• 59 58:15
    2
    Michal KONEČNÝ

Asper Šumperk - SK K2 Prostějov 10:4
branky: 8. Matěj Mondek, 12. Daniel Venouš, 24. Matěj Mondek, 40. Michal Šíma, 41. Jiří Trávníček, 44. Jiří Trávníček, 47. Ondřej Mrázek, 48. Michal Šíma, 48. Jindřich Kamler, 53. Jan Mannl - 3. Jan Smička, 28. Jakub Krnáč, 31. Jakub Krnáč, 49. Jan Smička; rozhodčí: Karel Pavelka - Vladislav Tuček; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 70; zásahy brankářů: Martin Malínek 15 - Jan Weidinger 15; po třetinách: 2:1, 2:2, 6:1
60:00 Petr Matěj, trenér Šumperka: 'Smekám před všemi, včetně těch, kteří se na hřiště dostali až v samém závěru střetnutí. Dnes to byl takový typický zápas s Prostějovem, kdy jsme naštěstí udrželi chladné hlavy a ve třetí třetině jsme rozhodli. Děkujeme soupeři i divákům za perfektní atmosféru.'
60:00 Radek Pařenica, trenér Prostějova: 'Rozhodla chladná hlava domácích a naše zbrklá. Mrzí nás i neproměněné šance zejména v první třetině. '
60:00 Střely po 3. třetině: 12:8.
59:01 Poslední minuta do konce utkání
58:15 Vyloučen hráč #19 Michal Konečný družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za hrubost
58:15 Vyloučen hráč #88 Daniel Venouš družstva Asper Šumperk na 2 minuty za hrubost
53:17 Vyloučen hráč #11 Jakub Hruban družstva Asper Šumperk na 2 minuty za sekání
53:17 Jako kompenzace gólu přišlo vyloučení Jakuba Hrubana
52:23 GÓL Asper Šumperk! 10:4
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #7 Jan Mannl, asistoval #19 Jindřich Kamler (10:4)
52:23 Napoprvé to sice nevyšlo, ale druhou přihrávka už prošla na nekrytého Mannla, jenž zvyšuje už na 10:4
48:59 GÓL SK K2 Prostějov! 9:4
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #26 Jan Smička, asistoval #89 Pavel Bezouška (9:4)
48:59 Gól Prostějova z hole Jana Smičky snižuje stav utkání
47:32 GÓL Asper Šumperk! 9:3
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #19 Jindřich Kamler, asistoval #13 Ondřej Mrázek (9:3)
47:32 Tři góly v rychlém sledu znamenají rozdíl šesti branek ve skóre, a abych se přiznal, neviděl jsem ani jeden z nich
47:04 GÓL Asper Šumperk! 8:3
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #4 Michal Šíma, asistoval #69 Petr Matěj (8:3)
46:44 GÓL Asper Šumperk! 7:3
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #13 Ondřej Mrázek, asistoval #18 Jiří Trávníček (7:3)
46:44 Rzchlá rozehrávka Asperu a Ondřej Mrázek zvyšuje na 7:3
43:06 Timeout SK K2 Prostějov
43:06 GÓL Asper Šumperk! 6:3
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #18 Jiří Trávníček, asistoval #13 Ondřej Mrázek (6:3)
42:53 Tvrdý střet na středu hřiště naštěstí neskončil vážnějším zraněním
40:33 GÓL Asper Šumperk! 5:3
40:33 Krásná přihrávka Ondřeje Mrázka na volného, před brankou stojícího Jiřího Trávníčka, který se po přihrávce svého týmového paťáka nemýlil
40:00 Střely po druhé třetině: 7:3.
39:53 GÓL Asper Šumperk! 4:3
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #4 Michal Šíma, asistoval #11 Jakub Hruban (4:3)
39:53 Parádní přihrávka od Hrubana a Šíma jen posunul do prázdné branky
39:01 Poslední minuta do konce druhé třetiny
30:32 GÓL SK K2 Prostějov! 3:3
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #45 Jakub Krnáč, asistoval #23 Jakub Jurkulák (3:3)
27:24 GÓL SK K2 Prostějov! 3:2
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #45 Jakub Krnáč, asistoval #19 Michal Konečný (3:2)
26:35 Vyloučen hráč #87 Antonín Harapát družstva Asper Šumperk na 2 minuty za sekání
25:04 Průnik Hrubana a jeho následná střela končí mimo
23:46 GÓL Asper Šumperk! 3:1
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #14 Matěj Mondek, asistoval #11 Jakub Hruban (3:1)
23:46 Doklepávačka Mondeka a Weindinger loví míček ze sítě
20:00 Střely po třetí třetině 12:8
20:00 Střely po druhé třetině 7:3
19:59 Střely po první třetině 6:8
19:01 Zbývá poslední minuta do konce první třetiny
16:40 Šumperk občas pokazí rozehrávku, ale kompenzuje to spousta kvalitními akcemi, které mají tendenci skončit v síti
11:21 GÓL Asper Šumperk! 2:1
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #88 Daniel Venouš, asistoval #11 Jakub Hruban (2:1)
11:21 Střelou pod víko zvyšuje Daniel Venouš stav na 2:1 pro domácí
07:24 GÓL Asper Šumperk! 1:1
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #14 Matěj Mondek, asistoval #18 Jiří Trávníček (1:1)
07:24 Ideální přihrávkou našel Jiří Trávníček Matěje Mondeka, který srovnává stav na 1:1
02:45 Po střele Mannla zazvonila tyč
02:06 GÓL SK K2 Prostějov! 0:1
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #26 Jan Smička, asistoval #7 Marek Maťcha (0:1)