• 61 60:19
    7:8
    (Sýkora)

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 7:8p
branky: 4. Petr Koláčný, 4. Jan Hrtús, 11. Peter Nehila, 24. Vlastimil Červenka, 26. Jan Hrtús, 27. Filip Hrabal, 41. František Vykopal - 11. Petr Majer, 17. Ondřej Mikeš, 27. Petr Majer, 31. Tom Ondrušek, 31. Petr Majer, 33. Marek Vávra, 45. Petr Majer, 61. Tom Ondrušek; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Kevin Majrich 18 - Karel Hodík 12; po třetinách: 3:2, 3:4, 1:1, 0:1
60:19 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:8
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Tom Ondrušek, asistoval #26 Tomáš Sýkora (7:8)
60:19 Ondrušek se uvolnil a ukončuje dnešní zápas.
60:05 Hosté na nic nečekají a jdou do útoku.
60:00 Vyjádření trenérů k zápasu:
60:00 Střely v prodloužení: Domácí: 0  Hosté: 2
60:00 Střely ve 3. třetině. Domácí: 6 Hosté: 9
60:00 Nejlepšími hráči zápasu jsou za domácí: Kevin Majrich, za hosty: Petr Majer
59:59 Infarktový závěr! Majrich natřikrát výborně podržel domácí.
59:44 Další fantastický zákrok Majricha.
59:14 Nadějný pokus hostů Majrich krásně chytá.
57:17 Kvapil už chtěl úplně osamocený před Hodíkem vystřelit. Sudí ale přerušil hru kvůli ležícímu hráči hostů na zemi.
56:12 Hra se přelévá ze strany na stranu. Ani jeden tým nechce tomu druhému dát nic zadarmo.
53:25 Hrabal dorážel úplně sám do odkryté branky. Hodík ale fantastickým zákrokem míček vytáhl.
52:30 Vyloučen hráč #19 Radim Slunečko družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost
52:30 Slunečko venku, domácí si znovu vyzkouší přesilovku.
52:02 Nehila se dostal před Hodíka. Klička do strany se mu, ale protáhla víc, než by chtěl.
51:25 Hosté jen do bloku.
49:30 Statická přesilovka domácích toho moc nepřinesla.
47:30 Vyloučen hráč #26 Tomáš Sýkora družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře
47:30 Sýkora se provinil proti pravidlům, domácí se zahrají jejich druhou přesilovku.
44:54 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:7
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #84 Petr Majer, asistoval #21 Marek Vávra (7:7)
44:54 Osamocený Majer na středu taky lehce pročistil šibenici Majricha.
43:58 Majrich teď krásně proti skvěle uvolněnému hráči hostů.
43:15 Červenka zůstává po souboji ležet na zemi.
41:20 Vykopal mohl úplně osamocený opět skórovat, míček mu ale sjel.
40:45 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 7:6
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #88 František Vykopal, asistoval #29 Kevin Majrich (7:6)
40:45 Vykopal krásně vybojoval, utekl všem a vymetl pavučiny v pravé šibenici.
40:25 Majrich nadvakrát dobře podržel.
40:01 Buly pro hosty. Uvidíme, zda využijí zbytek přesilovky.
40:00 Střely ve 2. třetině Domácí: 7 <div>Hosté: 7</div>
40:00 Konec druhé dost nadupané a gólové třetiny. Uvidíme co přinese závěr zápasu.
39:07 Vyloučen hráč #70 Valters Lapinš družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za držení
39:07 Další Lotyšská akvizice se jde taktéž zchladit. Ikdyž podle jeho komentáře moc nepobírá za co.
38:51 Domácí to zkouší a zkouší, ale gól nepřichází.
37:34 Projektil Vykopala jen do bloku.
36:32 Vyloučen hráč #19 Radim Slunečko družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře
36:32 Slunečko poslal domácího hráče za mantinel a jde si trošku odpočinout na trestnou.
34:59 Domácí se opět nacpali před branku hostů, je z toho standartka.
34:19 Kvapil se teď nadvakrát nepohodl s míčkem.
33:10 Domácí se teď dostali k několika dorážkám. Hodík ale změnu stavu nepřipustil.
32:10 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #21 Marek Vávra, asistoval #65 Jiří Bauer (6:6)
32:10 Nádherně sehraný protiútok Chodova. Ať chcete nebo ne, tyhle akce se vám prostě musí líbít.
30:24 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:5
30:24 Dva z pohledu Otrokovic úplně zbytečné góly a Chodov už je na dostřel.
30:04 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Tom Ondrušek bez asistence (6:4)
30:04 Ondrušek ze střední vzdálenosti na přední tyč. Tenhle gól jde  za Majrichem..
29:55 Musím uznat, že dnes zatím krásný zápas ve skvělém tempu.
28:50 Nehila se snažil uklidit skákavý míček do branky. Kulatý nesmysl ale ne a ne trefit.
27:41 Zajímavá standartka pro domácí. Štourač nakonec jen do Hodíkovi masky.
27:20 Hosté se teď chytli a tlačí na domácí. Ti se zatím drží.
26:41 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:3
26:41 Gól tak nějak z ničeho. Smůla pro domácí , vzpruha pro hosty.
26:18 Střet ve třetině hostů odnesl Daniel, který odkulhal za mantinel.
26:00 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 6:2
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #97 Filip Hrabal, asistoval #25 Petr Koláčný (6:2)
26:00 A je tady další! Nához Koláčného nádherně tečoval Hrabal a míček zapadl přesně pod víko.
25:55 Domácí jsou dnes opravdu jak vyměnění a Chodov si moc neví co počít.
25:10 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 5:2
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #55 Jan Hrtús, asistoval #70 Valters Lapinš (5:2)
25:10 Hrtús se dostal sám před Hodíka a se štěstím ho opět prostřelil. Tenhle Tlumačovský rodák je dnes k nezastavení!
24:22 Do úniku se dostal Štourač s Hrtúsem. První jmenovaný nakonec zkusil překvapit na přední tyči Hodíka, ten ale tentokrát pozorný.
23:08 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 4:2
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #6 Vlastimil Červenka, asistoval #56 Michal Nagy (4:2)
23:08 Krásně sehraná akce domácích, na jejímž konci se zjevil Červenka úplně sám před Hodíkem a nemýlil se.
22:02 Jeden z hostů se teď ocitl sám před Majrichem, který ale podržel.
20:03 Buly tentokrát pro domácí, ale hned z toho byla šance Chodova.
20:00 Střely po 1. třetině. Domácí: 6  Hosté: 8
20:00 Máme tady konec první třetiny, kterou asi málo kdo z nás čekal. Uvidíme jak se domácí poperou se zbytkem zápasu.
19:35 Majrich teď krásně vyslal Nehilu do úniku. Ten byl podle mě faulován, ale rozhodčí nereaguje.
18:15 Štourač výborně udržel míček za bránou a byla z toho solidní šance.
16:37 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #9 Ondřej Mikeš, asistoval #25 Tom Ondrušek (3:2)
16:37 Z chumlu před bránou, ze kterého sem toho moc neviděl, je nakonec gól pro hosty.
16:22 Nagy teď dvakrát výborně v bloku a dává to hostům pořádně sežrat.
14:58 Hrtús se snažil prohodit na unikajícího Štourače, ale chyběla tomu větší přesnost.
14:29 Z Chodovského obléhání domácí branky nakonec nic nebylo.
12:29 Vyloučen hráč #42 Rudolfs Vilmanis družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hrubost
12:29 Vilmains (pro ty z vás kdo neví nová akvizice Pantherů z Lotyšska) to teď v rohu trochu přehnal a de se zchladit na trestnou.
11:48 Štouračův pokus z úhlu končil někde u střešních oken.
10:41 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 3:1
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #99 Peter Nehila, asistoval #88 František Vykopal (3:1)
10:41 Přízemní střelu zvládl Hodík nohou jen vyrazit před sebe, kde úplně volný Nehila neměl problém dorazit.
10:08 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:1
10:08 Majer zůstal nepochopitelně úplně sám před Majrichem a uklízí do spodního rožku brány.
07:55 Dobrý zákrok Majricha proti střele od mantinelu.
07:07 Hra se trochu zklidnila a hraje se spíš uprostřed hřiště.
05:18 3. střela domácích. Hodík tentokrát už chytá.
04:24 Zapletal vybojoval ztracený míček a dělá problémy obraně hostů.
03:12 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 2:0
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #55 Jan Hrtús, asistoval #49 Reinis Rudzītis (2:0)
03:12 Je tu šok pro hosty! Nejprve si koláčný navedl míček po lajně a pár vteřin po té uklidil na malém brankovišti míček Hrtús. 2:0 pro domácí!
03:03 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 1:0
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #25 Petr Koláčný bez asistence (1:0)
02:54 Vykopalův pokus sražen mimo hřiště.
02:11 Hosté častěji na míčku , zatím z toho nic není.
01:15 Skrytá střela hostů, kterou Majrich vyrazil naštěstí pro něj, jen do břevna.
00:01 Já vás vítám u dnešního utkání mezi Otrokovicemi a Chodovem. Začínáme z ostra, úvodní buly pro hosty a náznak šance.