7:2
    Michael SMOLA
    (Žáček)

SOKOLI Pardubice - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE 7:2
branky: 4. Jan Savický, 7. Adam Šmíd, 10. Ivo Teichman, 15. Ivo Teichman, 16. Adam Šmíd, 29. Václav Oubrecht, 56. Michael Smola - 9. František Vykopal, 14. Michal Nagy; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 5:5; využití: 1:1; zásahy brankářů: Martin Haleš 16 - Kevin Majrich 13; po třetinách: 5:2, 1:0, 1:0
60:00 Komentář trenéra domácích Martina Zozuláka naleznete:
59:59 Nejproduktivnějšími hráči jsou Pakosta a Vykopal. Zápas zakončen 7:2 pro domácí Sokoli.
58:00 Přestává to lepit oběma týmům. Vidíme nezdařené brejky na obou stranách.
56:52 Vykopal cinkl tyč.
55:16 Pce v plném počtu.
55:02 GÓL SOKOLI Pardubice! 7:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #82 Michael Smola, asistoval #83 David Žáček (7:2)
53:16 Vyloučen hráč #37 Přemek Pakosta družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za vysoká florbalka
53:16 Snaha Pakosty trefit míček za letu nezdařena a odměněna 2min na trestné lavici.
52:01 Dnešní zápas přináší třetí přesilovku pro Sokoli.
51:12 Vyloučen hráč #22 Marek Zapletal družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání
50:47 Nehila vyslal na zadní po zemi, nepošla.
50:05 Haleš vyráží střelu ramenem.
48:48 Domácí hrají v plném počtu.
47:32 Petržela vystoupil proti střele, míček nezískal. Hra pokračuje na obranné polovině domácích.
46:48 Vyloučen hráč #58 Jan Savický družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za hrubost
45:28  Szweda rozjel rychlou akci.
42:46 Trestné střílení družstva SOKOLI Pardubice neproměnil #21 Ivo Teichman.
42:46 Nájezd pro Pce... neproměněn. Parádní zákrok Majricha.
42:05 Koláčný z půlící čáry, mimo.
40:54 Pakosta válí, další pěkná akce.
40:00 Střely domácí 5, hosté 7. Během 2. třetiny gól pouze jeden pro Pce.
39:32 "Tak to je legrace, pane rozhodčí," reaguje Koláčný na komentář Adama Šmída jeho směrem.
37:30 Haleš se pokusil odkopnout míček za mantinel po prohraném souboji spoluhráče za jeho bránou, neúspěšně, brejk ovšem překazil.
36:36 Poslední minuty hra klidnější, bez akcí.
32:48 Petřík zachytil krosovou přihrávku v obranné polovině hostů.
31:07 Nagy a Teichman opět v souboji, odpískána rozehrávka pro Otrokovice.
29:27 V hale ticho.
28:49 GÓL SOKOLI Pardubice! 6:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #4 Václav Oubrecht, asistoval #66 David Petržela (6:2)
28:37 Vyloučen hráč #7 Tomáš Sovják družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hrubost
28:37 Vyloučen hráč #48 Lukáš Prix družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za hrubost
27:02 Hosté v pěti.
26:10 Pakosta jedovatě na zadní, minul.
25:25 První kombinace domácích při přesilovce bezúspěšná.
24:57 Vyloučen hráč #23 Martin Szweda družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání
23:55 Červenka aktivní v útoku, zatím bez většího ohrožení kasy domácích.
22:20 Slabý blokuje výhoz brankaře Otrokovic na polovině.
20:48 Otrokovice na začátku 2. části kompaktní, více dole.
20:00 Střely domácí 10, hostí 5. Stav utkání pro Pardubice 5:2
17:50 Vyloučen hráč #56 Michal Nagy družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hrubost
17:50 Vyloučen hráč #21 Ivo Teichman družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za hrubost
17:50 Koláčný v souboji s Teichmanem... vyústil v potyčku, do které se zapletli i další hráči.
16:30 Opět Pakosta u dalšího brejku, domácí zastaveni v obranném pásmu Otrokovic.
15:46 GÓL SOKOLI Pardubice! 5:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #47 Adam Šmíd, asistoval #37 Přemek Pakosta (5:2)
15:46 Parádní průnik Pakosty přinesl své ovoce.
14:45 GÓL SOKOLI Pardubice! 4:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #21 Ivo Teichman, asistoval #18 Lukáš Kučera (4:2)
13:50 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 3:2
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #56 Michal Nagy, asistoval #7 Tomáš Sovják (3:2)
13:50 Nagy se rychle zorientoval a trefil míček v nepřehledném prostoru velkého brankoviště.
12:04 Vyloučen hráč #58 Jan Savický družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení
10:57 Žáček do bloku.
10:00 Domácí celek se raduje z další proměněné akce.
09:59 GÓL SOKOLI Pardubice! 3:1
08:39 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 2:1
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #88 František Vykopal, asistoval #25 Petr Koláčný (2:1)
06:49 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:0
06:25 Vyloučen hráč #38 Adam Javořík družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za špatné střídání
06:15 Neproměnena tutovka Přemka Pakosty.
04:30 Důraz nechybí v žádném souboji, vše zatím čistě.
03:07 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:0
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #58 Jan Savický, asistoval #37 Přemek Pakosta (1:0)
01:30 Nagy promáchl před brankou Sokolů.
00:50 Zápas začal v opravdu vysokém tempu. K vidění byl brejk jak domácích, tak hostí.
00:00 Vítáme Vás na utkání mezi domácími Pardubicemi a Otrokovicemi. Uvidíme, jak jsou domácí připraveni na první zápas po koronavirové karanténě celého týmu.