60
  • 60 59:25
    Patrik SOUKUP

TJ Lokomotiva Louny - Florbal Sokolov 2:4
branky: 2. Radek Korbička, 18. Aleš Linka - 8. Jakub Stejskal, 20. Matouš Tesař, 25. Petr Kleiner, 37. Aleš Hoch; rozhodčí: Robert Kusek - Lukáš Kešner; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Tomáš Gieszmann 14 - Tomáš Bartůšek 20; po třetinách: 2:2, 0:2, 0:0
59:59 Komentář domácího trenéra Jiřího Lindnera: Výsledek bohužel neodpovídá průběhu hry, vytvořili jsme si dostatek šancí, k tomu, abychom strhli vedení na svojí stranu, bohužel jejich proměňování bylo tragické. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu domů. Velký dík patří pořadatelům a rozhodčím. A ještě posílám pozdravy našemu kotli, který nám dnes velice chyběl. FORZA LOUNY!!!
59:59 Vyjádření trenéra hostů: utkání bylo opět spíše definitivního rázu, domácí byly v první třetině lepším týmem, svoje šance však nevyužili, Sokolov si odváží tři body.
59:59 Střely po třetí tudíž poslední třetině jsou 11:6, celkové střely za dnešní utkání jsou 22:18. Děkujeme, že jste dnešní utkání prožívali s námi a snad se brzy zase uvidíme.
59:25 Trestné střílení družstva Florbal Sokolov neproměnil #8 Patrik Soukup.
58:07 Timeout TJ Lokomotiva Louny
55:11 Tomáš Gieszmann opět vychytal soupeřovu tutovku, domácí se snaží tlačit soupeře, ale Sokolov využije občasné chyby a pak se hra otáčí.
52:10 domácí mají spoustu střel, ale nedaří se jim je proměnit.
49:55 Tlak domácích je teď velice drtivý.
47:40 Lukáš Láník dokonale zblokoval střelu hostů, díky němu se skóre nemění.
45:10 Tomáš Gieszmann vychytal tutovku hostujících útočníků.
40:22 Domácí tým vstupuje do třetí třetiny velice energicky, trenér domácích Jiří Lindner povzbudil tým a na podporu nasadil indiánskou čelenku.
39:59 Střely po druhé třetině jsou 4:5, hostující tým byl v této třetině lepší, ale přesto je hra vyrovnaná.
36:31 GÓL Florbal Sokolov! 2:4
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #41 Aleš Hoch, asistoval #70 Ondřej Rachunek (2:4)
35:00 Zpráva pro novináře: dnešnímu utkání přihlíží 0 diváků, děkujeme
32:45 Hra je velice vyrovnaná, gól vísí ve vzduchu, ale na jaké straně padne ?
25:03 Vyloučen hráč #27 Jan Hlavsa družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za blokování florbalky
24:20 GÓL Florbal Sokolov! 2:3
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #99 Petr Kleiner, asistoval #34 Petr Hoch (2:3)
24:20 Hosté využili přesilovku a vstřelili gól. Stav utkání je 2:3.
23:04 Vyloučen hráč #6 Ondřej Hrdlička družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za sekání
19:59 Střely po první třetině jsou 7:7, to odpovídá velmi vyrovnané hře na obou stranách. Druhému gólu hostí předcházel tlak domácích, který nebyl proměněn v gól ač domácí Ondra Hrdlička a Martin Marek byli blízko.
19:01 GÓL Florbal Sokolov! 2:2
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #29 Matouš Tesař, asistoval #9 Luděk Lejba (2:2)
19:01 Hosté střílí od půlky a srovnávají hru na 2:2.
17:31 GÓL TJ Lokomotiva Louny! 2:1
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #12 Aleš Linka, asistoval #11 Martin Marek (2:1)
17:31 Hostující tým se snažil rozehrát hru, jenže Martin Marek zblokoval míček a přihrál Alešovi, který smrtící střelou zvyšuje skóre na 2:1.
11:40 Po nevyužité přesilovce domácích mají mírně na vrh hostí.
08:38 Vyloučen hráč #99 Petr Kleiner družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání
08:38 Mírný tlak domácích před bránou Sokolova znamená menší trest pro hostující tým.
07:04 GÓL Florbal Sokolov! 1:1
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #7 Jakub Stejskal bez asistence (1:1)
07:04 Jakub Stejskal prostřelil domácího golmana a tím vyrovnal hru na 1:1
05:30 Krásná akce domácích, dva hráči na jednoho sokolovského, bohužel Ondra Hrdlička míří vedle brány.
04:20 Hra je vyrovnaná, střelu Sokolova s přehledem chytil domácí brankář Tomáš Gieszmann.
01:27 GÓL TJ Lokomotiva Louny! 1:0
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #77 Radek Korbička, asistoval #6 Ondřej Hrdlička (1:0)
01:27 Hosté vyhrávají úvodní buly, po první střele na bránu domácích se hra otáčí a následuje přesně mířená střela v podání Radka Korbičky.
00:01 Dobrý podvečer, vítáme vás u 5.kola divizního utkání. Dnešní ,,domácí'' magentová lavina se utká s hostujícím Sokolovem. Moje jméno je Lukáš Mikovec a budu vás písemně provádět dnešním zápasem.