59
  • 59 58:31
    Pardubice

1. SC TEMPISH Vítkovice - SOKOLI Pardubice 7:5
branky: 2. Ladislav Mirt, 7. Jan Šebesta, 9. Marek Matejčík, 11. Marek Matejčík, 28. Rostislav Gattnar, 28. Ondřej Sidunov, 52. Adam Delong - 13. David Petržela, 20. David Petržela, 20. Matyáš Velc, 32. Lukáš Prix, 45. Matyáš Velc; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Denis Jasiok 14 - Karel Aubus 28; po třetinách: 4:3, 2:1, 1:1
60:00 Videokomentář za družstvo domácích  hráč utkání Marka Matejčíka: zde trenéra Pavla Bruse: zde
60:00 Video komentář k utkání za družstvo hostů hráče utkání Matyáše Velce: zde Trenéra Martina Zozuláka: zde
60:00 Nejlepší hráči: Vítkovice - 86 Matejčík. Pardubice - 45 Velc
60:00 Střely ve 3. třetině 10:7, celkem 35:19
59:20 Vítky drží míček na útočné polovině ale Nehymu je asi líto vystřelit do prázdné kasy
58:35 Pardubky v šesti.
58:31 Timeout SOKOLI Pardubice
58:09 Hajuš hledal Matejčíka ale ten byl totálně na jiném místě..
56:11 Lehký poslal nabídku Petrželovi ale ten to měl na dlouhou hůl.
54:28 Teď to byla taková pasáž nahoru a dolů. Párkrát zahrozily Pardubice, párkrát Vítky ale skóre se neměnilo.
51:48 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 7:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #72 Adam Delong, asistoval #44 Lukáš Hájek (7:5)
51:48 Při hře pět na čtyři to zkusil Deli z půlky a trefil.
51:10 Při hře ve čtyřech se nic nestalo.
50:36 Vyloučen hráč #66 David Petržela družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání
49:50 Hosté s ní naložili výborně. Poté, co Vítky 20 vteřin držely míček faulují a půjdou taky do čtyř..
49:08 Vyloučen hráč #25 Matyáš Šindler družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za držení
49:08 Přesilovka Pardubic.
46:02 Pardubky zahrávaly nebezpečnou standardku z brankoviště ale domácí si s tím zvládli poradit.
44:28 GÓL SOKOLI Pardubice! 6:5
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #45 Matyáš Velc, asistoval #83 David Žáček (6:5)
44:28 Míček se po Velcově střele i přes Jasiokův zásah nějak dostal do kasy
43:19 Broja dostal přihrávku od Hataly a z otočky zazvonil na tyčku
42:17 Hájek pálí a Aubus zasahuje.
41:22 Velc se opět dostal ke střele a Jasiok zasahuje.
40:41 Maty Šindler nahazoval a Delong tečuje do tyčky
40:00 Střely ve 2. třetině 9:4
39:18 Konec třetiny je v režii domácích.
37:22 Hosté teď dvakrát nebezpečně zahrozili.
36:04 Sidunov to zkouší z výjezdu ale míjí kasu
33:55 Domácí hrají přesilovku, ostřelují Aubuse ale nejsou zrovna dvakrát efektivní.
33:18 Vyloučen hráč #42 Vojtěch Klein družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení
31:18 GÓL SOKOLI Pardubice! 6:4
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #48 Lukáš Prix, asistoval #82 Michael Smola (6:4)
31:18 Prix si našel místo na středu a překonává Jasioka
29:24 Tenisovo bejzbólová spolupráce Hubyho s Matejčíkem ale míček v kase nekončí..
28:25 Gatty hledal před brankou Bestiče ale asi to překombinoval.
27:52 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 6:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #18 Ondřej Sidunov, asistoval #55 Jakub Hubálek (6:3)
27:52 Hubyho zblokovanou střelu uklízí do branky Sidunov.
27:02 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 5:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #13 Rostislav Gattnar, asistoval #25 Matyáš Šindler (5:3)
27:02 Šindler našel volného Gattnara a prosazuje se i první lajna
23:51 Velc si našel prostor ke střele a Jasiok musel vytáhnout těžký zákrok.
22:18 Broja vlezl dneska poprvé na hřiště a Aubus musel hned zasahovat.
21:41 Vítkovická dvojka to opět na útočné polovině rozjíždí ve velkém
20:00 Střely v 1. třetině 16:8
19:24 GÓL SOKOLI Pardubice! 4:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #45 Matyáš Velc, asistoval #98 Radek Formánek (4:3)
19:24 Domácí asi chtějí aby to bylo zajímavější, tudíž nechávají Velce snížit na rozdíl jediného gólu.
19:01 GÓL SOKOLI Pardubice! 4:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #66 David Petržela, asistoval #82 Michael Smola (4:2)
19:01 Jasiok zachránil situaci po brejku Pardubic, obrana ho ale moc nepodržela a tak Petržela snižuje na 4:2
18:36 Trestné střílení družstva SOKOLI Pardubice neproměnil #47 Adam Šmíd.
17:53 Hájek pálil ale Aubus několikrát výborně zasahuje.
16:27 Vyloučen hráč #83 David Žáček družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře
16:07 Hájek to zkoušel z otočky. Šlo to těsně vedle. V souboji druhých lajn zatím vítkovická přehrává tu pardubickou.
14:22 Bestič se uvolnil ale nevystřelil.
12:50 GÓL SOKOLI Pardubice! 4:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #66 David Petržela, asistoval #18 Lukáš Kučera (4:1)
12:50 Petržela úspěšně zakončil rychlý výpad Pardubic
10:49 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 4:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #86 Marek Matejčík, asistoval #44 Lukáš Hájek (4:0)
10:49 Druhá lajna potřetí za sebou úřaduje. Hajuš nahrával a Mára vykoupal Aubuse bekhendovým blafákem.
08:32 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 3:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #86 Marek Matejčík, asistoval #18 Ondřej Sidunov (3:0)
08:32 Obdobná situace s jiným obsazením. Siďák nahrával, Matejčík zakončuje.
06:24 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 2:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #17 Jan Šebesta, asistoval #86 Marek Matejčík (2:0)
06:24 Mára Matejčík našel volného Šebestu a ten z křídla neměl problém zvýšit
04:08 Řekl bych že Nehy byl někde u holiče. Vypadá o něco mladší než posledně..
03:17 Matejčík hledal Hájka před kasou ale nenašel ho.
01:24 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 1:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #89 Ladislav Mirt, asistoval #77 Tomáš Kvasnica (1:0)
01:24 Od středy nově poskládaná lajna se prosazuje po rychlé rozehrávce z rohu.