• 43 42:20
    6:5
    (Dudek)

T.J. Sokol Koterov - Florbal Sokolov B 6:5
branky: 3. Daniel Fencl, 9. Stanislav Fencl, 15. Tomáš Červenka, 31. Pavel Roubal, 39. Kamil Pešek, 42. Kamil Pešek - 2. Robert Rampa, 30. Dalibor Berka, 36. Dalibor Berka, 40. Robert Rampa, 43. Robert Rampa; rozhodčí: Jan Husák - Šimon Dubský; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 8; zásahy brankářů: Michal Šuniar 8 - David Purchart 12; po třetinách: 3:1, 0:1, 3:3
44:02 Sokolov hraje v šesti v poli.
42:44 Sokolov začal ovládat hru, snaží se otočit skóre zápasu.
42:20 GÓL Florbal Sokolov B! 6:5
Branku družstva Florbal Sokolov B vstřelil #15 Robert Rampa, asistoval #11 Lukáš Dudek (6:5)
41:20 Timeout Florbal Sokolov B
41:20 GÓL T.J. Sokol Koterov! 6:4
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil #67 Kamil Pešek, asistoval #24 Lukáš Zápal (6:4)
39:24 GÓL Florbal Sokolov B! 5:4
Branku družstva Florbal Sokolov B vstřelil #15 Robert Rampa, asistoval #70 Ondřej Rachunek (5:4)
38:21 GÓL T.J. Sokol Koterov! 5:3
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil #67 Kamil Pešek, asistoval #89 Tomáš Červenka (5:3)
35:32 GÓL Florbal Sokolov B! 4:3
Branku družstva Florbal Sokolov B vstřelil #30 Dalibor Berka, asistoval #9 Jan Hájek (4:3)
30:25 GÓL T.J. Sokol Koterov! 4:2
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil #9 Pavel Roubal, asistoval #24 Lukáš Zápal (4:2)
29:07 GÓL Florbal Sokolov B! 3:2
Branku družstva Florbal Sokolov B vstřelil #30 Dalibor Berka bez asistence (3:2)
21:06 Vyloučen hráč #11 Lukáš Dudek družstva Florbal Sokolov B na 2 minuty za sekání
14:16 GÓL T.J. Sokol Koterov! 3:1
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil #89 Tomáš Červenka, asistoval #67 Kamil Pešek (3:1)
08:51 GÓL T.J. Sokol Koterov! 2:1
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil #88 Stanislav Fencl, asistoval #9 Pavel Roubal (2:1)
08:50 Náběh před branku, přihrávka a pěkně umístěná střela.
05:07 Gólman Koterova teď předvedl neskutečný zákrok a zabránil tak jistému gólu.
04:31 Jsou k vidění gólové šance na obou stranách.
02:34 GÓL T.J. Sokol Koterov! 1:1
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil #25 Daniel Fencl, asistoval #71 Petr Melka (1:1)
01:31 GÓL Florbal Sokolov B! 0:1
Branku družstva Florbal Sokolov B vstřelil #15 Robert Rampa, asistoval #30 Dalibor Berka (0:1)
01:30 Přihrávka z rohu, střela k bližší tyči a máme tu první gól zápasu.