2:10
45
  • 45 44:57

Předvýběr.CZ Florbal MB - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 2:10
branky: 20. Pavel Košek, 33. Ondřej Pužman - 11. Matěj Langr, 11. Ondřej Štefek, 15. Filip Kovářík, 26. Filip Kovářík, 26. Robert Petr Koudelka, 31. Robert Petr Koudelka, 31. Filip Kovářík, 35. Robert Petr Koudelka, 37. David Štantejský, 44. Ondřej Štefek; rozhodčí: Jan Hanzal - Vojtěch Kos; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Aleš Kopal 11 - Josef Šedivý 13; po třetinách: 0:3, 1:2, 1:5
45:00 Komentář trenéra domácích Jiřího Stožického:O výsledku rozhodla efektivita v zakončení a naše zbytečné ztráty balonku. Soupeř vyhrál zaslouženě,, do příštího zápasu se musíme zlepšit.
45:00 Střely po 3. třetině Předvýběr.CZ Florbal MB - 6, FAT FITE FLORBAL CHODOV
44:57 Trestné střílení družstva Předvýběr.CZ Florbal MB neproměnil #14 Kryštof Kostroun.
43:11 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:10
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #57 Ondřej Štefek, asistoval #96 David Štantejský (2:10)
36:56 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:9
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #96 David Štantejský, asistoval #8 Matyáš Kýr (2:9)
34:35 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:8
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #66 Robert Petr Koudelka, asistoval #83 Antonín Votava (2:8)
32:54 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB ! 2:7
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #25 Ondřej Pužman, asistoval #5 Michal Fišera (2:7)
30:55 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:7
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #20 Filip Kovářík, asistoval #64 Matěj Langr (1:7)
30:25 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #66 Robert Petr Koudelka, asistoval #13 Jan Štefek (1:6)
30:00 Komentář trenéra hostů Davida Podhráského: Utkání jsme dobře odpracovali a z toho plynuly zisky, které jsme poměrně nekompromisně trestali. Na začátek rozhodně nadějný výkon.
30:00 Střely po 2. třetině: Předvýběr.CZ Florbal MB - 4, FAT PITE FLORBAL CHODOV - 6
25:50 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:5
25:09 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #20 Filip Kovářík, asistoval #7 Vojtěch Procházka (1:4)
19:35 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB ! 1:3
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #7 Pavel Košek bez asistence (1:3)
14:19 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:3
11:18 Vyloučen hráč #14 Kryštof Kostroun družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za blokování florbalky
10:25 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:2
10:07 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #64 Matěj Langr bez asistence (0:1)