• 44 43:04
    5:1
    ()

TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons - ŠSK ZŠ Očovská Hodonín 5:1
branky: 9. Jakub Hart, 17. František Malina, 21. Jakub Hart, 35. Lukáš Mühlfait, 44. Michal Veselovský - 8. Kryštof Koštuřík; rozhodčí: Petr Jindra - Matěj Jonák; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 46; zásahy brankářů: Matěj Fridrich 15, Ivan Dolejš 1 - Petr Luňák 19; po třetinách: 1:1, 2:0, 2:0
44:59 Komentář trenéra domácích: Krásné utkání, které rozhodla tvrdá letní dřina. Klukům děkuji za utkání a bojovnost. Soupeři přejeme hodně štěstí.
43:04 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 5:1
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #67 Michal Veselovský bez asistence (5:1)
43:04 Střídání brankáře. Nový brankář #11 Ivan Dolejš družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons
38:31 Timeout TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons
37:25 Vyloučen hráč #77 Matěj Sukup družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín na 2 minuty za nedovolené vrážení
34:39 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 4:1
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #16 Lukáš Mühlfait, asistoval #8 Adam Bureš (4:1)
28:18 Vyloučen hráč #67 Michal Veselovský družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za blokování florbalky
21:00 Vyloučen hráč #37 Petr Fučík družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín na 2 minuty za nedovolené vrážení
20:30 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 3:1
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #76 Jakub Hart, asistoval #72 Adam Křepinský (3:1)
16:50 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 2:1
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #91 František Malina, asistoval #16 Lukáš Mühlfait (2:1)
12:19 Vyloučen hráč #9 Martin Koláček družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín na 2 minuty za hrubost
08:02 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 1:1
07:56 GÓL ŠSK ZŠ Očovská Hodonín! 0:1
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #12 Kryštof Koštuřík, asistoval #32 Michael Christov (0:1)