4:6
    Jakub HUBÁLEK
    (Hájek)

1. SC TEMPISH Vítkovice - Předvýběr.CZ Florbal MB 4:6
branky: 20. Adam Delong, 36. Rostislav Gattnar, 57. Rostislav Gattnar, 58. Jakub Hubálek - 3. Tomáš Chroust, 11. Patrik Suchánek, 31. Martin Tokoš, 32. Tomáš Chroust, 36. Jakub Bína, 52. Jakub Bína; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 4:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lukáš Souček 20 - Lukáš Bauer 9; po třetinách: 1:2, 1:3, 2:1
60:00 videokomentář za družstvo domácích trenéra Pavla Bruse zde hráče utkání Martina Nehery zde
60:00 videokomentář k utkání za družstvo hostů  trenéra Petra Novotného zde hráče utkání Tomáše Chrousta zde
60:00 Nejlepší hráči: Vítkovice - 23 Martin Nehera, Mladá Boleslav - 14 Tomáš Chroust
60:00 Střely ve 3. třetině 6:7, celkem 13:25
59:59 A nakonec jí to teda stačilo.. Bitvu o první flek vyhrává Boleslav
59:11 Bolka nasbírala nějaké vteřiny za kasou Vítkovic.
58:31 Vítky jedou na riziko ale ani Gattymu ani Delimu teď střely nesedly
57:54 Znovu v šesti a další tlak.
57:12 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 4:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #55 Jakub Hubálek, asistoval #44 Lukáš Hájek (4:6)
57:12 Ale Huby už jo!
57:02 Domácí zase v šesti ale ani Delong ani Šebesta netrefují cíl
56:00 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 3:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #13 Rostislav Gattnar, asistoval #44 Lukáš Hájek (3:6)
56:00 Hájek pěkně naservíroval gólovku Gattnarovi a je sníženo.
54:38 Vítky získaly, ztratily, získaly a jdou do šesti
54:23 Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
54:23 Tokošovu střelu vyráží Souček a domácí si berou tajm aut
53:33 Vítky to nevzdávají. Teď to nebezpečně zkoušeli z dálky Nehy a Bestič.
51:45 A inkasují z hole Bíny.
51:20 Domácí to zkouší v šesti proti čtyřem
51:00 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 2:6
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #17 Jakub Bína bez asistence (2:6)
50:17 Hájek z křídla do Bauera
49:42 Vyloučen hráč #58 Filip Zakonov družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání
49:42 Maty Šindler zprasen před kasou a přesilovku si zkusí i domácí
48:00 Nejnebezpečnější situací boleslavské přesilovky byla asi Karasova střela z křídla, kterou Souča zvládl.
45:56 Vyloučen hráč #17 Jan Šebesta družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
45:54 Šeba jde sedět ale je vidět a slyšet, že si o tom myslí svoje..
44:29 Brejk Bräuera, brzda Bauera..
44:08 Dva zákroky musel předvést Souček
43:14 Delongovo dělo z poloviny vytěsnil Bauer
42:21 Huby, který dnes hraje poprvé zhruba od doby, co hrál naposled, teď předvedl pěkný průnik ale gólový efekt to nemělo.
41:34 Presink domácích donutil Bolku k chybě v rozehrávce
40:00 Střely ve 2. třetině 5:10
39:07 Vítkovice tuto situaci ubránily a na konci ještě zahrozil Šeba
38:02 Po pár blbostech na obou stranách teď hraje Bolka ve čtyřech proti třem
38:01 Vyloučen hráč #14 Tomáš Chroust družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání
38:01 Vyloučen hráč #77 Tomáš Kvasnica družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za špatné střídání
36:45 Vyloučen hráč #53 Marek Bräuer družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
35:47 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 2:5
35:47 No, takže kromě "nedáš - dostaneš", bohužel zafungovalo i "dáš - dostaneš taky". Fatál za kasou domácích trestá Bína
35:23 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 2:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #13 Rostislav Gattnar, asistoval #72 Adam Delong (2:4)
35:23 Gattnar se prosazuje střelou pod břevno..
31:56 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:4
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #14 Tomáš Chroust, asistoval #58 Filip Zakonov (1:4)
31:56 No, tak nezůstalo.. Hosté odpovídají ve stylu nedáš-dostaneš
31:00 Hájek z křídla orazítkoval břevno. Tak Hajuš, doufám, že nezůstane jen u toho!
30:16 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:3
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #20 Martin Tokoš, asistoval #3 Daniel Šebek (1:3)
30:16 Tokoš ze vzduchu usměrňuje Šebkovo nahození přesně
29:14 A teď už zase jednička - Makarov, Larionov, Krutov, teda Gattnar, Šindler, Delong
28:37 Ve třetí lajně se objevuje Kvasnica místo Kuczery
27:26 Čonka-Skyba běžel, pak ležel, pak vstal a vystřelil po Bauerovi.
26:40 Čerstvý tatík Slaďoch blokuje střely Řehoře a Tomáše Chrousta
25:11 Hajuš pálí do boční sítě
24:29 Nehy doběhl celkem v klidu brejk Tokiho
23:27 Tomašík prověřil Souču, ten neměl větší problém.
22:19 Bolka se teď snaží hrát na míčku
20:00 Střely v 1. třetině 2:8
19:58 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 1:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #72 Adam Delong, asistoval #25 Matyáš Šindler (1:2)
19:58 Delong dává klasického šatňáka. Z poloviny prostřeluje všechno včetně Bauera a
18:19 Ne, že by to dneska zatím bylo dvakrát koukatelné ale je to asi dvakrát rychlejší, než většina zápasů, co se tu za poslední dobu hrály..
17:28 Hosté na míčku teď zklidňují hru
15:54 Kličkovaná Matejčíka končí u brankoviště. Na druhé straně nebezpečný kontr Natova a Bíny
14:25 Konečně střela na kasu. Bestič pálil po zemi doprostřed
12:36 Domácí mají míček sice častěji ale ještě nevystřelili na kasu. Bolka je o něco nebezpečnější
12:00 Dvě sekery na Neheru. Když už to není dvojka, tak je to aspoň faul.
10:53 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #12 Patrik Suchánek, asistoval #7 Milan Tomašík (0:2)
10:53 Domácí jsou sice v pěti ale z takového polobrejku se trefuje pod břevno Suchánek
10:04 Domácí to zatím zvládají slušně
09:08 Suchánk střela, Nehy blok
08:43 Vyloučen hráč #11 Tomáš Sladký družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
08:25 Krzyžankův výhoz poslal do brejku Chrousta. Akce končí dvojkou pro Sladkého..
06:36 Šeba pálí tahem do blokujícího Suchoše.
04:40 Vítkovice hrají na kompletní 3 lajny. Bolka na 3 útoky a 2 obrany.
03:22 Gattnarův průnik po křídle končí v rohu
02:41 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #14 Tomáš Chroust, asistoval #18 Jan Řehoř (0:1)
02:41 Tomáš Chroust dost pochybným způsobem získal míček a trefil přesně na vzdálenější tyč.
01:35 Oba týmy vletěly do zápasu ve slušném tempu.
00:00 Dobrý den, vítejte u sledování online přenosu ze zápasu o první místo v tabulce mezi Dmácími Vítkami a Bolkou.