2
    Josef BURDA
    hra bez florbalky

DDM Dynamo Teplice - FbC Jazzmani Žatec 8:6
branky: 3. Jaroslav Rybka, 15. Ondřej Kopta, 26. Jakub Zeleník, 40. Petr Šnejdar, 47. Jaroslav Rybka, 50. Michal Miletín, 50. Jaroslav Rybka, 54. Matěj Tvrzník - 14. Filip Naxera, 16. Ondřej Hanuš, 20. Marek Smištík, 25. Robert Sándor, 28. Matěj Živčák, 41. Marek Smištík; rozhodčí: Robert Kusek - Lukáš Kešner; vyloučení: 3:6; využití: 1:1; diváků: 64; zásahy brankářů: Jakub Podlucký 20 - Pavel Sarič 38; po třetinách: 2:3, 2:2, 4:1
60:00 Komentář trenéra hostů Tomáš Votavy: Dnešní zápas jsem si prohráli sami. Dobrý vstup do utkání, kvalitní druhá třetina, ale závěr nám nevyšel. Hráči neudrželi koncentraci na zápas a tím došlo k zásadním chybám. Nájezd, vyloučení a dokonce osobní trest. V celkovém součtu nás to stojí 3 body a zasloužené vítězství pro soupeře.
60:00 Střely ve třetí třetině: Dynamo - 17, Žatec - 7
59:59 Komentář trenéra domácích Pavla Podluckého: Dnes zápas proti houževnatému soupeři, spousta neproměněných šancí. V závěru jsme zabrali a i díky zbytečnému vyloučení Žatce dovedli zápas do vítězného konce. Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům za zápas.
59:45 Vyloučen hráč #23 Josef Burda družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za hra bez florbalky
59:00 Poslední minuta.
58:25 Sarič opět podržel hosty.
57:25 Velký moment Kratochvíla! Gól mu dnes ale asi není souzen.
56:55 Falbrova střela hned po rozehrávce letěla mimo tři tyče.
56:50 Vyloučen hráč #13 Matěj Rabel družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za hra rukou
56:35 Monster save by Podlucký!
54:37 Vyloučen hráč #13 Matěj Rabel družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za sekání
53:55 Chlapci výborněě! Ještě pár jich tam můžete přidat.
53:52 GÓL DDM Dynamo Teplice! 8:6
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil #52 Matěj Tvrzník, asistoval #64 Jaroslav Rybka (8:6)
53:52 Vyloučen hráč #88 Jiří Pavliš družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za nesportovní chování
53:10 Kratochvíl opět v minisouboji se Saričem neuspěl.
52:42 Vyloučen hráč #88 Jiří Pavliš družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za sekání
52:15 Rozhodčí signalizují vyloučení hostů, domácí mají výhodu.
51:40 Následný protiútok mohl skončit gólem domácích, ale na poslední chvíli zakročil Pavliš.
51:35 Podlucký parádně vytáhl střelu Milyana.
50:43 Rybovi hattrick nestačí a jezdí dál.
49:55 Rybo ty jsi Bůh!!
49:53 Timeout FbC Jazzmani Žatec
49:53 GÓL DDM Dynamo Teplice! 7:6
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil #64 Jaroslav Rybka, asistoval #13 Matěj Rabel (7:6)
49:40 Milta pošéfil celkem..
49:38 GÓL DDM Dynamo Teplice! 6:6
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil #25 Michal Miletín, asistoval #13 Matěj Rabel (6:6)
48:50 Po podivném odrazu míčku od mantinelu musel být Sarič ve střehu.
47:30 Pánové pojďte, to dáte!!
46:10 Já toho Rybu miluju prostě
46:08 GÓL DDM Dynamo Teplice! 5:6
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil #64 Jaroslav Rybka, asistoval #51 Michal Novotný (5:6)
45:40 Dynamo by potřebovalo spíše útočit a ne bránit...
40:31 Vyloučen hráč #27 Ladislav Falbr družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za bránění ve hře
40:10 Poněkud se to komplikuje...
40:04 GÓL FbC Jazzmani Žatec! 4:6
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil #8 Marek Smištík, asistoval #14 David Milyan (4:6)
40:00 Střely ve druhé třetině: Dynamo - 15, Žatec - 6
39:43 GÓL DDM Dynamo Teplice! 4:5
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil #14 Petr Šnejdar z trestného střílení (4:5)
39:30 Skvělý zákrok Podluckého!
39:00 Rybkův bekhendový pokus končí nad brankou.
37:13 Vyloučen hráč #42 Filip Naxera družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za sekání
35:40 Houda střílí vysoko nad.
33:55 Po střele Jánského zasahuje Sarič.
31:35 Ryba hraje zas skvělej zápas! Těch gólů by mohlo bejt klidně víc..
29:05 Obrovská šance Tvrzníka! Sarič bohužel chytá...
27:40 Ale Živčák už jí trefil...
27:38 GÓL FbC Jazzmani Žatec! 3:5
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil #16 Matěj Živčák, asistoval #72 Jan Čermák (3:5)
26:28 Smištík netrefil domácí branku.
26:16 Vyloučen hráč #51 Michal Novotný družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za sekání
25:30 Zelí trefuje přesně do růžku!
25:29 GÓL DDM Dynamo Teplice! 3:4
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil #67 Jakub Zeleník, asistoval #52 Matěj Tvrzník (3:4)
24:46 Sándor otřel míček o tyčku a dává čtvrtý gól Jazzmanů.
24:45 GÓL FbC Jazzmani Žatec! 2:4
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil #89 Robert Sándor, asistoval #15 Ondřej Hanuš (2:4)
23:40 Rabel trefuje podruhé v zápase brankovou konstrukci.
22:15 Jánského jedovka proletěla brankovištěm.
20:45 Hostující brankář je na začátku třetiny hodně zaměstnávaný...
20:05 Rabel vyhrál buly a hned prověřil Sariče.
20:00 Střely v první třetině: Dynamo - 13, Žatec - 13
19:59 GÓL FbC Jazzmani Žatec! 2:3
18:30 Jánského střela končí za mantinelem.
17:50 Rabel trefuje tyčku!
15:45 Hanuš obral Tvrzníka o míček, doběhl k Podluckému a vyrovnal.
15:43 GÓL FbC Jazzmani Žatec! 2:2
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil #15 Ondřej Hanuš bez asistence (2:2)
14:25 Domácí si berou vedení zpět. Střelu Rybky tečoval Kopta!
14:23 GÓL DDM Dynamo Teplice! 2:1
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil #7 Ondřej Kopta, asistoval #64 Jaroslav Rybka (2:1)
13:45 Standartní situace se hostům povedla...
13:42 GÓL FbC Jazzmani Žatec! 1:1
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil #42 Filip Naxera, asistoval #31 Aleš Kopecký (1:1)
12:40 Sarič si připisuje další úspěšný zákrok.
12:00 Bohužel se neděje nic zajímavého, o čem bych Vám mohl povídat.
10:50 Střelu Kopty kryje Sarič.
09:00 Zmatek před domácí klecí! Podlucký se nedomluvil s Houdou a málem z toho byl problém.
06:50 Kratochvíl teď měl neuvěřitelnou smůlu. Jeho střela trefila břevno a pak i tyčku. Gól z toho není.
05:00 Další Rybkova střela. Tahle ale gólem neskončila.
04:20 Domácí kombinují na útočné polovině.
02:35 Ryba neskutečneeej. Pokoupal Sariče a posílá Dynamo do vedení!
02:34 GÓL DDM Dynamo Teplice! 1:0
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil #64 Jaroslav Rybka, asistoval #65 Tomáš Kratochvíl (1:0)
02:20 Podlucký opět v akci. Střelu Milyana chytá bez problémů.
00:50 Kratochvíl trefuje Sariče do ruky z prostoru malého brankoviště.
00:10 První šance utkání. Vít utekl domácím obráncům a vystřelil, naštěští netrefil zařízení.
00:01 Úvodní buly pro hosty.
00:00 Ahoj ahoj ahooj, posíláme pozdrav z teplické sportovní haly, kde se dnes uskuteční zápas třetího kola divize mezi domácím Dynamem a hostujícími Jazzmany. Startujeme za 15 minut!