45
  • 45 44:25
    Boleslav

FBC Česká Lípa - Předvýběr.CZ Florbal MB  5:5
branky: 1. Ladislav Pekárek, 12. Václav Drahoš, 17. Ladislav Pekárek, 19. Jiří Moravík, 36. Jiří Moravík - 4. Tomáš Červinka, 6. Jan Venera, 8. Michal Fišera, 15. Pavel Košek, 43. Jan Plášil; rozhodčí: Vojtěch Kos - Jan Hanzal; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Miroslav Horváth 2, Daniel Jukl 16 - Aleš Kopal 9; po třetinách: 2:4, 2:0, 1:1
45:00 Střely po 3: třetině: FBC Liberec - 4, Předvýběr.CZ Florbal MB - 5
45:00 Komentář trenéra hostí Ladislava Pekárka: Vyrovnaný zápas hrou i výsledkem, je co zlepšovat, díky soupeři za zápas.
45:00 Komentář trenéra domácích Jiřího Stožického: Zasloužená remíza, každý tým byl chvilku lepší. Hodně nás ovlivnilo zranění Fišery, jsem rád, že jsme se pak dokázali ještě zvednout. Děkuji soupeři za utkání.
44:25 Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB
42:47 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB ! 5:5
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #95 Jan Plášil, asistoval #14 Kryštof Kostroun (5:5)
40:49 Vyloučen hráč #23 Václav Drahoš družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za hra na zemi
35:45 GÓL FBC Česká Lípa! 5:4
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #78 Jiří Moravík, asistoval #5 Ladislav Pekárek (5:4)
30:00 Střely po 1. třetině: Česká Lípa - 6, Předvýběr.CZ Florbal MB - 5
18:12 GÓL FBC Česká Lípa! 4:4
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #78 Jiří Moravík, asistoval #91 Jakub Horák (4:4)
16:23 GÓL FBC Česká Lípa! 3:4
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #5 Ladislav Pekárek, asistoval #21 Jan Zátka (3:4)
15:00 Střely po 1. třetině: Česká Lípa - 4, Předvýběr.CZ Florbal MB - 8
14:40 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB ! 2:4
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #7 Pavel Košek bez asistence (2:4)
11:00 GÓL FBC Česká Lípa! 2:3
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #23 Václav Drahoš, asistoval #78 Jiří Moravík (2:3)
08:03 Střídání brankáře. Nový brankář #93 Daniel Jukl družstva FBC Česká Lípa
07:39 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB ! 1:3
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #5 Michal Fišera, asistoval #17 Tomáš Červinka (1:3)
05:45 Vyloučen hráč #4 Ondřej Hudík družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za vysoká florbalka
05:00 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB ! 1:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #66 Jan Venera, asistoval #65 Tomáš Vorel (1:2)
03:42 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB ! 1:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #17 Tomáš Červinka, asistoval #33 Jakub Šourek (1:1)
00:44 GÓL FBC Česká Lípa! 1:0
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #5 Ladislav Pekárek, asistoval #91 Jakub Horák (1:0)