• 59 58:56
    11:4
    (Krebner)

FbŠ Bohemians - FBC ČPP OSTRAVA 11:4
branky: 4. Jan Malič, 6. Jan Dobisík, 10. Filip Forman, 16. Jakub Šárka, 17. Lukáš Punčochář, 25. Matěj Pěnička, 26. Jakub Šárka, 49. Matyáš Krebner, 57. Mikuláš Forman, 59. Matěj Pěnička, 59. Filip Forman - 11. Wojciech Malajka, 15. Pavel Hurta, 20. Petr Burýšek, 53. Michal Sládek; rozhodčí: František Pangerl - Jiří Šedivý; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Radovan Michajlovič 14 - Martin Janík 37; po třetinách: 5:3, 2:0, 4:1
60:00 Utkání koncí jasnou výhrou domácích. Děkuji za pozornost a na viděnou u dalších zápasů. Již příští týden čeká domácí těžký zápas v Brně.
60:00 Střely ve třetí třetině: 19:4
59:17 Forman dává další branku. Závěr zápasu se Ostravě nepovedl a odjíždí z Prahy bez bodu.
58:56 GÓL FbŠ Bohemians! 11:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #81 Filip Forman, asistoval #9 Matyáš Krebner (11:4)
58:08 GÓL FbŠ Bohemians! 10:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #41 Matěj Pěnička, asistoval #21 Jakub Buršík (10:4)
57:45 Pešat se hezkou kličkou dostal do šance, ale Michajlovič na svém místě.
56:51 GÓL FbŠ Bohemians! 9:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #12 Mikuláš Forman, asistoval #33 Ivan Tomčo (9:4)
55:51 Ostrava si vybírá svůj timeout. Na hřiště nastupuje 6 hráčů.
55:49 Timeout FBC ČPP OSTRAVA
54:31 Růžek dobře podržel míček a dostal se do 100% šance, ale střela míří mimo.
53:02 Přesná střela Gawronského a Ostrava snižuje.
52:42 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 8:4
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #43 Michal Sládek, asistoval #8 Nikodem Gawronski (8:4)
51:35 Klimscha od mantinelu nad. Bohemka kontroluje hru a je stále nabádána trenérem k ještě větší aktivitě.
49:01 Nešťastný odraz pro Ostravu a Krebner zvyšuje na 8:3.
48:40 GÓL FbŠ Bohemians! 8:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #9 Matyáš Krebner, asistoval #38 Jan Malič (8:3)
47:42 Zraněný Ondra Kawulok se do zápasu už pravděpodobně nevrátí. Jeho místo zaujal Mikuláš Forman.
45:43 Krebner sám na branku, ale jen do připraveného brankáře hostí.
44:46 Forman vystihl rozehrávku a do brejku se řítil Šárka a Malič.
42:23 Růžek teď v šanci po chybě Ostravy v rozehrávce.
40:11 Třetí třetina začíná. Domácí mají velmi slušný náskok, ale Ostrava ještě určitě bude chtít zdramatizovat utkání.
40:00 Druhá třetina je za námi a třetí začne přibližně v 18:25. Domácí hrají lépe především díky dobrému pohybu všech hráčů na hřišti.
40:00 Střely ve druhé třetině: 9:8
39:56 V poslední šanci Tomčo a třetina končí.
39:46 Za Michajlovičem zvoní břevno.
38:08 Domácí mají přesilovku, ale ta se jim zatím nedaří podle představ. Spousta střel nenachází svůj cíl.
36:36 Vyloučen hráč #8 Nikodem Gawronski družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za sekání
35:53 Emoce rostou, ale domácí mají zápas pod kontrolou.
34:59 Tomčo jen do bloku a na hřiště se vrací Formanova formace.
33:08 Ostrava v brejku, ale střela končí mimo. Následně kazí Zezulka rozehrávku.
30:51 Domácí v plném počtu. Malič faulován a oba týmy mohou vystřídat.
30:12 Filip Forman zpátky na hřišti. Ostava zatím v přesilové hře nedokáže překonat výborného Michajloviče.
28:40 Vyloučen hráč #39 Lukáš Kuncman družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře
28:27 Krebner hezky ze středu, ale brankář hostí připraven.
25:29 Ostrava nestíhá dobrý pohyb klokanů a ty navyšují skóre.
25:24 GÓL FbŠ Bohemians! 7:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #91 Jakub Šárka, asistoval #38 Jan Malič (7:3)
24:28 GÓL FbŠ Bohemians! 6:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #41 Matěj Pěnička, asistoval #7 Patrik Šebek (6:3)
24:12 Na zemi zůstává ležet F.Forman doufejme, že bude v pořádku.
23:44 Ostrava teď selhala ve vyložené šanci po ztrátě Vojtíška na středu hřiště.
20:32 Vidíme hned několik změn v sestavě Bohemky. V první šanci hosté.
20:00 Střely v první třetině: 14:6
20:00 Zajímavá první třetina je za námi. Bohemka zaslouženě vede, ale je nutno vyzdvihnout efektivitu střelců. Druhá třetina začne přibližně 17:44.
19:23 Branek dnes padá opravdu hodně. Ostrava snižuje po střele z dálky.
19:22 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 5:3
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #77 Petr Burýšek, asistoval #9 Wojciech Malajka (5:3)
19:18 Sládek v šanci, ale Michajlovič bezchybný.
17:14 Absence Bindera se projevuje. Nyní se poměrně z dálky trefuje Lukáš Punčochář.
16:58 GÓL FbŠ Bohemians! 5:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #80 Lukáš Punčochář, asistoval #3 Vojtěch Zezulka (5:2)
16:34 Šebek si teď trochu zavařil, ale situaci zvládl.
15:20 Šárka po skvělé přihrávce Filipa Formana a Bohemka opět odskakuje.
15:15 GÓL FbŠ Bohemians! 4:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #91 Jakub Šárka, asistoval #81 Filip Forman (4:2)
15:05 Vyloučen hráč #69 Petr Kittel družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za špatné střídání
14:01 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 3:2
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #55 Pavel Hurta, asistoval #18 Dominik Klimscha (3:2)
13:43 Klidnější pasáž zápasu. Oba týmy poněkud nepřesné v nahrávkách.
10:32 Rychlý protiútok Ostravy a Malajka přesně kolem Michajloviče.
10:31 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 3:1
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #9 Wojciech Malajka, asistoval #8 Nikodem Gawronski (3:1)
09:25 Po přihrávce Buršíka se ze středu nádherně trefuje Forman. Bohemka je zatím jasně lepší.
09:22 GÓL FbŠ Bohemians! 3:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #81 Filip Forman, asistoval #21 Jakub Buršík (3:0)
07:48 Přesilovka domácím nevyšla. Nebyla špatná, ale Pěnička nedokázal své šance proměnit.
05:46 Vyloučen hráč #50 Lukáš Pešat družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za držení
05:27 Výborná a přesná střela Dobisíka a domácí vedou 2:0.
05:26 GÓL FbŠ Bohemians! 2:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #8 Jan Dobisík, asistoval #50 Ondřej Kawulok (2:0)
03:16 Dorážkou se prosazuje Malič a otevírá skóre zápasu.
03:15 GÓL FbŠ Bohemians! 1:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #38 Jan Malič, asistoval #13 Michal Vojtíšek (1:0)
02:51 Na hřišti první formace a Pešat hledá Sládka.
01:48 Domácí začali aktivně. Ostrava spoléhá na obranu a první střelu si připsal Zezulka.
00:01 První buly mezi Formanem a Pešatem. Úspěšnější domácí a na míčku Vojtíšek.
00:00 Vážení diváci vítejte u online přenosu z 24.kola Livesport Superligy mezi domácími FbŠ Bohemians a hosty z Ostravy. Favoritem jsou domácí a těšit se můžeme určitě na tvrdé utkání. Oba týmy se už rozcvičují a zápas začne přesně v 17:00