• 41 40:36
    2
    Petr ČERMÁK

Florbal Slow Shoes Holešov - Florbal Kuřim 1:10
branky: 15. Jan Smola - 1. Michal Šoustar, 6. Tadeáš Kundera, 7. Filip Svoboda, 8. Jáchym Navrátil, 16. Tomáš Sklář, 17. Jáchym Navrátil, 21. Michal Bernát, 26. Tadeáš Kundera, 34. Daniel Pyšný, 36. Michal Bernát; rozhodčí: Jan Kvapil - Jan Saňka; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Filip Maňas ? - Radim Kapoun ?; po třetinách: 1:4, 0:4, 0:2
40:36 Vyloučen hráč #89 Petr Čermák družstva Florbal Kuřim na 2 minuty za nedovolené vrážení
35:44 GÓL Florbal Kuřim! 1:10
Branku družstva Florbal Kuřim vstřelil #97 Michal Bernát, asistoval #6 Tadeáš Kundera (1:10)
33:38 GÓL Florbal Kuřim! 1:9
Branku družstva Florbal Kuřim vstřelil #15 Daniel Pyšný, asistoval #7 Jan Liškutín (1:9)
25:25 GÓL Florbal Kuřim! 1:8
Branku družstva Florbal Kuřim vstřelil #6 Tadeáš Kundera, asistoval #97 Michal Bernát (1:8)
20:31 GÓL Florbal Kuřim! 1:7
Branku družstva Florbal Kuřim vstřelil #97 Michal Bernát, asistoval #45 Martin Parimucha (1:7)
16:00 GÓL Florbal Kuřim! 1:6
Branku družstva Florbal Kuřim vstřelil #99 Jáchym Navrátil, asistoval #45 Martin Parimucha (1:6)
15:54 GÓL Florbal Kuřim! 1:5
Branku družstva Florbal Kuřim vstřelil #41 Tomáš Sklář, asistoval #2 Ivo Liškutín (1:5)
14:01 GÓL Florbal Slow Shoes Holešov! 1:4
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov vstřelil #66 Jan Smola bez asistence (1:4)
07:09 GÓL Florbal Kuřim! 0:4
Branku družstva Florbal Kuřim vstřelil #99 Jáchym Navrátil, asistoval #97 Michal Bernát (0:4)
06:21 GÓL Florbal Kuřim! 0:3
Branku družstva Florbal Kuřim vstřelil #35 Filip Svoboda, asistoval #44 Vítězslav Lazar (0:3)
05:43 GÓL Florbal Kuřim! 0:2
Branku družstva Florbal Kuřim vstřelil #6 Tadeáš Kundera, asistoval #99 Jáchym Navrátil (0:2)
00:28 GÓL Florbal Kuřim! 0:1
Branku družstva Florbal Kuřim vstřelil #3 Michal Šoustar, asistoval #99 Jáchym Navrátil (0:1)