Tatran Teka Střešovice! 5:0
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #37 Matěj Havlas, asistoval #99 Petr Brautferger (5:0)
28:56 Další gól z kategorie bizarní, tedy alespoň co se trajektorie míčku a stylu zakotvení v brance týče. "Pátá" Tatranu donutila hostující tým vybrat svůj timeout.
28:24 Lehký přesprintoval celou délku hřiště, ale v rohu přišel o míček.
26:34 Meliš napálil míček do boční sítě branky.
26:02 GÓL Tatran Teka Střešovice! 4:0
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #29 Filip Langer, asistoval #37 Matěj Havlas (4:0)
26:02 Haleš nedokázal zabránit poskakujícímu míšku, aby se dostal za něj. Bezmocně pak jenom rozhodil rukama. Tatran vede už 4:0.
25:08 Pardubice se tlačí do útoku, ale zatím veškeré snahy o gól končí na Frühbauerovi.
24:22 GÓL Tatran Teka Střešovice! 3:0
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #70 Milan Meliš, asistoval #29 Filip Langer (3:0)
24:22 Tatran se v přesilovce prosazuje, Meliš navyšuje náskok už na tři branky.
23:58 Vyloučen hráč #4 Václav Oubrecht družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za hrubost
23:58 Oubrecht u střídačky domácích zatlačil na pilu, čímž si vysloužil dvě minuty na trestné za hrubost.
21:59 Tatran přežil oslabení beze ztráty.
21:45 Oubrecht mířil na nastavenou dlaň Frühbauera.
21:25 Frühbauer vyrazil tečovanou střelu od spoluhráče.
20:45 Langerův pokus o gól likviduje Haleš sklapnutím natažených nohou v sedě.
20:18 Frühbauer chytil balonek a vyhazuje, aby našetřil vteřiny oslabení.
20:01 Druhé buly na úvod třetiny vyhrávají hráči Tatranu.
20:00 Počet střel v první třetině: Tatran 9 - Pardubice 8
19:59 Vyloučen hráč #37 Matěj Havlas družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
19:59 Vteřinu před koncem třetiny rozhodčí po odloženém vyloučení posílají na trestnou lavičku Havlase za nedodrženou vzdálenost. Do druhé třetiny si tak Tatran vedle vedení 2:0 ponese bez vteřiny dvě minuty oslabení.
19:40 Piskáček pálil do rohu hřiště.
18:43 GÓL Tatran Teka Střešovice! 2:0
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #8 Jonáš Kreysa bez asistence (2:0)
18:43 Další gól na sebe nenechal dlouho čekat, Kreysa se sólově prosazuje a navyšuje náskok Tatranu na 2:0.
18:00 GÓL Tatran Teka Střešovice! 1:0
18:00 O několik vteřin později se však už Šindelář prosazuje. Několikanásobná dorážka končí v síti za Halešem, a dvě minuty před koncem třetiny tak otevíráme skóre dnešního zápasu. Dalo by se říct "konečně něco".
17:42 Šindelář po volném úderu těsně mimo.
16:50 Havlasův ťukec lehce překvapil Haleše. Stav se ale nemění.
15:53 Papoušek střílí, Haleš na bližší tyčce zasahuje.
15:33 Papouškova zblokovaná střela skončila v autu, což znamená rozehrávku pro Tatran.
15:13 Frühbauer lapá míček do rukou.
14:20 Podobně i na druhé straně pohrdnul gólovou příležitostí Brautferger.
13:56 Savický netrefil prázdnou branku.
12:11 Papouškovi ve střelecké příležitosti utekl míček. Tato přihrávka byla příliš silná.
11:38 Slabý trefil hruď Frühbauera. Ještě předtím hosté prováhali gólovou tutovku.
10:36 Hraje se nahoru dolů, Frühbauer si připisuje další důležitý zákrok.
10:17 Savickému míček přeskočil čepel florbalky.
08:16 Teichman nepříjemně dotíral na Frühbauera, tatranský brankář ale ustál i další dorážky hráčů v černých dresech.
07:18 Na hřišti zůstal ležet Pakosta. Stará se o něj fyzioterapeutka Pardubic i zdravotnice.
06:54 Šmídova střela skončila zblokovaná v autu.
06:16 Kaluža o pár centimetrů kolem tyčky Frühbauera.
05:32 Švéda ze středu hřiště míjí zařízení.
03:35 Proti Brautfergerovi se vysunul Haleš, tatranský útočník ho trefil jen do nohou.
03:08 Piskáček těsně minul branku Haleše.
02:26 Hosté se teprve teď pořádně dostali k míčku a kombinují na vlastní polovině.
00:58 Frühbauer popírá, že by se dotkl míčku, který letěl do zámezí.
00:01 Úvodní buly zápasu vyhráli domácí.
00:00 Zápas nám za několik minut začne, takže mi dovolte vám již tradičně popřát příjemnou zábavu u jeho sledování.
00:00 V již téměř kompletní tabulce Livesport Superligy se domácí Tatran nachází na 4. místě po 24 odehraných zápasech se ziskem 48 bodů. Hosté z Pardubic jsou na 11. místě se stejným počtem zápasů a 19 body na kontě. Tatran ještě bojuje o třetí místo v rámci TOP 4, Pardubice o posun na 10. příčku.
00:00 Krásný večer ze Sportovního centra Řepy, kde se bude dohrávat 16. kolo Livesport Superligy mezi týmy Tatran Teka Střešovice a Sokoli Pardubice. Zápas si opět můžete užít vedle online přenosu také přes video se živým komentářem přímo z haly.