4:5
    Jan KOPECKÝ
    (Hromada)

Tatran Teka Střešovice - BLACK ANGELS 4:5
branky: 10. Bohumil Piskáček, 36. Matěj Havlas, 40. Milan Meliš, 52. Petr Brautferger - 12. Adam Bouček, 16. Martin Obuškevič, 28. Tomáš Hanák, 36. Matěj Boček, 57. Jan Kopecký; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; zásahy brankářů: Martin Frühbauer 9 - Daniel Körber 16; po třetinách: 1:2, 2:2, 1:1
65:00 Komentář trenéra a nejlepšího hráče domácích
65:00 Komentář trenéra a nejlepšího hráče hostí
60:01 Děkuji všem za pozornost a těším se někdy příště opět napočtenou.
60:00 Celkový počet střel: Tatran 20 - BA 14
60:00 Počet střel ve třetí třetině: Tatran 13 - BA 4
59:59 Víc už se nestane. Tatran si připisuje porážku na domácím hřišti, Black Angels si odváží všechny tři body a posunují se v tabulce.
59:50 Körber ve stoje lapá míček.
59:03 Frühbauer střídavě ze hřiště a opět do něj.
58:14 Meliš pálil mimo.
57:00 Tatran v šesti.
56:47 Timeout Tatran Teka Střešovice
56:47 GÓL BLACK ANGELS! 4:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #22 Jan Kopecký, asistoval #55 Jakub Hromada (4:5)
56:47 Přesilovku zúročili také Black Angels, čímž opět odskakují do vedení a donutili tím domácí vybrat svůj timeout.
55:46 Vyloučen hráč #99 Petr Brautferger družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za sekání
55:46 Přesilovou hru si dnes vyzkouší také Black Angels.
54:38 Kreysa opět nedokázal zavěsit za Körbera.
53:52 Kreysova dělovka trefila chrániče Körbera, který pak ještě následně v pololehu chytil od něj odražený míček.
53:08 Přečíslení 2 na 1 zakončoval Renčín o boční tyčku branky.
51:59 Ještě před odpískanou vysokou holí utržil Körber sekeru přes prsty.
51:18 GÓL Tatran Teka Střešovice! 4:4
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #99 Petr Brautferger, asistoval #37 Matěj Havlas (4:4)
51:18 Vyrovnávací gól z florbalky Brautfergera vrací Tatranu šanci na body z tohoto utkání.
50:47 Sádlova střela skončila zblokovaná na čepeli Ludvíka. Souboj "šestadvacítek" tak opět vyhrála ta z BA.
50:27 Hra nabírá na obrátkách.
49:37 Meliš skoro rozezvonil brankovou konstrukci, Körber míček dokázal odpálkovat rukou.
48:54 Kreysa odhodil Neklana za mantinel.
47:25 Meliš dalekonosnou střelou těsně minul tyčku Körbera.
46:28 R. Hanák na hraně velkého brankoviště promáchl.
45:35 Během přihrávané podržme minutu ticha za zlámanou florbalku.
44:39 Körber v sedě chytá míček na natažených nohách.
42:53 Kresova tečovaná střela zamířila mimo brankovou konstrukci.
42:03 Fotbalista Havlas skončil v parakotoulu na zemi.
40:23 Meliš trefil chrániče Körbera.
40:01 Poslední buly regulérní hrací části získávají domácí.
40:00 Počet střel ve druhé třetině: Tatran 5 - BA 6
39:58 GÓL Tatran Teka Střešovice! 3:4
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #70 Milan Meliš, asistoval #37 Matěj Havlas (3:4)
39:58 Pouhé dvě vteřiny před koncem třetiny a ještě stále v početní výhodě se trefuje Meliš, čímž přesilovku zúročil. Do poslední části základní hrací doby tak půjdeme za stavu 3:4 pro domácí - opět jako v předešlé části s jednogólovou ztrátou pro Tatran.
39:38 Kuba Kolísko ve výborné šanci netrefuje zařízení.
38:14 Vyloučen hráč #93 Radek Hanák družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení
38:14 V tomto čase se k míčku dostali Black Angels, což znamená poslání R. Hanák k nám na trestnou lavičku za nedovolené vrážení. Domácí si tak mohou vyzkoušet přesilovku.
37:52 Odložené vyloučení žene Frühbauera na střídačku.
37:28 Melišův skákavý míček chytil Körber do rukou. Rozhodčí ale viděli nedovolený zákrok.
37:01 Šermovačka a nedovolený zákrok vrací míček Tatranu.
35:38 GÓL BLACK ANGELS! 2:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #7 Matěj Boček, asistoval #26 Daniel Ludvík (2:4)
35:38 Black Angels neponechávají nic náhodě a berou si zpět dvoubrankové vedení. Na gól Tatranu odpověděl Boček.
35:21 GÓL Tatran Teka Střešovice! 2:3
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #37 Matěj Havlas, asistoval #29 Filip Langer (2:3)
35:21 Tak přeci jen se domácí dočkali snížení stavu na 2:3 z jejich pohledu. Langer přihrával Havlasovi, který dostal míček za záda Körbera.
35:10 R. Hanák nepropálil Frühbauera.
34:37 Frühbauer udržel nervy a připisuje si důležitý zákrok.
33:38 Běžecké souboje "devětadevadesátek" na dresech vyhrál Renčín.
32:51 Kreysa žabičkou do volného prostoru, kde si míček sebrali hráči Black Angels.
32:12 Kuba Kolísko málem fotbalově zavěsil za Frühbauera.
31:14 Výhoda vrací míček Tatranu.
29:44 R. Hanák špičkou florbalky nezasáhl míček před zívající brankou.
28:55 Švéda z nebezpčené situace trefuje florbalku soupeře.
27:17 GÓL BLACK ANGELS! 1:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #97 Tomáš Hanák, asistoval #46 Jan Bauman (1:3)
27:17 Se zvednutou rukou rozhodčích se za "Frýbu" trefuje T. Hanák. Black Angels odskakují do dvoubrankového vedení 3:1 z jejich pohledu.
27:05 Meliš dalekonosnou střelou jen těsně minul branku Körbera.
26:00 Frühbauer na míček nedosáhl, naštěstí pro něj však střela šla jen do rohu hřiště.
25:07 V. Novotný trefil plachtu za hřištěm.
23:22 M. Boček přiťukával míček, který skončil mimo branku Frühbauera.
22:15 Langer prokličkoval bílými kužely na hřišti, ale v závěru ztroskotal na střele.
21:47 Mühlfait odztrátoval míček, když mu pomalu střídal spoluhráč ze střídačky.
20:36 Havlas přeloboval brankáře, ale ke smutku domácích i branku.
20:01 Buly na začátku druhé třetiny vybojovali Black Angels.
20:00 Počet střel v první třetině: Tatran 2 - BA 4
19:59 Tatran se ještě dokázal dostat přes polovinu hřiště, ale na nějakou zajímavější šanci to nebylo. I přes "otevírací" gól budou muset domácí ve druhé třetině dohánět jednogólovou ztrátu.
18:48 Hosté trpělivě načítají vteřinky zápasu přihrávkami na vlastní polovině.
17:15 Míček lítal velkým brankovištěm Tatranu, jako by se nechumelilo.
16:44 Körber zacloněný Kreysou dokázal vyřešit nepříjemnou střelu z dálky.
16:18 Bauman těsně míjí Frühbauerovu branku.
15:34 GÓL BLACK ANGELS! 1:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #14 Martin Obuškevič, asistoval #69 Filip Neklan (1:2)
15:34 Zvýšený tlak se nakonec Black Angels vyplatil, Obuškevič posílá hosty do vedení.
15:20 Hromada nedokázal zúročit přečíslení 4 na 2.
14:15 Švéda pálil o deset centimetrů mimo branku.
13:46 Val obránců Tatranu v kombinaci s brankářem zabránili gólu.
11:38 GÓL BLACK ANGELS! 1:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #86 Adam Bouček bez asistence (1:1)
11:38 Bouček bez asistenta srovnává stav utkání.
11:24 Kreysa naslepo přihrával Rodovi, který ale nebyl na tom správném místě včas.
10:15 R. Hanák oběhl branku a téměř dokázal zakončit.
09:17 GÓL Tatran Teka Střešovice! 1:0
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #18 Bohumil Piskáček, asistoval #99 Petr Brautferger (1:0)
09:17 Brautferger nahrál Piskáčkovi, který zavěsil do prázdného rohu branky. Tím otevírá gólové konto dnešního zápasu. Domácí vedou 1:0.
07:58 Frühbauer nadvakrát na boku vyrazil střely Black Angels.
06:47 Körber poprvé v zápase při vážnějším zákroku proti míčku úspěšný.
05:06 Black Angels chtěli založit útok, ale mantinel jim nepomohl.
04:12 Tečovaný míček skončil na boční síťce Frühbauerovy branky.
02:36 Tlapák přestřeluje hřiště.
02:13 Kreysa v lítém souboji vybojoval míček pro Tatran.
01:18 Black Angels jsou nastěhovaní na polovině Tatranu a nepouští domácí k únikům.
00:16 První šanci utkání si ale vytvořil Burian. Frühbauer nemusel zasahovat.
00:01 Úvodní buly utkání vyhrávají hráči Tatranu.
00:00 Zápas nám za pár minut začne, a tak mi nezbývá nic jiného, než vám tradičně popřát příjemnou zábavu u sledování online/video přenosu.
00:00 V nekompletní tabulce ligy se Tatran nachází na třetím místě, kdy po 22 zápasech nasbíral 48 bodů. Black Angels zaujímají deváté místo se shodným počtem zápasů a 28 body. Domácím by bodový zisk pomohl upevnit třetí příčku, hostům by tříbodová výhra přinesla posun na osmé místo zaručující play-off.
00:00 Krásné odpoledne ze Sportovního centra Řepy, kde se odehraje 24. kolo Livesport Superligy mezi Tatranem Teka Střešovice a Black Angels. Pražské derby si vedle online přenosu můžete opět užít ve videopřenosu s živým komentářem přímo z haly.