3:3
    Petr KVASIL
    (Belej)

FBC Dobruška - SOKOLI Pardubice 3:3
branky: 3. Jakub Hejhal, 11. Jakub Hejhal, 41. Lukáš Prause - 23. Sebastian Ševeček, 40. Michal Puchner, 41. Petr Kvasil; rozhodčí: Jaroslav Verner - Milan Baloun; vyloučení: 1:3 + Adham El Walily 5; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Josef Štach ? - Vojtěch Ujec ?; po třetinách: 2:0, 0:1, 1:2
44:59 Trenér FBC DObruška: Děkuji soupeři, divákům a rozhodčím. Vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách
44:59 Trenér SOKOLI Pardubice: Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům.
40:39 GÓL SOKOLI Pardubice! 3:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #25 Petr Kvasil, asistoval #28 Tomáš Belej (3:3)
40:03 GÓL FBC Dobruška! 3:2
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #13 Lukáš Prause bez asistence (3:2)
39:52 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #7 Michal Puchner, asistoval #35 František Kadavý (2:2)
29:04 Vyloučen hráč #17 Adam Jakubský družstva FBC Dobruška na 2 minuty za hrubost
29:04 Vyloučen hráč #35 František Kadavý družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za hrubost
23:07 Vyloučen hráč #3 Adham El Walily družstva SOKOLI Pardubice na 5 minuty za hrubost
22:57 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #68 Sebastian Ševeček, asistoval #48 Tomáš Hanousek (2:1)
14:51 Vyloučen hráč #37 Vojtěch Král družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení
10:13 GÓL FBC Dobruška! 2:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #77 Jakub Hejhal, asistoval #63 Adam Průša (2:0)
03:11 Vyloučen hráč #7 Michal Puchner družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za špatné střídání
02:03 GÓL FBC Dobruška! 1:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #77 Jakub Hejhal, asistoval #17 Adam Jakubský (1:0)