60
  • 60 59:03
    Vsetín

Florbal Vsetín - 1. FBK Eagles Orlová 7:5
branky: 10. René Číž, 11. Jakub Vrzal, 15. Vojtěch Trčka, 32. Michal Žůrek, 45. Lukáš Adámek, 49. Tomáš Březík, 57. Tomáš Březík - 33. Tomáš Bečka, 38. Denis Smilovský, 40. Lukáš Louda, 42. Martin Tököly, 44. Tomáš Bečka; rozhodčí: David Lovas - Ondřej Lukáš; vyloučení: 2 + Lukáš Adámek 5:3; využití: 0:3; diváků: 52; zásahy brankářů: Jakub Tománek 16 - Filip Kloza 1, Vít Brož 2; po třetinách: 3:0, 1:3, 3:2
60:00 Komentář trenéra hostů Lukáše Loudy: Dneska to bylo bojové pole. Jestli je cesta likvidovat naše nejlepší hráče zákroky na kolena a na hlavu. Tak přeji hodně štěstí do budoucna. Klobouček před kluky, že jsme se vrátili do zápasu. Bohužel naše nezkušenost si pohlídat už otočené utkání. Dnes neproměňování šancí nás stálo zápas.
59:59 Komentář trenéra domácích: Dle nás vypadají likvidační zákroky jinak. Dnes jsme podali koncentrovaný výkon a od začátku jsme si pro vítězství šli škoda brzy v podobě 5-ti min..trestu S námi se tuto sezónu bude muset počítat.
59:03 Timeout Florbal Vsetín
57:31 Vyloučen hráč #4 Jan Lukáš družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání
56:46 GÓL Florbal Vsetín! 7:5
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #16 Tomáš Březík, asistoval #13 Ivan Zajíc (7:5)
54:25 Hosté zasypávají domácí střelami, ale gól tam zatím nepadá
51:25 Domácí v plném počtu
50:00 Domácí golman měl teď víc štěstí než rozumu
49:25 Vyloučen hráč #9 Jakub Maniš družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání
49:20 Šance jsou nyní na obou stranách, jenže nikdo jej nevyužívá
48:07 GÓL Florbal Vsetín! 6:5
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #16 Tomáš Březík, asistoval #36 Jakub Vrzal (6:5)
45:15 Hostující hráč běžel sám na golmana domácích, ale ten svým krásným zákrokem nepustil hosty do vedení
44:15 GÓL Florbal Vsetín! 5:5
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #96 Lukáš Adámek, asistoval #54 Tomáš Horák (5:5)
43:33 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 4:5
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #77 Tomáš Bečka, asistoval #96 Vojtěch Mžyk (4:5)
43:05 Hosté hrají celou dobu na míčku a domácí jsou neustále pod tlakem
41:47 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 4:4
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #3 Martin Tököly, asistoval #8 Tomáš Kříž (4:4)
41:21 Hosté tlačí domácí hráče, ale ti zatím výborně brání
39:47 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 4:3
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #32 Lukáš Louda, asistoval #6 Adam Krmášek (4:3)
38:49 Vyloučen hráč #96 Lukáš Adámek družstva Florbal Vsetín na 5 minuty za sekání
38:29 Domácí golman znovu ukazuje parádní zákrok
37:25 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 4:2
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #17 Denis Smilovský, asistoval #77 Tomáš Bečka (4:2)
36:10 Zajíc si nyní prošel celé hřiště, ale zakončení mu nevyšlo
35:20 Vsetín se snaží hosty tlačit, ale ještě nedostali se ke střele
32:25 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 4:1
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #77 Tomáš Bečka, asistoval #32 Lukáš Louda (4:1)
31:57 GÓL Florbal Vsetín! 4:0
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #74 Michal Žůrek, asistoval #13 Ivan Zajíc (4:0)
31:57 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Vít Brož družstva 1. FBK Eagles Orlová
31:39 Vsetínu se přesilovka vůbec nedaří a hosté ji v pohodě ubránili
30:45 Hostující hráč utekl a šel sám na golmana, ovšem ten nádherným zákrokem chytá
29:32 Vyloučen hráč #88 Adam Kučera družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za zvedání florbalky
29:00 Závar před hostující bránou, končí faulem domácích
28:10 Orlová šla do rychlého protiútoku 3 na 1, ale Tománek stále drží nulu
26:48 Trestné střílení družstva Florbal Vsetín neproměnil #13 Ivan Zajíc.
26:20 Hra se nyní na chvíli uklidnila a domácí se snaží založit
25:15 Domácí hodně tlačí a hosté se zmocnili míčku a šli do protiútoku, ovšem domácí hráči blokují co se dá
24:10 Hostující hráč zkoušel překvapit střelou z rohu, ale domácí golman je na pozoru
21:50 Domácí výborně blokují střely
21:10 Hosté ve velké šanci, ale Tománek je zatím stoprocentní
18:29 Oba týmy v plném počtu
17:20 Hra 4 na 4 je zatím nahoru dolů, oba týmy mají šance
16:29 Vyloučen hráč #6 Jakub Húšť družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za hrubost
16:29 Vyloučen hráč #88 Adam Kučera družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hrubost
15:20 Hosté se dostávají po dlouhé době ke střele, ale střela míří těsně nad
14:03 GÓL Florbal Vsetín! 3:0
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #89 Vojtěch Trčka, asistoval #10 Robin Macek (3:0)
13:20 Velká šance domácích, ovšem hostující golman chytá
11:30 Hra se začíná mírně přiostřovat
10:14 GÓL Florbal Vsetín! 2:0
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #36 Jakub Vrzal, asistoval #96 Lukáš Adámek (2:0)
09:29 GÓL Florbal Vsetín! 1:0
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #93 René Číž, asistoval #13 Ivan Zajíc (1:0)
08:50 Vsetín se zatím prezentuje tvrdou hrou
08:10 Hostům se moc nedaří jejich rozehrávka
06:20 Hosté v šanci, ale domácí obrana blokuje jejich střely
03:05 Hosté zkouší nahazovat, ale domácí obrana všechno sbírá
02:00 Na míčku se zatím drží Vsetín
00:10 Ovšem Vsetín se rychle zmocnil míčku a tlačí se dopředu
00:01 Hosté vyhrávají úvodní vhazování