• 59 58:59
    2
    Radek HANÁK

BLACK ANGELS - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE 9:3
branky: 11. Jan Hněvkovský, 27. Vojtěch Novotný, 27. Daniel Ludvík, 32. Jakub Renčín, 38. Matěj Boček, 40. Jakub Boček, 42. Jakub Boček, 47. Jan Kopecký, 49. Jan Hněvkovský - 6. František Vykopal, 26. Tomáš Sovják, 43. Daniels Janis Anis; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 3:3; využití: 2:0; zásahy brankářů: Daniel Körber 19 - Kevin Majrich 12, Matěj Kubíček 7; po třetinách: 1:1, 5:1, 3:1
60:00 Střely ve třetí třetině: BA - 10, Otrokovice - 10.
59:59 Pozápasové videorozhovory přinášíme zde: Ohlasy po utkání
59:59 Zápas končí a Bleci postupují do playoff.
59:00 Hosté dohrají zápas na míčku.
58:59 Vyloučen hráč #93 Radek Hanák družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení
58:59 Další ostrý zákrok u mantinelu od Radka Hanáka.
58:07 Hněvkovský z úhlu jenom do Kubíčka.
57:53 Radek Hanák tvrdou ránou trefil jenom hostujícího hráče.
57:19 Domácí hrají v plném počtu.
56:45 Hostující střela z bezprostřední blízkosti končí vedle.
56:24 Korber si připisuje další zákrok.
56:00 Novotný ve hře. Domácích hrají ve čtyřech hráčí v poli.
55:19 Timeout Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
55:19 Vyloučen hráč #46 Jan Bauman družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení
55:19 Bauman to přehnal u mantinelu a domácí budou hrát ve třech.
55:00 Hosté přesilovku nehrájí špatně, ale domácí nepouští střelu na Korbera.
54:00 Vyloučen hráč #16 Vojtěch Novotný družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za blokování florbalky
54:00 Novotný na středu hřišti vzal míček nedovoleně a půjde si schladit hlavu na trestnou.
53:54 Míček skákal před Kuníčkem. Po pár vteřinách míček chytil.
51:30 Matěj Boček hledal před brankou Kubu Bočka. Míček k němu, ale nedošel.
50:12 Hněvkovský to vzal na sebe, ale branku netrefil.
49:07 Domácí akce končí faulem v rohu hřiště.
48:03 GÓL BLACK ANGELS! 9:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #89 Jan Hněvkovský, asistoval #22 Jan Kopecký (9:3)
48:03 Domácí rozehráli standartku z rohu. Kopecký nahrál volnému Hněvkovskému, který trefil branku.
47:35 Hostující akce končí v rohu hřiště. Domácí šli do protiútoku.
46:22 GÓL BLACK ANGELS! 8:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #22 Jan Kopecký, asistoval #14 Martin Obuškevič (8:3)
46:22 Kopecký dostal do běhu přihrávku do běhu a beckhandem trefil protější roh branky.
45:45 Korber chytá střelu z půlky.
44:59 Matěj Boček se snažil najít svého bratra před brankou. Hosté tuto kombinaci překazili.
44:45 Tomáš Hanák byl faulován. Domácí mají standartku.
43:45 Kopecký se ocitl na hostující střídačce a poté nahrál Fryčovi před branku, který ale netrefil branku.
42:13 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 7:3
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #15 Daniels Janis Anis bez asistence (7:3)
42:13 Domácí ztratili míček za brankou a Anis zpoza branky překonal Korebera.
41:21 GÓL BLACK ANGELS! 7:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #71 Jakub Boček, asistoval #99 Jakub Renčín (7:2)
41:21 Domácí vybojovali míček a Jakub Boček střelou do protipohybu nedal gólmanovi míček.
40:01 První buly ve třetí třetině vyhrávají domácí.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #89 Matěj Kubíček družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
40:00 Střely ve druhé třetině: BA - 12, Otrokovice - 7.
39:59 Druhá třetina končí v domácím rohu.
39:26 GÓL BLACK ANGELS! 6:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #71 Jakub Boček, asistoval #7 Matěj Boček (6:2)
39:26 Novotný vybojoval míček, nahrál ho M. Bočkovi, který nahrál J. Bočkovi před prázdnou branku, který přidává šestou branku domácích.
39:19 Matěj Boček byl na středu sám, bohužel netrefil branku.
38:33 Vyloučen hráč #74 Lukáš Kvapil družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za bránění ve hře
38:33 Kvapil přitalčil hráče na mantinel a Bleci budou znovu hrát přesilovku.
37:59 Dobrá práce domácích, když nepustili hosty ke střele.
37:18 GÓL BLACK ANGELS! 5:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #7 Matěj Boček, asistoval #71 Jakub Boček (5:2)
37:18 Koláčný se vrátil, ale domácí ještě vužili početní výhody a z dorážky Matěj Boček zvyšuje stav utkání.
37:13 Domácí měli jednu zajímavou šanci v polovině přesilovky, jinak byli bezzubí.
36:13 Matěj Boček byl na konci kombinace. Přes obranu hostů se nedokázal prosadit.
35:13 Vyloučen hráč #25 Petr Koláčný družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání
34:45 Koláčný fauloval Kopeckého a domácí mají výhodu.
33:45 Korber nemusel zasahovat proti Zapletalově střele.
31:45 Burian znovu jenom do Majricha.
31:19 GÓL BLACK ANGELS! 4:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Jakub Renčín, asistoval #7 Matěj Boček (4:2)
31:19 Rychlý protiútok domácích Matěj Boček dostal míček a nahrál Renčínovi, který se dokázal otočit na branku a trefit míček a vstřelit branku.
31:14 Výhoz hostů nezpracoval Bauman a málem vyslal Nehilu do šance. Korber včasný vyběhnutí míček sebral před hostujícím útočníkem.
30:12 Vykopal střílel sám z velkého brankoviště vedle.
29:01 Ludvík byl sám před Majrichem, ale místo střely nahrával nepřesně na Renčína.
28:42 Hra je přerušena, hostující hráči se srazili.
27:45 Domácí hrají tuto třetinu o poznání lépe.
26:54 GÓL BLACK ANGELS! 3:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #26 Daniel Ludvík, asistoval #99 Jakub Renčín (3:2)
26:54 Kombinace domácích připomněla včerejší první gól. Jenom dneska byl rozdíl v tom, že k Ludvíkovi se dostal míček a ten trefil branku.
26:42 GÓL BLACK ANGELS! 2:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #16 Vojtěch Novotný bez asistence (2:2)
26:42 Novotný střílel na středu hřiště a domácí znovu srovnávají.
25:49 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 1:2
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #7 Tomáš Sovják, asistoval #22 Marek Zapletal (1:2)
25:49 Sovják se stím nepáral a vystřelil míček na bránu. Svojí střelu trefil míček ideálně a Korber nemohl s touto střelou nic dělat.
24:34 Zapletal sám na středu jenom do Korbera.
23:43 Domácí měli rozehrávku v rohu .Otrokovice dokázali získat míček.
22:34 Hosté zatím  neohrozili Korbera.
21:04 Domácí zatlačili hosty před brankou.
20:01 První buly ve druhé třetině vyhráli hosté.
20:00 Střely v první třetině: BA - 6, Otrokovice - 5.
19:25 Domácí zamkli hosty před bránou a kdyby se dostali k míčku mohli otočit stav utkání.
18:37 Kopecký získal míček a šel sám na Majricha. Kopecký vystřelil, ale branku netrefil.
18:03 Renčín vybojoval míček a vystřelil vedle.
17:07 Radek Hanák je do hostujícího bloku.
15:59 Hněvkovský oběhl branku a nahrál Burianovi. Ten nedokázal ideálně trefit míček.
14:23 Korber drží remízový stav.
13:02 Domácí se zatím nedokáží dostat do tempa.
12:45 Korber tygřím skokem vyrazil míček.
11:15 Zapletal sám na malém brankovišti dorážel vedle.
10:15 GÓL BLACK ANGELS! 1:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #89 Jan Hněvkovský, asistoval #55 Jakub Hromada (1:1)
10:15 Hněvkovský dostal nahrávku od Hromady a stav je srovnaný.
09:21 Vyloučen hráč #23 Martin Szweda družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání
09:21 Domácí se nedostali ke střele a zahrají si přesilovku.
07:45 Ke Gálovi se dostal míček a díkybohu pro domácí netrefil branku.
06:24 Burian jenom do Majricha.
05:56 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 0:1
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #88 František Vykopal, asistoval #6 Vlastimil Červenka (0:1)
05:56 Rychlý protiútok hostů. Vykopal se ocitl před Korbrem a trefil jorní část branky.
05:45 Tomáš Hanák se snažil zasunout míček zpoza branky.
05:15 Burian ve dvou šancích jenom do Majrich. Poté při snaze získat míček zlomil florbalku.
04:24 Domácí hráli v rohu hřiště.
03:42 Hromada s Renčínem rozehráli standartku. Hromada byl faulován a můžou si standartku zopakovat.
02:34 Domácí napadli rozehrávku hostů, ti se dokázali dostat až k zakončení. Koláčného pokus od mantinelu na branku nemířil.
01:51 Gal vyslal z otočky střela na Korbera, který míček vyráží vedle branky.
01:05 Renčín se málem dostal k míčku.
00:33 První střela hostů končí v rohu hřiště.
00:01 První buly v zápasu vyhrávali hosté.
00:00 Vážení diváci vítejte u onlinového zápisu 25. kola Livesport Superligy. Dnešní cíl pro domácí je jasný. Výhra posouvá Blacky do playoff.