• 60 59:30
    6:9
    (Denemark)

BLACK ANGELS - ACEMA Sparta Praha 6:9
branky: 3. Radek Hanák, 17. Matouš Burian, 21. Vojtěch Novotný, 38. Matouš Burian, 41. Tomáš Hanák, 60. Matouš Burian - 1. Martin Dolejš, 2. Dominik Beneš, 7. Dominik Beneš, 10. Mikuláš Krbec, 13. Lukáš Ujhelyi, 34. Mikuláš Krbec, 34. Dominik Bartoš, 35. Lukáš Ujhelyi, 53. Marek Zouzal; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: Ondřej Matiášek 8, Daniel Körber 14 - Martin Beneš 25; po třetinách: 2:5, 2:3, 2:1
60:00 Střely ve třetí třetině: Black Angels 10:4 ACEMA Sparta Praha
59:59 Pozápasové videorozhovory přinášíme zde: Ohlasy po utkání
59:30 GÓL BLACK ANGELS! 6:9
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Matouš Burian, asistoval #10 Jan Denemark (6:9)
59:30 Burian kompletuje hattrick půl minuty před koncem zápasu.
59:05 Renčín trefuje pouze tyč.
58:35 Timeout BLACK ANGELS
58:35 Vyloučen hráč #87 Michal Kareš družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
58:35 Blaci hrají v šesti proti čtyřem.
52:37 GÓL ACEMA Sparta Praha! 5:9
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #14 Marek Zouzal, asistoval #10 Josef Juha (5:9)
52:37 Juha přihrál Zouzalovi na velké brankoviště, který vyslal střelu pod Körberovu ruku a rozvlnil síť.
51:10 Körbera teď zachránila levá spojnice.
49:43 Domácí teď Spartu nebezpečně tlačí.
46:07 Stejným zákrokem se teď předvedl Körber.
43:44 Beneš vytasil svůj "diving save"
41:40 Před Benešem opět dusno.
40:21 GÓL BLACK ANGELS! 5:8
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #97 Tomáš Hanák, asistoval #93 Radek Hanák (5:8)
40:21 Každou třetinu dnes uvází jeden rychlý gól, ve třetí třetině se toho ujali domácí.
40:01 První buly třetí třetiny pro domácí.
40:00 Střely ve druhé třetině: Black Angels 11:13 ACEMA Sparta Praha
37:45 GÓL BLACK ANGELS! 4:8
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Matouš Burian, asistoval #55 Jakub Hromada (4:8)
37:45 Hromada šel do protiútoku 2 na 1, před bránou přihrál Burianovi, který už s jistotou snižuje.
34:11 GÓL ACEMA Sparta Praha! 3:8
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #12 Lukáš Ujhelyi, asistoval #17 Milan Garčar (3:8)
34:11 Sparta se opět rozstřílela ve velkém. V jedné minutě dokázali vsítit tři branky!
33:57 GÓL ACEMA Sparta Praha! 3:7
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #6 Dominik Bartoš, asistoval #10 Josef Juha (3:7)
33:12 GÓL ACEMA Sparta Praha! 3:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #89 Mikuláš Krbec, asistoval #28 Michal Zeman (3:6)
33:12 Po dlouhé odmlce se Sparta opět trefuje! Krbec zamířil nad Körberovu nohu a nemýlil se.
29:05 Tomáš Hanák se dostal s Denemarkem do protiútoku, míček ale končí v zámezí.
27:50 Bauman dokázal zblokovat střelu do odkryté branky.
27:22 Vyloučen hráč #55 Jakub Hromada družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
27:22 Hromada si jde sednout na trestnou lavici po minutovém odloženém vyloučení.
24:34 Matouš Burian už podruhé tuto třetinu neskutečně vykličkoval Sparťanské obránce.
23:15 Druhou třetinu zatím ovládají domácí.
20:18 GÓL BLACK ANGELS! 3:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #16 Vojtěch Novotný, asistoval #11 Tomáš Straka (3:5)
20:18 Vojtěch Novotný čekal na velkém brankovišti na přihrávku Straky. Tu potom využil a snižuje skóre utkání.
20:00 Střely v první třetině: Black Angels 10:14 ACEMA Sparta Praha
16:34 GÓL BLACK ANGELS! 2:5
16:34 Burian využil blbé rozehrávky Sparty a překonává Beneše střelou po zemi k bližší tyči.
15:12 K Ludvíkovi se dostal balonek až před bránu. Ten ale po skákavé přihrávce vystřelil jen za bránu.
12:45 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #12 Lukáš Ujhelyi bez asistence (1:5)
12:45 Střídání brankáře. Nový brankář #15 Daniel Körber družstva BLACK ANGELS
12:45 Ujhelyi ve vlastním oslabení unikl a zvýšil vedení hostů. Zároveň tím vyhnal Matiáška z brány.
11:50 Blaci si nedokázali vytvořit v přesilovce zatím žádnou pořádnou šanci.
10:53 Vyloučen hráč #89 Mikuláš Krbec družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
09:16 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #89 Mikuláš Krbec, asistoval #16 Dominik Beneš (1:4)
09:16 Krbec měl prostor před Matiáškem, našel místo u bližší tyči a odskakuje do vyššího vedení.
08:24 Vyloučen hráč #16 Vojtěch Novotný družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
08:24 Novotný přizvedl soupeřovu florbalku a dává Spartě příležitost přesilovky.
07:32 Matiášek podržel domácí skvělým dvojzákrokem.
06:24 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #16 Dominik Beneš, asistoval #8 Jakub Kolstrunk (1:3)
06:24 Kolstrunk našel na druhé straně hřiště Beneše, který proměnil střelou do poloodkryté branky.
03:38 Krbec se dostal do úniku na Matiáška. Míček skončil v síti, ale pro Sparťany bohužel po hře vysokou holí.
02:02 GÓL BLACK ANGELS! 1:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #93 Radek Hanák, asistoval #97 Tomáš Hanák (1:2)
02:02 Radek Hanák z rohu hřiště natáhl před Benešovu bránu a poté vypálil do levé šibenice. Utkání tak pokračuje v rychlém tempu od obou mužstev.
01:04 GÓL ACEMA Sparta Praha! 0:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #16 Dominik Beneš, asistoval #89 Mikuláš Krbec (0:2)
00:36 GÓL ACEMA Sparta Praha! 0:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #82 Martin Dolejš, asistoval #81 Matěj Čermák (0:1)
00:36 Matiášek nejprve vyrazil střelu Čermáka, nestačil ale na dorážku Dolejše z malého brankoviště.
00:01 První buly utkání vyhráli domácí, Sparta ale vysunula press až za branku Black Angels.
00:00 Statistiky nastupujících brankářů: Black Angels - Ondřej Matiášek (76,92%, ø 7,18), ACEMA Sparta Praha - Martin Beneš (75,43%, ø 5,28)
00:00 Nejproduktivnější hráči: Black Angels - Tomáš Hanák (16+11), ACEMA Sparta Praha - Mikuláš Krbec (10+12)
00:00 V této sezóně se týmy už jednou střetly. Výsledek byl velmi jednoznačný - 18:7 pro Spartu. V minulém roce ale byly vzájemné zápasy vyovnanější. Oba dva duely sice vyhráli Sparťané, ale rozhodnout museli buď v prodloužení, nebo dokonce po nájezdech.
00:00 Jedná se o přímý duel o sedmé místo v tabulce Livesport Superligy. Domácí před tímto zápasem mají 19 bodů po patnácti zápasech, zatímco Sparta má bodů 18, ale na svého soupeře má čtyři zápasy k dobru.
00:00 Vítejte u pražského derby mezi domácími Black Angels a hosty ze Sparty.