45
  • 45 44:57
    2

Kanonýři Kladno - Florbal Chomutov 3:1
branky: 18. Dominik Horák, 25. Šimon Procházka, 35. Petr Burgr - 30. Martin Pretl; rozhodčí: Tomáš Chleborád - Erich Kellermann; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Martin Procházka ? - Lukáš Kopecký ?; po třetinách: 0:0, 2:1, 1:0
44:57 Vyloučen hráč #7 Martin Pretl družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení
44:00 Komentář trenéra hostů: Zápas rozhodly ztráty míčku při přechodu do útoku a naše velmi špatná produktivita. Věřím, že se zpět do A koše vrátíme silnější. Díky soupeři za zápas a gratuluji mu k vítězství.
42:47 Timeout Kanonýři Kladno
34:38 GÓL Kanonýři Kladno! 3:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #60 Petr Burgr, asistoval #79 Jan Trkovský (3:1)
29:39 GÓL Florbal Chomutov! 2:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #7 Martin Pretl z trestného střílení (2:1)
24:28 GÓL Kanonýři Kladno! 2:0
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #98 Šimon Procházka bez asistence (2:0)
21:23 Trestné střílení družstva Florbal Chomutov neproměnil #87 Martin Jeníček.
17:34 GÓL Kanonýři Kladno! 1:0
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #82 Dominik Horák bez asistence (1:0)
13:52 Vyloučen hráč #32 Tomáš Podubecký družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání