1:6
    Tadeáš CHROUST
    ()

ACEMA Sparta Praha - Předvýběr.CZ Florbal MB 1:6
branky: 40. Dominik Beneš - 11. Milan Tomašík, 19. Jan Natov, 51. Jakub Bína, 57. Martin Tokoš, 58. Milan Tomašík, 58. Tadeáš Chroust; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Martin Beneš 29 - Lukáš Bauer 24; po třetinách: 0:2, 1:0, 0:4
60:00 Střely celkem: ACEMA Sparta Praha- 25, Předvýběr.CZ Florbal MB- 33.
60:00 Střely po třetí třetině: Sparta- 10, Mladá Boleslav- 8. Rozhovory po utkání.
59:35 Boleslav se i přes útočící Spartu drží na míčku.
58:44 Dlaší střela Sparty odražena golmanem.
57:55 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:6
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #16 Tadeáš Chroust bez asistence (1:6)
57:54 OPětovná hra bez golmana se Spartě nevyplácí.
57:17 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:5
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #7 Milan Tomašík, asistoval #70 Petr Krzyžanek (1:5)
57:16 Tomašík získává míč a střílí na opačnou stranu branky, než se nachází on i golman.
56:49 Boleslavský hráč nabíhá do pořadatelského stolku, nikomu se naštěstí nic nestalo.
56:48 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:4
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #20 Martin Tokoš bez asistence (1:4)
56:22 Sparta zkouší hru bez golmana.
56:21 Timeout ACEMA Sparta Praha
54:37 Benešova (16) svižná střela se, naštěstí pro Boleslav, pouze odráží od golmana.
53:27 Hokejka hostů, která měla za úkol dorazit míček, pouze rozeznívá tyč halou.
51:36 Pruner běží smíčkem na čepeli, jeden hráč za ním a dva před ním. Boleslav si míček získala.
50:10 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:3
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #17 Jakub Bína z trestného střílení (1:3)
50:09 Přehození míčku na jednu a na druhou stanu s následnou střelou končí navýšením skróe.
49:32 Krbec nabíhá na vyjetého golmana a zakopává o něj.
47:48 Gólovou střelu překazil hostům tělem vlastí spoluhráč, clonící golmanovi.
46:21 Sparta nechává čestně míč hostům.
45:52 Problém snad vyřešen a hraje se dál.
45:51 Beneš má zdravotní problém, hra je přerušena.
44:54 Juha střílí, ale golman se stíhá přemístit a střelu odrazit.
44:01 Sparta získává míček a na své polovině klidní hru.
43:02 Ze souboje na středu dostává míček Sparta, ale závěrečná střela končí mimo hrací pole.
40:25 Na míček se však vmžiku dostává Boleslav.
40:01 Úvodní buyl třetí třetiny vyhrála Sparta.
40:00 Střely po druhé třetině: Sparta- 8, Boleslav- 9.
39:55 Hra se drží na polovině hostů.
39:36 Pážk střílí ze zátahu, ale míček letí mimo hrací pole.
39:06 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #16 Dominik Beneš, asistoval #28 Michal Zeman (1:2)
39:05 Sparta běží na bránu a závěrečná střela rozhýbala sítí.
39:00 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
36:58 Hra se přelévá ze strany na stranu.
35:19 Mladá Boleslav hraje v plném počtu.
34:57 Na to, že je Bolelsav v oslabení, objevuje se hra velmi často na domácí polovině.
33:45 Střela letí mimo hrací pole a na míček se dostává Boleslav.
33:43 Sparta zavírá Boleslav a nahrávkami hledá možnost střely.
33:19 Vyloučen hráč #12 Patrik Suchánek družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za zdržování hry
32:56 Tokoš si velmi vyjíždí.
32:24 Marvánek kazí hostům nahrávku.
31:57 Boleslav střílí, ale Beneš míček s postřehem odráží.
30:35 Sparta střílí z rozehrávky těsně před útočnou bránou, ale míček golman odráží.
28:04 V souboji se opět zašlápl balónek a Čermák ji čestně nechává hostům.
27:49 Kolstrunkovu střelu golman odráží rukou.
26:09 Střelu hostům kazí jejich spoluhráč probíhajíce před bránou.
24:43 Další střela Sparty letí mimo branku.
23:14 Bauer velmi hlasitě podporuje své spoluhráče.
21:37 Agrese ve hře se odráží i na Pažákově florbalce, která se láme na dva kusy.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává Sparta, ale Boleslav na nic nečeká a hned jde do útoku.
20:00 Střely po první třetině:  Sparta- 7, Mladá Boleslav- 14.
19:34 Střelu ze zátahu golman odráží svým tělem a následně si na něj lehá.
19:14 SParta si na začátku poslední minuty vyjíždí.
18:09 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #88 Jan Natov, asistoval #7 Milan Tomašík (0:2)
18:01 Boleslav se stále drží na míčku.
17:21 Beneš si hráče před bránou rozhrnul jako závěs a získaný posílá získaný balónek.
16:44 Vyloučen hráč #95 Matěj Pruner družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za bránění ve hře
14:46 Beneš sebral zašlápnutý míček a bez povšimnutí ho zpět narovnal a poslal.
13:47 Břevno o Sparťanskou branku.
10:35 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #7 Milan Tomašík, asistoval #20 Martin Tokoš (0:1)
10:34 Rychlá nahrávka a backhandová střela rozhýbaly dnešním utkáním.
09:25 Míček po hřišti jezdí z jedné poloviny na druhou.
08:21 Mladá Boleslav hraje v plném počtu.
06:43 Nepodařená střela, která letěla vzduchem, dostává Boleslav i přes oslabení na míček.
06:20 Vyloučen hráč #20 Martin Tokoš družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za zvedání florbalky
05:32 Pažákovu střelu těsně před bránou golman chytá.
04:22 Špatná přihrávka dostává Spartu zpět na balónek.
03:44 Backhandovou dorážku Bínovy překazil sám míček, který jeho čepel přeskočil.
03:15 Sparta s míček na čepeli vyjíždí, ale obrana Boleslavy je nenechá.
02:18 Míček před volnou bránou hosté zkouší dorážet, ale letí jianm, než by se jim líbilo.
01:23 Boleslav našla mezeru v bránění Sparty, ale výjezd překazil jeden z útočníků domácích.
00:29 Sparta vybojovala míček, ale Boleslav si ho na polovině získává zpět.
00:01 Úvodní buly první třetiny vyhrála Boleslav.