5:4
    Tomáš HANÁK
    ()

BLACK ANGELS - FBC ČPP OSTRAVA 5:4p
branky: 19. Jan Kopecký, 28. Tomáš Hanák, 54. Radek Hanák, 55. Radek Hanák, 61. Tomáš Hanák - 8. Lukáš Pešat, 14. Lukáš Pešat, 16. Wojciech Malajka, 56. Filip Šubert; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Ondřej Matiášek 26 - Jan Binder 31; po třetinách: 1:3, 1:0, 2:1, 1:0
65:00 Střely v prodloužení - BLA 2:0 FBC
65:00 Pozápasové videorozhovory přinášíme zde: Ohlasy po utkání
60:27 GÓL BLACK ANGELS! 5:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #97 Tomáš Hanák bez asistence (5:4)
60:27 Hanák vypíchl balonek Sládkovi, proběhl celé hřiště a nadvakrát překonal Bindera.
60:01 První buly prodloužení pro hosty.
60:00 Střely ve třetí třetině - BLA 9:6 FBC
58:52 Lukáš Pešat sportovně vrací balonek domácím po zranění Daniela Ludvíka.
57:46 Radek Hanák mohl dát hattrick, nedokázal ale udělat Binderovi kličku.
55:51 Timeout FBC ČPP OSTRAVA
55:51 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 4:4
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #35 Filip Šubert, asistoval #9 Wojciech Malajka (4:4)
55:51 Šubert  se dokzal trefit po zemi pod Matiáškovu stojnou ruku a opět vrací remízová stav.
54:58 GÓL BLACK ANGELS! 4:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #93 Radek Hanák, asistoval #17 Matouš Burian (4:3)
54:58 Radek Hanák teď svým druhým gólem bleskově otáčí zápas ve prospěch domácích.
53:28 GÓL BLACK ANGELS! 3:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #93 Radek Hanák, asistoval #97 Tomáš Hanák (3:3)
53:28 Binder neudržel balonek ve své výstroji po střele Tomáše Hanáka. Balonek poskakující na brankové čáře dorazil do brány jeho starší bratr Radek.
50:43 Na druhé straně Sládek, který ale ze tří metrů přestřeluje.
50:33 Jakub Boček měl skvělou příležitost v dorážce, trefil ale jen Bindera.
49:34 Hosté hrají v plném počtu.
47:34 Vyloučen hráč #18 Dominik Klimscha družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za sekání
47:34 Klimscha si jde sednout za sekání a domácí mají ideální příležitost ke srovnání.
46:45 Matiášek odbíhá z brány, domácí budou hrát z přesilovku.
46:38 Kopeckého backhand těsně minul levou tyčku.
44:48 Matiášek je ve třetí třetině opravdu ve formě, připsal si další důležitý zákrok.
43:49 Matiášek zachránil Blacky, když zákrokem helmou překazil tutovku hostů.
42:40 Střela Radka Hanáka ze standartky letěla těsně nad levou šibenici Binderovy brány.
42:00 Domácí se ubránili, měli přitom v oslabení podobné množství šancí jako útočící Ostrava.
40:01 První buly ve třetí třetině pro domácí, kteří se budou muset první dvě minuty bránit v oslabení.
40:00 Vyloučen hráč #22 Jan Kopecký družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře
40:00 Střely na branku ve druhé třetině: BLA 16:13 FBC
39:34 Jakub Boček v tomto střídání předvedl, že ho žádně zranění nepoznamenalo a předvedl pár skvělých akcí.
35:28 Obuškevič šel do protiútoku 3 na 2, zvolil ale nešťastné zakončení formou nahození na Kopeckého.
32:01 Matiášek byl schopný zalehnout dorážku vytaženého ostravského útočníka.
27:49 GÓL BLACK ANGELS! 2:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #97 Tomáš Hanák, asistoval #11 Tomáš Straka (2:3)
27:49 Tomáš Hanák vypíchnul balónek na polovině hřiště, obehrál celou obranu hostů a kličkou do forehandu překonal Bindera.
25:24 Jakub Boček měl šanci vystřelit na Bindera, po něm Burian mohl ještě dorážet, góla ale domácí nedali.
21:10 Jeden z loňských nejproduktivnějších hráčů Superligy Jakub Boček po táhlém zranění poprvé nastoupil na hřiště ke svému prvnímu střídání.
20:43 Tomáš Hanák přihrál zpoza bránu až na obránce Baumana, který střelou tahem trefil břevno Binderovy brány.
20:01 První buly druhé třetiny pro hosty.
20:00 Střely po první třetině - BLA 9:11 FBC
19:03 Binder úspěšně vytěsnil několik dorážek Tomáše Hanáka.
18:41 GÓL BLACK ANGELS! 1:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #22 Jan Kopecký, asistoval #7 Matěj Boček (1:3)
18:41 Kopecký úspěšně tečoval nához Matěje Bočka, snižuje tak skóre utkání.
17:50 Matiáškovi se nejprve nepovedl výhoz, střelu po krosovce nakonec ale zachránil.
15:25 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 0:3
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #9 Wojciech Malajka, asistoval #43 Michal Sládek (0:3)
15:25 Tak nakonec ne! Malajka využívá odložené vyloučení a s Ostravou odskakuje do tříbrankového vedení.
14:48 Čeká nás první vyloučení, přesilovku si zahrají hosté.
13:46 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 0:2
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #50 Lukáš Pešat, asistoval #9 Wojciech Malajka (0:2)
13:46 Pešat se opět prosazuje z protiútoku!
13:16 Domácí jsou teď pod tlakem, nicméně v obraně jsou poctiví a předvedli pár dobrých bloků.
12:10 Matiášek svým parádním zákrokem zabránil zvýšení vedení hostů.
08:52 Tomáš Hanák unikl sám proti Binderovi, který mu ale vykopl míček z florbalky.
07:02 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 0:1
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #50 Lukáš Pešat, asistoval #35 Filip Šubert (0:1)
07:02 Pešat zavezl míček do útočného pásma, kde překvapil střelou k tyči Matiáška, který očekával přihrávku do strany.
04:52 Hromada přihrál zpoza Binderovy brány Kopeckému, golman hostů ale heho střelu fantasticky vykryl.
04:00 Zápas se hraje zatím velmi útočně. Za čtyři minuty hry jsme už měli možnost vidět nespočet protiútoků.
00:30 Po půlminutě hry si domácí vybojovali faul na útočné polovině. Ze standartky poprvé v zápase vystřelili na bránu.
00:01 První buly utkání pro domácí.
00:00 Nejtrestanější hráči obou týmů - BLA Vojtěch Novotný, Tomáš Hanák (10 TM), FBC Wojciech Malajka, Lukáš Herblich (10 TM)
00:00 Nastupující brankáři - BLA Ondřej Matiášek (75.48 %, 7,74 ø), FBC Jan Binder (80,29 %, 4,91 ø)
00:00 Nejproduktivnější hráči obou týmů - BLA Tomáš Hanák: 22+14, FBC Michal Sládek 21+24
00:00 Tyto důležité body musí získat právě dnes, proti sedmé Ostravě, kterou tuto sezonu již porazili v rámci pátého kola 10:5.
00:00 Domácí momentálně obsazují nepostupovou devátou příčku tabulky, musí proto v posledních kolech základní části získat body pro předběhnutí osmého Liberce.
00:00 Dámy a pánové, vítejte u televizního utkání Livesport Superligy mezi BLACK ANGELS a FBC ČPP OSTRAVA.