2:13
    Tomáš BUBENÍK
    (Jeníček)

FBC Slavia Praha - Sokol Rudná 2:13
branky: 4. Jakub Horyna, 21. Matouš Doubek - 8. Marek Hluchý, 9. Jan Karásek, 15. Ondřej Šantora, 30. Tomáš Kyndl, 30. Jakub Kamberský, 32. Marek Hluchý, 34. Karel Trejbal, 39. Lukáš Jeníček, 44. Ondřej Šantora, 52. Tomáš Kyndl, 53. František Novosad, 56. Adam Pivoňka, 58. Tomáš Bubeník; rozhodčí: David Kozlík - Jan Přibyl; vyloučení: 1 + Vojtěch Šafář 5:2; využití: 0:2; diváků: 50; zásahy brankářů: Petr Žitník 12, Tomáš Koval 11 - Hugo Kalina 18, Jan Cigler 6; po třetinách: 1:3, 1:5, 0:5
60:00 Komentář trenéra hostujícího týmu Martina Tučka: Děkujeme soupeři za kvalitní utkání. Hra z naší strany nebyla z cela 100% , máme na čem pracovat. Jsme rádi, že jsme mohli vyzkoušet všechny hráče, především kluky z juniorky. Také děkujeme všem naším výborným fanouškům.
60:00 Komentář trenéra domácího týmu Ondřeje Otáhla: Naivní výkon, který absolutně nemohl stačit na dnešního soupeře. Většina vlastních gólů. Nezvládnuto po technické i taktické stránce. Gratulujeme soupeři k zaslouženému vítězství.
59:03 Neuvěřitelný zákrok Kováře!!
57:55 Rána Šafáře mimo.
57:43 GÓL Sokol Rudná! 2:13
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #17 Tomáš Bubeník, asistoval #78 Lukáš Jeníček (2:13)
57:17 Vysoká hůl od Sedláčka.
55:53 Po pěti minutách Slavie opět v plném počtu!
55:28 GÓL Sokol Rudná! 2:12
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #45 Adam Pivoňka, asistoval #26 Martin Špaček (2:12)
54:20 Rudná se stále drží na míčku.
52:48 GÓL Sokol Rudná! 2:11
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #6 František Novosad, asistoval #26 Martin Špaček (2:11)
51:57 GÓL Sokol Rudná! 2:10
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #12 Tomáš Kyndl, asistoval #8 Ondřej Váně (2:10)
50:44 Vyloučen hráč #5 Vojtěch Šafář družstva FBC Slavia Praha na 5 minuty za hrubost
50:44 Riley po nebezpečném souboji se Šafářem padá na pořadatelský stolek. Jasných 5 minut!
50:20 Přestože už je prakticky rozhodnuto Slavie stále bojuje!
49:32 Rána Kepky mimo.
48:12 Souboj Otáhala s Novosadem u mantinelu.
43:23 GÓL Sokol Rudná! 2:9
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #97 Ondřej Šantora, asistoval #26 Martin Špaček (2:9)
42:25 Sešívaní se řítí dopředu, ale pouze ve dvou.
40:55 Začátek třetiny se hraje na straně Rudné.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #83 Tomáš Koval družstva FBC Slavia Praha
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #82 Jan Cigler družstva Sokol Rudná
39:59 Je vidět, že sokoli z Rudné mají po většinu utkání převahu. Sice se Slavie sem tam dostane do šance, ale není to nic převratného. Aktuální stav utkání mluví za vše. 8:2 pro Rudnou.
39:47 Tečovaná střela Slavie končí těsně mimo.
39:01 Slavia rozehrává z vlastního rohu.
38:20 Pomalá střela Špačka končí mimo.
38:13 GÓL Sokol Rudná! 2:8
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #78 Lukáš Jeníček, asistoval #98 Karel Trejbal (2:8)
37:57 Trestné střílení družstva Sokol Rudná neproměnil #30 Lukáš Kepka.
36:30 Slavie napadá agresivně, ovšem neúspěšně.
34:32 Nguyen fauluje v rohu Rudné.
33:50 Vyloučen hráč #5 Vojtěch Šafář družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení
33:27 GÓL Sokol Rudná! 2:7
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #98 Karel Trejbal, asistoval #11 Kryštof Kříž (2:7)
32:00 Šafář se krásně vytočil od mantinelu a přihrál Otáhalovi, ten ovšem nepromněnil.
31:48 Timeout FBC Slavia Praha
31:48 GÓL Sokol Rudná! 2:6
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #7 Marek Hluchý bez asistence (2:6)
31:15 Brankář Kalina zachraňuje situaci za brankou.
30:22 Míček v síti Slavie, gól ovšem neplatí.
29:53 GÓL Sokol Rudná! 2:5
Vlastní branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #87 Jakub Kamberský (2:5)
29:41 GÓL Sokol Rudná! 2:4
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #12 Tomáš Kyndl, asistoval #40 Jan Kšír (2:4)
27:32 Blahovec nechal projít Novosada až před bránu Slavie, Novosad ale pod tlakem protihráče nepromněnil.
26:30 Vanc napadán dvěma hráči Slávie, řeší to výhozem na stranu soupeře.
25:33 Vyloučen hráč #97 Ondřej Šantora družstva Sokol Rudná na 2 minuty za hrubost
25:33 Slavie si dnes zahraje již druhou přesilovku.
25:01 Malík zablokoval střelu z půle hřiště.
23:34 Laho přehazuje Karáska přes mantinel!
22:37 Rudná neproměňuje standartku z rohu
20:34 GÓL FBC Slavia Praha! 2:3
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #22 Matouš Doubek bez asistence (2:3)
20:34 Po samostatném výběhu Doubek dává gól
20:01 Úvodní buly vyhrály sokoly
19:20 Rudná se v posledních vteřinách první třetiny drží na straně soupeře.
18:30 Výborný blok Laha.
16:59 Sražená střela Hluchého končí mimo hřiště.
15:02 Slavia po inkasovaném gólu vyhrává buly.
14:59 GÓL Sokol Rudná! 1:3
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #97 Ondřej Šantora bez asistence (1:3)
14:30 Trestné střílení družstva Sokol Rudná neproměnil #26 Martin Špaček.
12:30 Rudná se během přesilovky soupeře dostává na útočnou polovinu.
11:39 Vyloučen hráč #78 Lukáš Jeníček družstva Sokol Rudná na 2 minuty za nedovolené vrážení
11:39 Slavie si zahraje první přesilovou hru.
11:02 Karásek v úniku netrefil branku.
09:32 Sražená střela Šantory z půle hřiště.
08:37 Po faulu Rudné Slavia rozehrává z rohu.
08:24 GÓL Sokol Rudná! 1:2
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #31 Jan Karásek, asistoval #8 Ondřej Váně (1:2)
07:57 Rudná po vyhrané buly na míčku.
07:56 GÓL Sokol Rudná! 1:1
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #7 Marek Hluchý, asistoval #17 Tomáš Bubeník (1:1)
07:00 Zblokovaná sřela Kyndla končí mimo hřiště.
05:50 Fojtík v předbrankovém prostoru Rudné minul.
05:25 Rozehrávka Rudné z rohu neúspěšná.
04:09 Šafář v předbrankovém prostoru Rudné minul bránu.
03:49 GÓL FBC Slavia Praha! 1:0
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #73 Jakub Horyna, asistoval #19 Boleslav Kytka (1:0)
02:42 po faulu v předbrankovém prostoru rozehrává stardantní situaci Rudná. neúspěšně
01:05 Rudná dominuje na míčku
00:11 Rudná vyhrála buly a drží se na míčku.
00:00 Dobré odpoledne z pražských Vršovic! Naše jména jsou Vojtěch Prokop Aleš Vorlíček a budeme Vás provázet dnešním online přenosem z 1. kola divize mužů, ve kterém změří své síly domácí Slavie se sokoly z Rudné.