5:8
    Marek VÁVRA
    (Eremiáš)

BLACK ANGELS - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 5:8
branky: 29. Matěj Boček, 41. Matěj Boček, 45. Jakub Hromada, 54. Tomáš Hanák, 55. Jakub Hromada - 3. Daniel Maxa, 6. Tom Ondrušek, 19. Daniel Eremiáš, 52. Daniel Eremiáš, 53. Ondřej Vošta, 56. Daniel Eremiáš, 57. Daniel Eremiáš, 60. Marek Vávra; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 0:4; využití: 1:0; zásahy brankářů: Daniel Körber 22 - Vojtěch Šimůnek 30; po třetinách: 0:3, 1:0, 4:5
60:00 Střely ve třetí třetině: BA - 17,Chodov - 11.
59:59 Pozápasové videorozhovory přinášíme zde: Ohlasy po utkání
59:59 Domácí už nedokázali nic vymyslet a utkání končí.
59:24 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:8
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #21 Marek Vávra, asistoval #77 Daniel Eremiáš (5:8)
59:24 Domácí to hráli už na riziko. Hromada trefil jenom Vávru a ten vyhodil míček až do doámcí branky.
58:11 Vyloučen hráč #65 Jiří Bauer družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře
58:11 Domácí jsou teď mají dvojitou početní výhodu.
58:00 Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:28 Timeout BLACK ANGELS
57:28 Domácí to zkouší bez gólmana.
56:10 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:7
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #77 Daniel Eremiáš, asistoval #26 Tomáš Sýkora (5:7)
56:10 Domácí nechali Eremiášovi volný prostor a ten jejich ledabylosti využil.
55:27 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #77 Daniel Eremiáš, asistoval #65 Jiří Bauer (5:6)
55:27 Eremiáš nic nevymýšlel a od mantinelu prostřelil Korbera.
55:12 Obuškevič ztratil míček u branky jen díky faulu od Vošty.
54:14 GÓL BLACK ANGELS! 5:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #55 Jakub Hromada, asistoval #7 Matěj Boček (5:5)
54:14 Hromada našel skulinku na přední tyči a domácí dokázali odpovědět dvěma rychlými góli na náskok Chodova.
53:27 GÓL BLACK ANGELS! 4:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #97 Tomáš Hanák, asistoval #93 Radek Hanák (4:5)
53:27 Radek Hanák našel svého bratra Tomáše a ten nic nevymíšlel a prostřelil Šimůnka.
52:34 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #14 Ondřej Vošta, asistoval #31 Vojtěch Šimůnek (3:5)
52:34 Šimůnek našel svým výhozem Voštu a ten propálil domácího gólmana.
51:12 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #77 Daniel Eremiáš, asistoval #84 Petr Majer (3:4)
51:12 Eremiáš dokázal najít místonad Korberovou rukou a hosté znovu vedou.
50:35 Sýkora měl před sebou prázdnou branku, ale i Korber předvedl parádní skok a míček vyrazil.
50:22 Ondrušek nahrával na Vávru, který netrefil branku.
49:30 Boček ze středu vyslal nebezpečnou střelu. Šimůnek skokem míček vyrazil.
49:23 Domácí mají větší dobu míček na čepeli.
48:01 Fryš se uvolnil o branáce na našel na druhé straně Ježka, který trefil Šimůnka.
47:09 Mikešova střela přidělala Korberovi vrásky na čela a ten jí jen tak tak vyrazil vedle branky.
46:34 Majer nedokázal poslat míček pod Korbera.
46:23 Kopecký beckhandem trefil Šimůnkovu branku.
45:48 Ježek vystřelil z poloviny hřiště. Šimůnek připraven.
45:06 Eremiáš se snažil dostat míček před branku, domácí byla na tuhle variantu připravena.
44:35 GÓL BLACK ANGELS! 3:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #55 Jakub Hromada, asistoval #69 Filip Neklan (3:3)
44:35 K Hromadovi se dostal míček a trefit prázdnou branku.
43:06 Ondruškova střela jen do bloku.
42:30 Domácí přitrvdili a přidali na aktivitě.
41:34 Obě obrany nepřipouští střely na své gólmany.
40:41 GÓL BLACK ANGELS! 2:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #7 Matěj Boček, asistoval #52 Jan Pícha (2:3)
40:41 Pícha vystřelil, Šimůnek míček vyrazil a Boček propasíroval míček Šimůnkovi mezi nohama.
40:01 První buly ve třetí třetině vyhráli hosté.
40:00 Střely ve druhé třetině: BA - 6, Chodov - 11.
39:59 Domácí zatlačili na hosty. Nohužel nedokázali vystřelit na branku.
39:05 Vyloučen hráč #65 Jiří Bauer družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nesportovní chování
39:05 Hosté neudrželi nervy na uzdě a domácí mají další přesilovku.
39:00 Probíhá poslední minuta ve druhé třetině.
38:13 Hosté hrají v plném počtu.
37:59 Tomáš Hanák byl na konci domácí kombinace. Hostující branku ale netrefil.
37:27 Domácí zatím nevystřelili na branku.
36:14 Fryš byl faulován Mikešem a domácí mají druhou přesilovku.
36:13 Vyloučen hráč #9 Ondřej Mikeš družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost
35:10 Mikeš byl před brankou a snažil se napodobit třetí gól Eremíáše. Jeho teč Korber vytahuje mimo branku.
34:15 Domácí jsou před svojí brankou a nedokáží se dostat na útočnou polovinu.
32:45 Další hostující snažení končí poté co hosté byli na malém brankovišti.
32:16 Ondrušek střílel na přední tyč, kterou Korber reflexivně vytahuje mimo branku.
31:34 Ludvík z první vedle.
29:34 Tomáš Hanák tečoval střílenou přihrávku do boční sítě.
28:59 GÓL BLACK ANGELS! 1:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #7 Matěj Boček, asistoval #22 Jan Kopecký (1:3)
28:59 NOvotný našek volného Bočka, který trefil prázdnou branku.
28:34 Korber si připisuje další zákrok.
28:03 Domácí nehrají špatný florbal, ale na útočné polovině jsou bezzubí.
26:53 Tomáš Hanák byl možná až moc sobecký a vystřelil jenom do Šimůnka.
26:20 Kopecký svojí aktivitou vybojoval míček v rohu.
25:53 Fryš na druhé straně vysoko nad.
25:40 Majer málem prostělil Korbera mezi nohama.
24:56 Koutný zkoušel do protipohybu Korbera, který tukou vyrazil míček.
24:56 Hromada byl v rohu sám. Jeho počínání přerušují hosté faulem.
23:34 Škoda, že Burian nenahrál líp Renčínovi a domácí zazdili brejk dva na jednoho.
22:59 Trestné střílení družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV neproměnil #84 Petr Majer.
22:59 Majer asi čekal na pohyb Korbera, který on neudělal a tak jeho forehandová klička skončila jenom na Korberovi.
22:53 R. Hanákova střela byla zablokována.
21:23 Fryš nevyzrál svojí kličkou na Šimůnka.
20:45 Majer zpoza branky se snažil zasunuout míček, ale Korber byl u tyčky včas.
20:01 První buly ve druhé třetině vyhráli hosté.
20:00 Střely v první třetině: BA 12 - Chodov - 8.
19:35 Fryš z velkého úhlu Šimůnka nepřekvapil.
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:09 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #77 Daniel Eremiáš, asistoval #21 Marek Vávra (0:3)
18:09 Vávra viděl před bránou Eremíáše a tak poslal skákavou nahrávku, kterou Eremíáš nadzedl mimo Korberův dosah.
16:34 Tomáš Hanák se snaží vstřelit branku, ale zatím nedokáže ohrozit Šimůnka.
15:55 K Radkovi Hanákovi se dostal míček a byl v idneální střelecké pozici před brankou.Šimůnek si přeipsal další zákrok.
14:34 Nachtamann nadzevl Ondruškovu střelu, která letěla do branky.
14:07 Hosté byli na domácí polovině a měli volno v obraně. Tomáš Hanák dostal míček od Renčína a pokoušel se hned zakončit, ale netrefil míček ideálně.
12:34 Pícha se opřel do střely a trefil dřevno.
12:21 Domácí měli minutu výhodu jednoho hráče v poli, ale nic nevymysleli, snad něco vymyslí v přesilovce.
12:15 Vyloučen hráč #4 Daniel Maxa družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
12:05 Renčín už střílel do prázdné branky. Šimůnek se dokázal přesunout a zatím drží čisté konto.
11:21 Tomáš Hanák vzal Ondruškovi míček a poté co přešel přes obránce se dostal k Šimůnkovi, ale hostující obrana mu nedovolila vystřelit a domácí mají výhodu.
09:23 Novotný vystřelil po krosové nahrávce jenom do náručí Šimůnka
08:18 Ondrušek přešel přes obránce a našel Maxu, který beckhandem nevystřelil moc přesně.
07:15 Bratři Hanákovi byli aktivní, ale do zakončení se nedostali.
06:40 Kopecký dostal dobrou přihrávku do běhu a trefil jenom tyčku.
05:52 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Tom Ondrušek, asistoval #9 Ondřej Mikeš (0:2)
05:52 Mikeš našel volného Ondruška před brankou, který si pohrál s Korbera, položil si ho na zem a pak ho jednoduše přehodil.
04:43 Majer trefil tyčku.
04:04 Chybu domácích málem využil Majer, který šel sám na gólmana, ale svojí beckhandovou kličkou netrefil branku.
03:23 Domácí se snaží převzít aktivitu.
02:55 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #4 Daniel Maxa, asistoval #65 Jiří Bauer (0:1)
02:55 Po Burianově akci šel Chodov do protiútoku. Maxa vystřelil nad nohu Korbera, který si míček srazil do branky.
02:50 Burian přešel přes dva hráče, poté ale střílí jenom do gólmana.
02:23 Ryhlá kombinace hostů končí Eremiášovou střelou vedle.
01:08 Burianova střela přizvednuta obranou hostů.
00:30 Hosté zatím domácím míček nepůjčili.
00:01 První buly v zápase vyhráli hosté.
00:00 Vítejte u pražského derby mezi domácími Black Angels a hosty z Chodova.