2
    Mikuláš FORMAN
  • 58 57:27

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - FbŠ Bohemians 3:8
branky: 3. Petr Koláčný, 29. Filip Hrabal, 49. Marek Zapletal - 10. Matěj Pěnička, 24. Michal Vojtíšek, 31. Matyáš Krebner, 33. Ivan Tomčo, 43. Jakub Šárka, 46. Jakub Šárka, 52. Patrik Šebek, 53. Ivan Tomčo; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 1:2 + Michal Jedlička OS; využití: 0:0; zásahy brankářů: Kevin Majrich 14 - Jakub Zavřel 12; po třetinách: 1:1, 1:3, 1:4
60:00 Střely ve třetí třetině. Domácí - 7 Hosté - 7
60:00 Nejlepšími hráči utkání jsou za hosty Jakub Zavřel a za domácí Martin Szweda.
57:30 Dovolujeme si panu Jedličkovi poděkovat za rozbité dveře. :-)
57:27 Vyloučen trenér Michal Jedlička družstva FbŠ Bohemians - osobní trest
57:27 Vyloučen hráč #12 Mikuláš Forman družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nesportovní chování
57:27 Vyloučen hráč #81 Filip Forman družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za hrubost
57:27 Vyloučení Formana celou střídačku hostů dost naštvalo a je z toho 2+10 pro hostujícího trenéra. Přátelé je to tady flašky lítají vzduchem.
57:22 Domácí dobře sehráli, ale stále tomu chybí koncovka.
52:09 GÓL FbŠ Bohemians! 3:8
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #33 Ivan Tomčo, asistoval #41 Matěj Pěnička (3:8)
52:09 Krásná kombinace hostů, na jejímž konci úplně volný Tomčo, který s klidem navyšuje názkok hostů.
51:15 GÓL FbŠ Bohemians! 3:7
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #7 Patrik Šebek, asistoval #9 Matyáš Krebner (3:7)
51:15 Z protiútoku se prosazují hosté a pravděpodobně rozsekávají dnešní zápas.
50:40 Koláčný se nadvakrát dobře uvolnil, ani jednou mu to tam ale nespadlo.
48:50 Domácí chytli druhý dech a presují soupeře. Z úniku to mohl utnout Pěnička, ale míček mu sjel.
48:00 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 3:6
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #22 Marek Zapletal, asistoval #70 Valters Lapinš (3:6)
48:00 Lapinš krásně obešel půlku hřiště a naservíroval Zapletalovi. 3:6.
45:22 Vykopal zkusil překvapit Zavřela, ten byl ale proti snížení domácích.
45:01 Timeout Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
45:01 GÓL FbŠ Bohemians! 2:6
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #91 Jakub Šárka, asistoval #3 Vojtěch Zezulka (2:6)
45:01 Osamocený Šárka na středu opět s přehledem uklízí.
43:42 Chybnou rozehrávku hostů si vyčíhnul Gál, ale tváří v tvář Zavřelovi neuspěl.
42:56 Další dobrý zákrok Zavřela.
42:07 GÓL FbŠ Bohemians! 2:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #91 Jakub Šárka, asistoval #9 Matyáš Krebner (2:5)
42:07 Domácí si špatně rozebrali hráče a Šárka po krosu uklízí na bližší tyč.
41:33 Nehila jen do břicha Zavřela.
40:49 Majrich teď ani neví jak, ale ne brankové čáře chytil zádami míček, který střílel z druhé strany do úplně prázdné brány Šárka. What a safe!
40:01 Úvodní buly vyhráváb Bohemka a má ještě 35 vteřin z přesilovky.
40:00 Střely ve druhé třetině: Domácí - 2 Hosté - 9
39:57 Nic zajímavého se nestalo, zbytek přesilovky si hosté odnesou do poslední třetiny.
38:43 Bohemka si vezme na starost první přeilovku zápasu.
38:42 Vyloučen hráč #23 Martin Szweda družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hrubost
37:03 Domácí si s napadáním první lajny bohemky neví moc rady.
35:43 Forman by měl s jeho nasazením, respektive možná už lehkou agresivitou trochu ubrat. Teď to odnesl Majrich.
34:02 Domácí se po vysokém presu Bohemky dostávají do dobrých protiútoků, ale nejsou schopní je využít.
32:53 GÓL FbŠ Bohemians! 2:4
32:53 Jak sem říkal, Bohemka nezaváhala a místo srovnání domácích je tady odskok hostů.
32:25 Domácí teď zahodili situaci 3 na nikoho. Tohle je bude mrzet.
31:58 Červenka dělá problémy obraně hostů.
31:22 Majrich teď zavařil sám sobě, když míček zpoza brány vyrazil směrem do hřiště. Naštěstí pro něj ho nakonec zvládl chytit
30:41 GÓL FbŠ Bohemians! 2:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #9 Matyáš Krebner bez asistence (2:3)
30:41 Krebner se dostal do úniku a kolem Majricha posílá míček do brány.
29:20 Schovanou střelu hostů opět vytahuje sebevědomý Majrich. Dnes domácí opravdu drží spolehlivým výkonem.
28:24 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 2:2
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #97 Filip Hrabal, asistoval #56 Michal Nagy (2:2)
28:24 Nedáš, dostaneš. Po několika promarněných šancích Bohemky dávají domácí gól ,tak trochu z ničeho, a je srovnáno,
27:49 Zákeřný pokus z půlky si dobře našel Majrich.
27:10 Hosté se teď jednoduše dostávají do velkých šancí, ale trestuhodně je zahazují.
25:48 Hosté se až příliš lacinně prokombinovali do dobré šance, kterou tak tak chytá Majrich.
24:36 Lapinš se pěkně uvolnil a prověřill Zavřela.
23:50 GÓL FbŠ Bohemians! 1:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #13 Michal Vojtíšek, asistoval #41 Matěj Pěnička (1:2)
23:50 Na středu osamocený Vojtíšek  se dostal k míčku a prostřeluje Majricha.
23:09 Krásně sehraný protiútok hostů, který ještě krásněji zastavuje až Zavřel na brankové čáře.
21:02 Vykopal se snažil fotbalově poslat do úniku spoluhráče, těsně minul.
20:09 Dobrá kombinace domácích a Červenka málem měnil skóre.
20:00 Střely v první třetině: Domácí - 6 Hosté - 6
19:59 Vykopal v další velké šanci trefuje jen masku Zavřela.
19:30 Pokaženou rozehrávku hostů mohl využít Vykopal, kdyby neminul.
18:57 Výborný blok Zapletala.
18:13 Hosté nenechávají Panterům ani centimetr místa a získávají míček za míčkem.
17:22 Pěnička nad.
16:49 Střela dobře postaveného Petříka šla těsně mimo.
16:26 Bohemka dobře zapresovala a získala míček na polovině domácích.
15:19 Buršík odchází na střídačku s bolestivou grymasou.Snad bude v pořádku.
15:00 Petřík našel krásnou žabkou Gála, ten ale míček minul.
14:28 Majrich se stihl včas přesunout a kryje další pokus Bohemky.
12:40 Punčochář se dostal k dobrému pokusu.
11:01 Domácí se dostali k dorážce v brankovišti a hned na to znovu střílel Koláčný. Zavřel obojí kryje.
09:18 GÓL FbŠ Bohemians! 1:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #41 Matěj Pěnička, asistoval #13 Michal Vojtíšek (1:1)
09:18 Pěnička si počkal na kros a milimetrově ho poslal po zemi na bližší tyč. 1:1.
08:35 Forman se dostal k dorážce, Majrich odmítá kapitulovat.
07:46 Hrabal dobře ustál souboj v brankovišti a nedovolil hostům vystřelit.
06:33 Pěnička se procpal k balónku v brankovišti, ale Majrich změnu skóre nepřipustil.
04:49 Zapletal se ocitl s míčkem před Zavřelem, za jeho záda ho ale nedostal.
04:18 Domácí se snaží presovat soupeře a vznikly z toho dvě solidní příležitosti.
03:28 Hosté se dostali k dobrému pokusu, Majrich však pozorný.
02:11 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 1:0
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #25 Petr Koláčný, asistoval #21 Šimon Šmajda (1:0)
02:11 Koláčný lehkým tahákem téměř z půlky překvapil Zavřela a je to 1:0
01:13 Sovják dobře vybojoval míček a mohl poslat do úniku osamoceného Zapletala, ten ale na míček nestačil.
00:25 Bohemka se hned na úvod pěkně prokombinovala a Pěnička prověřil Majricha.
00:00 Vítám vás u dnešního zápasu. Ve 23. kole budeme sledovat zápas domácích Otrokovic proti hostům z pražské Bohemky. Dnešním zápasem vás budu opět provázet já, Filip Doležal. Přeji príjemný zážitek. :-)