2

1

3.

Wizards DDM Praha 10 B - FBC Pitbulls Kolín 6:5pn
branky: 2. Lukáš Recht, 19. Tomáš Branžovský, 24. Michael Svatoš, 40. David Bouda, 45. Tomáš Branžovský, N Lukáš Recht - 3. Jan Vobořil, 8. Jan Vobořil, 17. Jan Dus, 19. Jan Vobořil, 36. Tomáš Kukal; rozhodčí: David Kozlík - Jan Přibyl; vyloučení: 0:2 + Marek Reithar 5; využití: 2:0; zásahy brankářů: David Sádlík ? - Martin Lepší ?; po třetinách: 1:2, 2:2, 2:1
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Pitbulls Kolín hráč #75 Marek Reithar , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM Praha 10 B hráč #2 Lukáš Recht a vstřelil rozhodující gól (6:5).
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Pitbulls Kolín hráč #19 Jindřich Smejkal a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM Praha 10 B hráč #46 Tomáš Branžovský a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Pitbulls Kolín hráč #16 Martin Chyba , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
44:25 GÓL Wizards DDM Praha 10 B! 5:5
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 B vstřelil #46 Tomáš Branžovský, asistoval #21 Matěj Zdobinský (5:5)
39:32 GÓL Wizards DDM Praha 10 B! 4:5
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 B vstřelil #28 David Bouda, asistoval #46 Tomáš Branžovský (4:5)
36:23 Vyloučen hráč #75 Marek Reithar družstva FBC Pitbulls Kolín na 5 minuty za hrubost
35:24 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 3:5
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #88 Tomáš Kukal, asistoval #16 Martin Chyba (3:5)
23:57 Vyloučen hráč #75 Marek Reithar družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za bránění ve hře
23:24 GÓL Wizards DDM Praha 10 B! 3:4
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 B vstřelil #63 Michael Svatoš, asistoval #28 David Bouda (3:4)
21:29 Vyloučen hráč #88 Tomáš Kukal družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za bránění ve hře
18:50 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 2:4
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #12 Jan Vobořil, asistoval #19 Jindřich Smejkal (2:4)
18:39 GÓL Wizards DDM Praha 10 B! 2:3
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 B vstřelil #46 Tomáš Branžovský, asistoval #5 Jakub Mudrák (2:3)
16:13 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 1:3
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #17 Jan Dus, asistoval #19 Jindřich Smejkal (1:3)
08:02 Trestné střílení družstva FBC Pitbulls Kolín neproměnil #17 Jan Dus.
07:06 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 1:2
02:31 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 1:1
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #12 Jan Vobořil bez asistence (1:1)
01:04 GÓL Wizards DDM Praha 10 B! 1:0
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 B vstřelil #2 Lukáš Recht, asistoval #39 Jakub Hora (1:0)