60
  • 60 59:36
    Teplice

Florbal Sokolov - Florbal Teplice 6:4
branky: 14. Štěpán Mosler, 21. Patrik Soukup, 42. Štěpán Mosler, 44. Petr Kleiner, 45. Luděk Lejba, 50. Stanislav Hykš - 7. Adam Betka, 28. Jakub Derka, 49. Lukáš Rudiš, 57. Martin Schneider; rozhodčí: Lukáš Grundler - Tomáš Kapr; vyloučení: 4:2; využití: 1:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Tomáš Bartůšek 29 - Václav Hlavsa 26; po třetinách: 1:1, 1:1, 4:2
60:00 Komentář trenéra hostí Martina Severy: Většinu utkání jsme odehráli na míčku, bohužel naše střelba a finálové řešení katastrofa. Díky soupeři, rozhodčím, divákům a pořadatelům za utkání.
60:00 Komentář trenéra domácích Jakuba Stejskala: Velice vyrovnaný zápas rozhodla až třetí třetina, do které domácí vstoupili výtečně a proměnili hned několik šancí a náskok už neztratili.
60:00 Střely po třetí třetině: Sokolov - 15, Teplice - 10
59:36 Timeout Florbal Teplice
56:25 GÓL Florbal Teplice! 6:4
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil #16 Martin Schneider, asistoval #28 Martin Severa (6:4)
53:08 Vyloučen hráč #30 Jan Šafránek družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za blokování florbalky
49:08 GÓL Florbal Sokolov! 6:3
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #26 Stanislav Hykš, asistoval #99 Petr Kleiner (6:3)
48:07 GÓL Florbal Teplice! 5:3
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil #27 Lukáš Rudiš, asistoval #12 Vlastimil Valter (5:3)
44:47 GÓL Florbal Sokolov! 5:2
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #9 Luděk Lejba, asistoval #7 Jakub Stejskal (5:2)
43:28 GÓL Florbal Sokolov! 4:2
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #99 Petr Kleiner, asistoval #16 Štěpán Mosler (4:2)
41:41 GÓL Florbal Sokolov! 3:2
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #16 Štěpán Mosler, asistoval #26 Stanislav Hykš (3:2)
40:00 Střely po druhé třetině: Sokolov - 9, Teplice - 12
35:51 Vyloučen hráč #41 Aleš Hoch družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání
27:59 GÓL Florbal Teplice! 2:2
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil #58 Jakub Derka, asistoval #9 Tomáš Soukup (2:2)
20:29 GÓL Florbal Sokolov! 2:1
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #8 Patrik Soukup, asistoval #7 Jakub Stejskal (2:1)
20:00 Střely po první třtině: Sokolov - 8, Teplice - 11
17:09 Vyloučen hráč #82 Adam Betka družstva Florbal Teplice na 2 minuty za opakované přestupky
13:43 GÓL Florbal Sokolov! 1:1
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #16 Štěpán Mosler, asistoval #41 Aleš Hoch (1:1)
13:36 Vyloučen hráč #27 Lukáš Rudiš družstva Florbal Teplice na 2 minuty za sekání
07:31 Vyloučen hráč #34 Petr Hoch družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání
06:11 GÓL Florbal Teplice! 0:1
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil #82 Adam Betka, asistoval #27 Lukáš Rudiš (0:1)