2
    Daniel KELLERMANN
  • 60 59:36

TJ Sokol Královské Vinohrady B - Florbal Chomutov B 13:3
branky: 2. Michal Vlk, 12. Matěj Špaček, 21. Matěj Špaček, 24. Jakub Záň, 27. Matěj Špaček, 27. Jakub Záň, 28. Marek Šach, 33. Jakub Jestříbek, 54. Dalibor Nigrin, 55. Petr Blažej, 55. Petr Blažej, 57. Vojtěch Máca, 60. Gustav Ondrejčík - 44. Marek Selinger, 52. Marek Selinger, 52. Matyáš Müller; rozhodčí: David Kozlík - Jan Přibyl; vyloučení: 2 + Vojtěch Máca OS:4 + Daniel Kellermann OS; využití: 1:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Tomáš Šimek 14 - Tomáš Patera 32; po třetinách: 2:0, 6:0, 5:3
60:00 Trenér domácích (Ondrejčík Gustav): 'Jasně vyhraný zápas se soupeřem z konce tabulky. Víc k tomu nemám, jen že Chomutov by se mohl zamyslet nad morální výchovou svých mladých nadějí. Děkuji soupeři, rozhodčím a pořadatelům.
60:00 Trenér hostů (Bocian Martin): 'Soupeř byl jasně lepší a zasloužené vyhrál. Děkujeme soupeři, rozhodčím a pořadatelům. '
60:00 Střely celkem: SKV 45, CHOMUTOV 17
60:00 Střely po třetí třetině: SKV 13, CHOMUTOV 8
59:36 Vyloučen hráč #92 Daniel Kellermann družstva Florbal Chomutov B - osobní trest
59:36 Vyloučen hráč #78 Vojtěch Máca družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B - osobní trest
59:36 Vyloučen hráč #92 Daniel Kellermann družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za hrubost
59:36 Vyloučen hráč #78 Vojtěch Máca družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za hrubost
59:30 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 13:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #4 Gustav Ondrejčík, asistoval #52 Jakub Záň (13:3)
56:35 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 12:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #78 Vojtěch Máca, asistoval #5 Ondřej Zelený (12:3)
54:41 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 11:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #33 Petr Blažej, asistoval #5 Ondřej Zelený (11:3)
54:31 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 10:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #33 Petr Blažej, asistoval #91 Jakub Jestříbek (10:3)
53:22 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 9:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #2 Dalibor Nigrin, asistoval #15 Michal Vlk (9:3)
51:50 GÓL Florbal Chomutov B! 8:3
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #8 Matyáš Müller, asistoval #33 Ondřej Suchý (8:3)
51:18 GÓL Florbal Chomutov B! 8:2
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #55 Marek Selinger, asistoval #3 Karel Bursa (8:2)
46:34 Vyloučen hráč #64 Matěj Špaček družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za nedovolené vrážení
43:00 GÓL Florbal Chomutov B! 8:1
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #55 Marek Selinger, asistoval #31 Filip Klíma (8:1)
40:47 Vyloučen hráč #22 Filip Samuel Dušek družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za nedovolené vrážení
40:00 Střely po druhé třetině: SKV 18, CHOMUTOV 4
32:38 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 8:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #91 Jakub Jestříbek bez asistence (8:0)
29:53 Vyloučen hráč #3 Karel Bursa družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za sekání
27:26 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 7:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #13 Marek Šach, asistoval #2 Dalibor Nigrin (7:0)
26:41 Vyloučen hráč #31 Filip Klíma družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za nedovolené vrážení
26:16 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 6:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #52 Jakub Záň, asistoval #64 Matěj Špaček (6:0)
26:07 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 5:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #64 Matěj Špaček, asistoval #44 Lukáš Chvátal (5:0)
23:15 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 4:0
20:55 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 3:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #64 Matěj Špaček bez asistence (3:0)
20:00 Střely po první třetině: SKV 13, CHOMUTOV 5
16:01 Trestné střílení družstva Florbal Chomutov B neproměnil #31 Filip Klíma.
11:23 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 2:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #64 Matěj Špaček, asistoval #17 Vojtěch Trčálek (2:0)
01:18 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #15 Michal Vlk, asistoval #52 Jakub Záň (1:0)