• 42 41:57
    11:3
    ()

Florbal Chomutov - FAT PIPE Start98 Kunratice 11:3
branky: 4. Matěj Dolejší, 8. Václav Kordulík, 14. Václav Kordulík, 22. Matěj Dolejší, 24. Adam Manas, 30. Adam Gondek, 34. Adam Manas, 36. Adam Manas, 40. Adam Manas, 41. Václav Kordulík, 42. Matěj Dolejší - 18. Jindřich Lego, 32. Jindřich Lego, 41. Samuel Zajíc; rozhodčí: Tomáš Chleborád - Petr Kopta; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 11; zásahy brankářů: Jakub Fiala 32 - Adam Stříteský 1; po třetinách: 3:0, 3:1, 5:2
45:01 Komentář trenéra domácích Petra Neumaiera: Zápas v poklidném tempu. Jsem rád za produktivitu. Více než vítězství mě těší splnění dílčích úkolů. Snad to zdraví přežijeme.
45:01 Komentář trenéra hostí Davida Podhráského: Soupeř byl nad naše florbalové i fyzické síly. Ale kluci bojovali a pro tyhle zápasy tuhle soutěž s našimi mladými kluky hrajeme.
41:57 GÓL Florbal Chomutov! 11:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #28 Matěj Dolejší bez asistence (11:3)
40:56 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 10:3
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #97 Samuel Zajíc, asistoval #33 Jindřich Lego (10:3)
40:22 GÓL Florbal Chomutov! 10:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #11 Václav Kordulík, asistoval #14 Matěj Berthold (10:2)
39:27 GÓL Florbal Chomutov! 9:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #5 Adam Manas, asistoval #28 Matěj Dolejší (9:2)
35:20 GÓL Florbal Chomutov! 8:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #5 Adam Manas bez asistence (8:2)
33:28 GÓL Florbal Chomutov! 7:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #5 Adam Manas, asistoval #77 Adam Gondek (7:2)
31:16 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 6:2
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #33 Jindřich Lego bez asistence (6:2)
29:50 GÓL Florbal Chomutov! 6:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #77 Adam Gondek, asistoval #5 Adam Manas (6:1)
27:39 Vyloučen hráč #77 Adam Gondek družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
23:10 GÓL Florbal Chomutov! 5:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #5 Adam Manas, asistoval #84 František Tadeáš Kubík (5:1)
21:40 GÓL Florbal Chomutov! 4:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #28 Matěj Dolejší, asistoval #84 František Tadeáš Kubík (4:1)
17:50 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 3:1
13:58 GÓL Florbal Chomutov! 3:0
11:59 Vyloučen hráč #98 Filip Mašek družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání
07:56 GÓL Florbal Chomutov! 2:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #11 Václav Kordulík, asistoval #20 Tomáš Hennrich (2:0)
03:30 GÓL Florbal Chomutov! 1:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #28 Matěj Dolejší bez asistence (1:0)